Seznam týmů, 8. liga, skupina M

Tým Barvy dresů
Vozovna Hloubětín A zelená, oranžová
Sporting Luka béžová, bílá
PPPO zelená
Poštmistři B červeno-šedá, bílá
Old Mosquitos modrá, bílá
Glebus United Nations červená
Old Ball FK červeno-černá
Mal Wall FC modrá
Morna to zařídí FC černá
Los Niňos M.B. bílá, zelená
Česlo žluto-černá, bílo-černá
Borussia Predators FK žluto-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina M

Utkání Datum Čas Hřiště
Morna to zařídí FCPoštmistři B So 6.4. 08:45 KBELY
ČesloSporting Luka So 6.4. 13:45 NOVOB
Old Ball FKGlebus United Nations Ne 7.4. 10:00 P1
Los Niňos M.B.PPPO Ne 7.4. 10:00 HANSP
Mal Wall FCOld Mosquitos Ne 7.4. 11:15 P1
Borussia Predators FKVozovna Hloubětín A Ne 7.4. 11:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
PPPOMorna to zařídí FC Ne 14.4. 10:00 P3
Old MosquitosOld Ball FK Ne 14.4. 10:00 P2
Sporting LukaLos Niňos M.B. Ne 14.4. 11:15 STOD
Poštmistři BMal Wall FC Ne 14.4. 11:15 P1
Borussia Predators FKČeslo Ne 14.4. 18:45 NOVOB
Vozovna Hloubětín AGlebus United Nations Ne 16.6. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Old Ball FKPoštmistři B So 20.4. 11:15 KBELY
ČesloVozovna Hloubětín A So 20.4. 12:30 P3
Morna to zařídí FCSporting Luka So 20.4. 13:45 HANSP
Glebus United NationsOld Mosquitos Ne 21.4. 10:00 P1
Los Niňos M.B.Borussia Predators FK Ne 21.4. 10:00 HANSP
Mal Wall FCPPPO Ne 21.4. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia Predators FKMorna to zařídí FC So 27.4. 11:15 NOVOB
PPPOOld Ball FK So 27.4. 11:15 HANSP
ČesloLos Niňos M.B. So 27.4. 12:30 BECH
Vozovna Hloubětín AOld Mosquitos Ne 28.4. 08:45 HANSP
Poštmistři BGlebus United Nations Ne 28.4. 10:00 P1
Sporting LukaMal Wall FC Ne 28.4. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Old MosquitosPoštmistři B Ne 5.5. 10:00 STOD
Old Ball FKSporting Luka Ne 5.5. 10:00 HANSP
Los Niňos M.B.Vozovna Hloubětín A Ne 5.5. 11:00 BECH
Mal Wall FCBorussia Predators FK Ne 5.5. 11:15 P1
Morna to zařídí FCČeslo Ne 5.5. 11:15 STOD
Glebus United NationsPPPO Ne 5.5. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sporting LukaGlebus United Nations Ne 12.5. 10:00 P1
PPPOOld Mosquitos Ne 12.5. 10:00 P3
ČesloMal Wall FC Ne 12.5. 11:15 P1
Los Niňos M.B.Morna to zařídí FC Ne 12.5. 12:15 BECH
Vozovna Hloubětín APoštmistři B Ne 12.5. 12:30 P3
Borussia Predators FKOld Ball FK Ne 12.5. 14:15 HABR
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři BPPPO So 18.5. 12:30 TEMPO
Old MosquitosSporting Luka So 18.5. 13:45 HANSP
Glebus United NationsBorussia Predators FK Ne 19.5. 10:00 P1
Old Ball FKČeslo Ne 19.5. 10:00 KBELY
Morna to zařídí FCVozovna Hloubětín A Ne 19.5. 10:00 STOD
Mal Wall FCLos Niňos M.B. Ne 19.5. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Vozovna Hloubětín APPPO So 25.5. 12:30 HANSP
Sporting LukaPoštmistři B Ne 26.5. 08:45 HANSP
ČesloGlebus United Nations Ne 26.5. 10:00 P1
Borussia Predators FKOld Mosquitos Ne 26.5. 10:00 P3
Morna to zařídí FCMal Wall FC Ne 26.5. 11:15 P1
Los Niňos M.B.Old Ball FK Ne 26.5. 11:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
PPPOSporting Luka So 1.6. 13:45 HANSP
Poštmistři BBorussia Predators FK Ne 2.6. 10:00 STOD
Old MosquitosČeslo Ne 2.6. 10:00 HANSP
Glebus United NationsLos Niňos M.B. Ne 2.6. 10:00 P1
Old Ball FKMorna to zařídí FC Ne 2.6. 11:15 STOD
Mal Wall FCVozovna Hloubětín A Ne 2.6. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Vozovna Hloubětín ASporting Luka So 8.6. 12:30 P2
Mal Wall FCOld Ball FK Ne 9.6. 12:30 P1
ČesloPoštmistři B Ne 9.6. 12:30 ZAK
Morna to zařídí FCGlebus United Nations Ne 9.6. 13:45 P3
Borussia Predators FKPPPO Ne 9.6. 16:00 HOSTI
Los Niňos M.B.Old Mosquitos Ne 9.6. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři BLos Niňos M.B. Ne 23.6. 09:45 BECH
Sporting LukaBorussia Predators FK Ne 23.6. 10:00 DEKAN
PPPOČeslo Ne 23.6. 10:00 KBELY
Old MosquitosMorna to zařídí FC Ne 23.6. 10:00 P3
Glebus United NationsMal Wall FC Ne 23.6. 10:00 P2
Old Ball FKVozovna Hloubětín A Ne 23.6. 10:00 P1