Seznam týmů, 8. liga, skupina N

Tým Barvy dresů
Trafic Kladno černá
Plný plíce oranžová
Parádníci červená, bílá
ONBLACK černá, bílá
Kult žlutého míče žlutá, bílá
Guinness AC červená, modrá
Gólostroje FC bílo-modrá, červená
Fiasko oranžová, černá
Terron AC Bozi B světle modrá
City Lhotka FC bílá, modrá
Bratři v lihu FC černá, žlutá
Bloodz červená, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina N

Utkání Datum Čas Hřiště
BloodzTrafic Kladno So 30.3. 12:30 TEMPO
Gólostroje FCGuinness AC Po 1.4. 16:15 P3
FiaskoKult žlutého míče Po 1.4. 16:15 P2
Bratři v lihu FCPlný plíce Po 1.4. 16:15 P1
City Lhotka FCParádníci Po 1.4. 17:30 DEKAN
Terron AC Bozi BONBLACK Po 1.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
ParádníciTerron AC Bozi B Ne 7.4. 13:45 P1
ONBLACKFiasko Ne 7.4. 13:45 DEKAN
Trafic KladnoGuinness AC Ne 7.4. 15:00 DEKAN
BloodzBratři v lihu FC Ne 7.4. 16:45 HABR
Plný plíceCity Lhotka FC Ne 7.4. 20:00 P3
Kult žlutého míčeGólostroje FC Ne 7.4. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Terron AC Bozi BPlný plíce Ne 14.4. 13:45 P2
Gólostroje FCONBLACK Ne 14.4. 17:30 MIKU4
FiaskoParádníci Ne 14.4. 17:30 DEKAN
Bratři v lihu FCTrafic Kladno Ne 14.4. 17:30 ARIT
Guinness ACKult žlutého míče Ne 14.4. 20:00 P3
City Lhotka FCBloodz Ne 14.4. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Trafic KladnoKult žlutého míče So 20.4. 12:30 ZABEH
Plný plíceFiasko Ne 21.4. 13:45 DEKAN
ONBLACKGuinness AC Ne 21.4. 15:00 DEKAN
ParádníciGólostroje FC Ne 21.4. 15:30 HABR
Bratři v lihu FCCity Lhotka FC Ne 21.4. 19:15 DABLI
BloodzTerron AC Bozi B Ne 9.6. 13:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kult žlutého míčeONBLACK Ne 28.4. 12:30 P3
Gólostroje FCPlný plíce Ne 28.4. 12:30 P2
FiaskoBloodz Ne 28.4. 12:30 P1
Terron AC Bozi BBratři v lihu FC Ne 28.4. 13:45 P2
City Lhotka FCTrafic Kladno Ne 28.4. 15:00 DEKAN
Guinness ACParádníci Ne 28.4. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
City Lhotka FCTerron AC Bozi B Ne 5.5. 13:45 P2
Bratři v lihu FCFiasko Ne 5.5. 13:45 P3
Trafic KladnoONBLACK Ne 5.5. 13:45 DEKAN
Plný plíceGuinness AC Ne 5.5. 15:00 P3
BloodzGólostroje FC Ne 5.5. 16:15 MIKU2
ParádníciKult žlutého míče Ne 5.5. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Kult žlutého míčePlný plíce Ne 12.5. 11:15 STOD
Guinness ACBloodz Ne 12.5. 12:30 P2
Gólostroje FCBratři v lihu FC Ne 12.5. 13:45 HANSP
Terron AC Bozi BTrafic Kladno Ne 12.5. 13:45 P1
FiaskoCity Lhotka FC Ne 12.5. 16:15 DEKAN
ONBLACKParádníci Ne 12.5. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
BloodzKult žlutého míče So 18.5. 12:30 ZABEH
Bratři v lihu FCGuinness AC Ne 19.5. 12:30 P3
Plný plíceONBLACK Ne 19.5. 12:30 P2
Terron AC Bozi BFiasko Ne 19.5. 13:45 P2
Trafic KladnoParádníci Ne 19.5. 13:45 DEKAN
City Lhotka FCGólostroje FC Ne 19.5. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kult žlutého míčeBratři v lihu FC Ne 26.5. 12:15 BECH
Gólostroje FCTerron AC Bozi B Ne 26.5. 13:45 P2
ParádníciPlný plíce Ne 26.5. 15:30 HABR
ONBLACKBloodz Ne 26.5. 16:15 MIKU2
Guinness ACCity Lhotka FC Ne 26.5. 20:00 P3
FiaskoTrafic Kladno Ne 26.5. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v lihu FCONBLACK Ne 2.6. 12:30 P3
Terron AC Bozi BGuinness AC Ne 2.6. 13:45 P2
Trafic KladnoPlný plíce Ne 2.6. 15:00 DEKAN
BloodzParádníci Ne 2.6. 17:30 MIKU4
FiaskoGólostroje FC Ne 2.6. 20:00 P3
City Lhotka FCKult žlutého míče Ne 2.6. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Plný plíceBloodz Ne 16.6. 11:15 ZAK
ParádníciBratři v lihu FC Ne 16.6. 11:15 NOVOB
ONBLACKCity Lhotka FC Ne 16.6. 11:15 KBELY
Kult žlutého míčeTerron AC Bozi B Ne 16.6. 11:15 P1
Guinness ACFiasko Ne 16.6. 11:15 P2
Gólostroje FCTrafic Kladno Ne 16.6. 11:15 P3