Seznam týmů, 8. liga, skupina P

Tým Barvy dresů
ZAHR 1.FC modrá
Viktoria Bítovská B černá, oranžová
Protector 1320 FC červeno-černá, světle modrá
Lobotomici červeno-bílá
Blueghost.cz FC bílá
Letňany BD červeno-žlutá
Klucy PFS červeno-černá
Valícíse Kojoti bílá, modrá
Levá fuska fialová, bílá
Klátiči WH fialová
Avengers FC černá
Alvarez D.C. zeleno-černá, černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina P

Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSLetňany BD So 30.3. 13:45 TEMPO
Alvarez D.C.ZAHR 1.FC Po 1.4. 12:15 BECH
Klátiči WHProtector 1320 FC Po 1.4. 16:00 HOSTI
Levá fuskaLobotomici Po 1.4. 17:30 HANSP
Avengers FCViktoria Bítovská B Po 1.4. 17:30 NOVOB
Valícíse KojotiBlueghost.cz FC So 8.6. 10:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
LobotomiciValícíse Kojoti So 6.4. 13:45 HANSP
Viktoria Bítovská BKlátiči WH Ne 7.4. 12:30 ZAK
ZAHR 1.FCLetňany BD Ne 7.4. 13:30 BECH
Alvarez D.C.Avengers FC Ne 7.4. 16:00 BECH
Protector 1320 FCLevá fuska Ne 7.4. 16:00 HOSTI
Blueghost.cz FCKlucy PFS Ne 7.4. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSLobotomici So 13.4. 12:30 HANSP
Klátiči WHAlvarez D.C. Ne 14.4. 15:00 DEKAN
Valícíse KojotiProtector 1320 FC Ne 14.4. 16:00 HOSTI
Letňany BDBlueghost.cz FC Ne 14.4. 17:30 P3
Levá fuskaViktoria Bítovská B Ne 14.4. 17:30 HANSP
Avengers FCZAHR 1.FC Ne 14.4. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Alvarez D.C.Levá fuska Ne 21.4. 12:30 ZARUB
ZAHR 1.FCBlueghost.cz FC Ne 21.4. 14:45 BECH
LobotomiciLetňany BD Ne 21.4. 15:00 ZAK
Protector 1320 FCKlucy PFS Ne 21.4. 16:00 HOSTI
Viktoria Bítovská BValícíse Kojoti Ne 21.4. 17:30 KBELY
Avengers FCKlátiči WH Ne 21.4. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Valícíse KojotiAlvarez D.C. So 27.4. 12:30 P3
Letňany BDProtector 1320 FC Ne 28.4. 16:00 HOSTI
Levá fuskaAvengers FC Ne 28.4. 16:15 MIKU4
Blueghost.cz FCLobotomici Ne 28.4. 17:30 P3
Klucy PFSViktoria Bítovská B Ne 28.4. 20:00 ZABEH
Klátiči WHZAHR 1.FC Ne 9.6. 14:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Avengers FCValícíse Kojoti So 4.5. 12:30 NOVOB
Alvarez D.C.Klucy PFS So 4.5. 12:30 ZABEH
ZAHR 1.FCLobotomici Ne 5.5. 14:45 BECH
Viktoria Bítovská BLetňany BD Ne 5.5. 15:00 ZAK
Protector 1320 FCBlueghost.cz FC Ne 5.5. 16:00 HOSTI
Klátiči WHLevá fuska Ne 5.5. 17:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSAvengers FC So 11.5. 13:45 HANSP
Levá fuskaZAHR 1.FC Ne 12.5. 14:45 BECH
LobotomiciProtector 1320 FC Ne 12.5. 16:00 HOSTI
Blueghost.cz FCViktoria Bítovská B Ne 12.5. 17:30 P3
Letňany BDAlvarez D.C. Ne 12.5. 17:30 ZAK
Valícíse KojotiKlátiči WH Ne 12.5. 19:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAHR 1.FCProtector 1320 FC Ne 19.5. 14:45 BECH
Levá fuskaValícíse Kojoti Ne 19.5. 16:15 MIKU2
Viktoria Bítovská BLobotomici Ne 19.5. 18:45 ZAK
Klátiči WHKlucy PFS Ne 19.5. 20:00 DEKAN
Avengers FCLetňany BD Ne 19.5. 20:00 P3
Alvarez D.C.Blueghost.cz FC Ne 9.6. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
LobotomiciAlvarez D.C. So 25.5. 13:45 HANSP
Letňany BDKlátiči WH Ne 26.5. 12:30 KBELY
Valícíse KojotiZAHR 1.FC Ne 26.5. 14:45 BECH
Protector 1320 FCViktoria Bítovská B Ne 26.5. 16:00 HOSTI
Klucy PFSLevá fuska Ne 26.5. 16:15 MIKU4
Blueghost.cz FCAvengers FC Ne 26.5. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Avengers FCLobotomici So 1.6. 11:15 BECH
Valícíse KojotiKlucy PFS So 1.6. 15:00 ZAK
ZAHR 1.FCViktoria Bítovská B Ne 2.6. 14:45 BECH
Alvarez D.C.Protector 1320 FC Ne 2.6. 16:00 HOSTI
Levá fuskaLetňany BD Ne 2.6. 16:15 MIKU3
Klátiči WHBlueghost.cz FC Ne 2.6. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Protector 1320 FCAvengers FC Ne 16.6. 18:30 HOSTI
Viktoria Bítovská BAlvarez D.C. Ne 16.6. 18:45 MIKU4
LobotomiciKlátiči WH Ne 16.6. 18:45 MIKU3
Blueghost.cz FCLevá fuska Ne 16.6. 18:45 MIKU2
Letňany BDValícíse Kojoti Ne 16.6. 18:45 KBELY
Klucy PFSZAHR 1.FC Ne 16.6. 18:45 DABLI