Seznam týmů, 8. liga, skupina O

Tým Barvy dresů
Úterní hosté Ski FC B žlutá, červená
Vodka team FC oranžovo-černá, žluto-černá
Tichý vánek červená
Sportbar ZIPO oranžovo-černá
Sme moc modrá
Sestra Sojka maskáčová, bílá
Power WCC červená, modrá
Los Zewlos červeno-černá, žlutá
Lokomotiva DP bílo-modrá
Koza znezaneřáděná zelená
Kilba Praha 04 FK žlutá, modrá
DDR FC modro-bílá, oranžová

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina O

Utkání Datum Čas Hřiště
Koza znezaneřáděnáTichý vánek Ne 7.4. 12:30 TEMPO
Kilba Praha 04 FKVodka team FC Ne 7.4. 15:00 P1
Lokomotiva DPSportbar ZIPO Ne 7.4. 17:30 ZARUB
DDR FCÚterní hosté Ski FC B Ne 7.4. 17:30 MIKU3
Los ZewlosSme moc Ne 7.4. 19:45 HOSTI
Power WCCSestra Sojka Ne 7.4. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCKoza znezaneřáděná Ne 14.4. 15:00 P2
Sportbar ZIPOLos Zewlos Ne 14.4. 16:15 DEKAN
Úterní hosté Ski FC BSestra Sojka Ne 14.4. 16:45 HABR
DDR FCKilba Praha 04 FK Ne 14.4. 17:30 MIKU2
Tichý vánekLokomotiva DP Ne 14.4. 17:30 ZARUB
Sme mocPower WCC Ne 14.4. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Lokomotiva DPVodka team FC Ne 21.4. 15:00 P2
Los ZewlosTichý vánek Ne 21.4. 16:15 MIKU4
Kilba Praha 04 FKÚterní hosté Ski FC B Ne 21.4. 16:15 MIKU3
Koza znezaneřáděnáDDR FC Ne 21.4. 17:30 MIKU4
Sestra SojkaSme moc Ne 21.4. 18:45 NOVOB
Power WCCSportbar ZIPO Ne 21.4. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCLos Zewlos Ne 28.4. 15:00 P2
Kilba Praha 04 FKKoza znezaneřáděná Ne 28.4. 16:15 MIKU3
Úterní hosté Ski FC BSme moc Ne 28.4. 16:15 MIKU2
DDR FCLokomotiva DP Ne 28.4. 17:30 MIKU4
Sportbar ZIPOSestra Sojka Ne 28.4. 18:45 NOVOB
Tichý vánekPower WCC Ne 28.4. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sestra SojkaTichý vánek Ne 5.5. 12:30 P1
Sme mocSportbar ZIPO Ne 5.5. 16:15 MIKU4
Koza znezaneřáděnáÚterní hosté Ski FC B Ne 5.5. 16:15 MIKU3
Los ZewlosDDR FC Ne 5.5. 17:30 MIKU3
Lokomotiva DPKilba Praha 04 FK Ne 5.5. 18:45 ARIT
Power WCCVodka team FC Ne 5.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCSestra Sojka Ne 12.5. 15:00 P2
Úterní hosté Ski FC BSportbar ZIPO Ne 12.5. 16:15 MIKU2
DDR FCPower WCC Ne 12.5. 17:30 MIKU3
Koza znezaneřáděnáLokomotiva DP Ne 12.5. 18:45 ZARUB
Kilba Praha 04 FKLos Zewlos Ne 12.5. 20:00 P3
Tichý vánekSme moc Ne 12.5. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sportbar ZIPOTichý vánek Ne 19.5. 12:30 TEMPO
Los ZewlosKoza znezaneřáděná Ne 19.5. 13:45 TEMPO
Sme mocVodka team FC Ne 19.5. 15:00 P1
Sestra SojkaDDR FC Ne 19.5. 17:30 MIKU2
Lokomotiva DPÚterní hosté Ski FC B Ne 19.5. 17:30 ZARUB
Power WCCKilba Praha 04 FK Ne 19.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kilba Praha 04 FKSestra Sojka Ne 26.5. 13:45 KBELY
Vodka team FCSportbar ZIPO Ne 26.5. 15:00 P2
Lokomotiva DPLos Zewlos Ne 26.5. 16:15 MIKU3
Úterní hosté Ski FC BTichý vánek Ne 26.5. 16:45 HABR
DDR FCSme moc Ne 26.5. 17:30 MIKU3
Koza znezaneřáděnáPower WCC Ne 26.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tichý vánekVodka team FC Ne 2.6. 15:00 P2
Sme mocKilba Praha 04 FK Ne 2.6. 16:15 MIKU2
Sportbar ZIPODDR FC Ne 2.6. 17:30 MIKU2
Los ZewlosÚterní hosté Ski FC B Ne 2.6. 17:30 ZARUB
Sestra SojkaKoza znezaneřáděná Ne 2.6. 19:15 DABLI
Power WCCLokomotiva DP Ne 2.6. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC BVodka team FC Ne 9.6. 15:00 P2
Kilba Praha 04 FKSportbar ZIPO Ne 9.6. 15:30 HABR
Koza znezaneřáděnáSme moc Ne 9.6. 16:45 HABR
Lokomotiva DPSestra Sojka Ne 9.6. 17:30 HANSP
DDR FCTichý vánek Ne 9.6. 17:30 MIKU2
Los ZewlosPower WCC Ne 9.6. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCDDR FC Ne 23.6. 18:45 MIKU2
Tichý vánekKilba Praha 04 FK Ne 23.6. 18:45 P2
Sportbar ZIPOKoza znezaneřáděná Ne 23.6. 18:45 P1
Sme mocLokomotiva DP Ne 23.6. 18:45 MIKU4
Sestra SojkaLos Zewlos Ne 23.6. 18:45 MIKU3
Power WCCÚterní hosté Ski FC B Ne 23.6. 18:45 MIKU1