Seznam týmů, 8. liga, skupina Q

Tým Barvy dresů
F.R.F. mit vocet černo-červená, černá
Pragsterdamn bílá, černá
South Prague FC bílo-černá
Pražská hnědka DK černá, bílá
Red Leads červená
Marná snaha černo-bílá
Potíže žluto-černá, červená
Kluci z Vršovic bílá, černá
Godotovi čekatelé bílá, zelená
Forejt FC oranžová, zeleno-černá
La Famiglia červeno-černá
Buzuluk Úvaly FC žluto-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina Q

Utkání Datum Čas Hřiště
Kluci z VršovicRed Leads Po 1.4. 15:00 DEKAN
Buzuluk Úvaly FCF.R.F. mit vocet Po 1.4. 16:15 DEKAN
Godotovi čekateléPražská hnědka DK Po 1.4. 17:30 MIKU2
PotížeMarná snaha Po 1.4. 18:45 DEKAN
La FamigliaPragsterdamn Út 16.4. 18:00 STRE
Forejt FCSouth Prague FC Ne 9.6. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
PragsterdamnForejt FC Ne 7.4. 15:30 HABR
Buzuluk Úvaly FCLa Famiglia Ne 7.4. 17:30 ARIT
South Prague FCGodotovi čekatelé Ne 7.4. 18:45 MIKU2
F.R.F. mit vocetMarná snaha Ne 7.4. 18:45 DEKAN
Pražská hnědka DKKluci z Vršovic Ne 7.4. 20:00 MIKU4
Red LeadsPotíže Ne 7.4. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Forejt FCBuzuluk Úvaly FC Ne 14.4. 13:45 DEKAN
La FamigliaF.R.F. mit vocet Ne 14.4. 16:15 HANSP
Godotovi čekateléPragsterdamn Ne 14.4. 17:30 NOVOB
Marná snahaRed Leads Ne 14.4. 18:45 DEKAN
Kluci z VršovicSouth Prague FC Ne 14.4. 18:45 MIKU1
PotížePražská hnědka DK Ne 14.4. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
La FamigliaForejt FC So 20.4. 11:15 NOVOB
Buzuluk Úvaly FCGodotovi čekatelé Ne 21.4. 14:15 HABR
South Prague FCPotíže Ne 21.4. 18:45 MIKU3
Pražská hnědka DKMarná snaha Ne 21.4. 20:00 DEKAN
F.R.F. mit vocetRed Leads Ne 21.4. 20:00 MIKU3
PragsterdamnKluci z Vršovic Ne 9.6. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
PotížePragsterdamn Ne 28.4. 14:15 HABR
Kluci z VršovicBuzuluk Úvaly FC Ne 28.4. 15:30 HABR
Marná snahaSouth Prague FC Ne 28.4. 16:15 DEKAN
Red LeadsPražská hnědka DK Ne 28.4. 20:00 MIKU2
Godotovi čekateléLa Famiglia Ne 28.4. 20:00 P2
Forejt FCF.R.F. mit vocet Ne 28.4. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
La FamigliaKluci z Vršovic So 4.5. 12:30 HANSP
PragsterdamnMarná snaha Ne 5.5. 16:15 DEKAN
Forejt FCGodotovi čekatelé Ne 5.5. 16:45 HABR
South Prague FCRed Leads Ne 5.5. 18:45 MIKU4
Buzuluk Úvaly FCPotíže Ne 5.5. 20:00 DEKAN
F.R.F. mit vocetPražská hnědka DK Ne 5.5. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Godotovi čekateléF.R.F. mit vocet Ne 12.5. 16:15 MIKU3
Red LeadsPragsterdamn Ne 12.5. 17:30 ZARUB
PotížeLa Famiglia Ne 12.5. 17:30 ARIT
Pražská hnědka DKSouth Prague FC Ne 12.5. 18:45 MIKU3
Kluci z VršovicForejt FC Ne 12.5. 20:00 MIKU3
Marná snahaBuzuluk Úvaly FC Ne 9.6. 17:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Godotovi čekateléKluci z Vršovic Ne 19.5. 15:30 HABR
Forejt FCPotíže Ne 19.5. 16:15 ZARUB
Buzuluk Úvaly FCRed Leads Ne 19.5. 16:15 MIKU4
PragsterdamnPražská hnědka DK Ne 19.5. 16:15 MIKU3
La FamigliaMarná snaha Ne 19.5. 18:45 DEKAN
F.R.F. mit vocetSouth Prague FC Ne 19.5. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Kluci z VršovicF.R.F. mit vocet Ne 26.5. 16:15 ZARUB
South Prague FCPragsterdamn Ne 26.5. 18:45 MIKU3
Red LeadsLa Famiglia Ne 26.5. 18:45 NOVOB
Marná snahaForejt FC Ne 26.5. 18:45 DEKAN
Pražská hnědka DKBuzuluk Úvaly FC Ne 26.5. 20:00 MIKU4
PotížeGodotovi čekatelé Ne 26.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
La FamigliaPražská hnědka DK Ne 2.6. 15:00 MIKU1
F.R.F. mit vocetPragsterdamn Ne 2.6. 16:15 MIKU4
Godotovi čekateléMarná snaha Ne 2.6. 18:45 DEKAN
Buzuluk Úvaly FCSouth Prague FC Ne 2.6. 18:45 MIKU4
Kluci z VršovicPotíže Ne 2.6. 20:00 DEKAN
Forejt FCRed Leads Ne 2.6. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
PragsterdamnBuzuluk Úvaly FC Ne 16.6. 16:15 ZAK
South Prague FCLa Famiglia Ne 16.6. 16:15 MIKU1
Pražská hnědka DKForejt FC Ne 16.6. 16:15 MIKU2
Red LeadsGodotovi čekatelé Ne 16.6. 16:15 MIKU3
Marná snahaKluci z Vršovic Ne 16.6. 16:15 ZABEH
PotížeF.R.F. mit vocet Ne 16.6. 16:15 MIKU4