Út 21.5.13 19:00 STOD Sorbino Trona CF   (HL8E)
Út 21.5.13 20:15 STOD Greenhorns FC Blaženka spiders   (HL6A)
So 15.6.13 11:15 BECH One Team, One Dream Cosmo Hagibor FC   (HL8K)
So 15.6.13 12:30 BECH Stars beer All Blacks   (HL7I)

16. 6. 13 11:15 P3 Gólostroje FC Trafic Kladno 11. 6:1 (2:0)
Zpočátku nekoukatelný fotbal, postupem času se domácí začali rozehrávat a přehráli svého soupeře. Lukeš
Gólostroje FC Trafic Kladno
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Josef Temniac – Tomáš Hamerský, Vladislav Hamerský, Jaroslav Hikl, Pavel Huleš, Václav Jauernik, Jan Kozár, Marek Olič, Roman Pelc, Michal Ryšlink, Patrik Vinš
22., 56. Vojtěch Noha
25., 58. Miroslav Malý
38. OG
53. Vojtěch Krobot
57. Patrik Vinš
2. 6. 13 20:00 P3 Fiasko Gólostroje FC 10. 2:10 (0:5)
Jednoznačný zápas v podání hostů. Luděk Šístek, David Ponert
Fiasko Gólostroje FC
Jakub Flíček – Ľubomír Brečka, Tomáš Hladovec, Vladimír Janoušek Pysk, Tibor Katocs, Otmar Mansour, Jindřich Pulda, David Vavřínka vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík
50. Tibor Katocs
59. David Vavřínka
8., 21., 41., 49. Vojtěch Noha
10., 15., 57. Jakub Noha
18., 44., 53. Miroslav Malý
26. 5. 13 13:45 P2 Gólostroje FC Terron AC Bozi B 9. 1:1 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Paleček
Gólostroje FC Terron AC Bozi B
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Leoš Melichar – Daniel Manda, Adam Neubauer, Pavel Ruml, Milan Šebek, Petr Zuran
50. Miroslav Malý 15. Adam Neubauer
19. 5. 13 20:00 P2 City Lhotka FC Gólostroje FC 8. 1:3 (0:0)
Zmoklý zápas. Paleček
City Lhotka FC Gólostroje FC
Miroslav Bartoš – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa, Ladislav Špička, Otakar Verner vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík
60. Otakar Verner 33., 45. Vojtěch Noha
59. Jiří Stuchlík
12. 5. 13 13:45 HANSP Gólostroje FC Bratři v lihu FC 7. 5:2 (3:1)
Domácí od okamžiku, kdy se dostali do vedení, měli zápas pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.
Gólostroje FC Bratři v lihu FC
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Tomáš Brzák, Michal Kocourek, Viktor Lada, Pavel Pittr, Ladislav Stehlík
24., 26., 36. Miroslav Malý
28. Tomáš Dvořák
55. Jakub Noha
6. Tomáš Brzák
34. Viktor Lada
5. 5. 13 16:15 MIKU2 Bloodz Gólostroje FC 6. 4:0 (0:0)
Bloodz stříleli branky i díky špatnému výkonu brankáře hostů. Plucar
Bloodz Gólostroje FC
Jakub Červený – David Adam, René Červený, Jiří Čumpl, Ondřej Kataržuk, Filip Kawulok, Jakub Rejmont, Ladislav Typlt vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík
31. Jakub Červený
42., 44. Ladislav Typlt
49. René Červený
28. 4. 13 12:30 P2 Gólostroje FC Plný plíce 5. 3:2 (2:2)
Utkání průměrné úrovně kde větší štěstí měli domácí. Trnka
Gólostroje FC Plný plíce
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Daniel Mautska, Vladislav Nitrai, Ludvík Šereda, Josef Skuček, Petr Štučka, Martin Vitásek, Petr Vitásek
7. Jiří Stuchlík
13. Vojtěch Noha
43. Miroslav Malý
24. Petr Štučka
28. Přemysl Dobiáš
21. 4. 13 15:30 zzHABR Parádníci Gólostroje FC 4. 1:3 (0:2)
Hosté odehráli dobrý zápas, balón měli většinu času pod svou kontrolou a rozhodli už v 1.půli. Jejich přesvědčivé vítězství  neovlivnil ani gól Paťka v 54.minutě. Čapla, Tomanec
Parádníci Gólostroje FC
Robin Erde – Luboš Černý, Tair Iminov, Martin Moravec, Marcel Patěk, Michal Schneider, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík
54. Marcel Patěk 4. Miroslav Malý
27. Tomáš Dvořák
52. Jiří Stuchlík
14. 4. 13 17:30 MIKU4 Gólostroje FC ONBLACK 3. 5:3 (3:1)
Padaly pěkné branky. Martin Sochacký
Gólostroje FC ONBLACK
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Jiří Chaloupka – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Filip Žák
22., 24. Jiří Stuchlík
27., 48. Jan Fiedler
49. Vojtěch Noha
3., 50. Lukáš Macháček
59. Tomáš Fiala
7. 4. 13 20:00 P2 Kult žlutého míče Gólostroje FC 2. 0:2 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání pro sebe rozhodli ve druhém poločase fotbalovější hosté. Průcha
Kult žlutého míče Gólostroje FC
Tomáš Klenner – Martin Bukera, Tomáš Bulena, Jakub Čehovský, Marek Kořínek, Marek Petrásek, Daniel Trumpich, Adam Valeček, Ondřej Vrána, Jakub Zima vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík
37. Vojtěch Noha
46. Jakub Noha
1. 4. 13 16:15 P3 Gólostroje FC Guinness AC 1. 5:7 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhé půli se začlo víc útočit, což více vyhovovalo hostům. Stanislav Petroušek, Jiří Kubát
Gólostroje FC Guinness AC
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Jan Zelenka – Petr Kain, Miroslav Klinka, Pavel Majringer, Martin Musílek, Tomáš Rakušan