Ne 9.6.13 17:30 P3 Alvarez D.C. Blueghost.cz FC   (HL8P)
Ne 23.6.13 17:30 TEMPO Parukářka FC Bröndby codein IF   (HL7K)
Ne 23.6.13 18:45 TEMPO Stříbrný hroch C Praetorians FC A   (HL8R)

16. 6. 13 16:15 MIKU4 Potíže F.R.F. mit vocet 11. 1:6 (0:3)
Jednoznačná záležitost v podání hostů díky početnější střídačce. Husák
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Hloušek, Tomáš Pivoňka, Jakub Sluka vs Radek Petřina – Karel Dub, Martin Fiala, Jan Krejčí, Ján Pavlík, Jan Polák, Petr Polák, Martin Škapa, Filip Villamil, Lukáš Vondra
24., 40. Ján Pavlík
45. Filip Villamil
59. Lukáš Vondra
2. 6. 13 20:00 DEKAN Kluci z Vršovic Potíže 10. 4:1 (1:1)
Tým s názvem Potíže měl na uvod problém se sejít. Ale 4+1 byli a tak se i začalo. Již ve 4. minutě však oslabený tým skoroval. O 1´později bylo srovnáno.A do půle již gol nepadl. Ve druhé půli se již pres výborný výkon golmana potíží přeci jen vršovičtí prosadili. Rozhodující byl neproměněný brejk potíží za stavu 2:1. Kluci z vršovic pak totiž dvěma goly rozhodli o svém vítězství. Ale klobouk dolů před poraženým týmem. Jambor, Jambor
Kluci z Vršovic Potíže
vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jakub Sluka
5.
31.
46.
57.
4. Jaroslav Dolejší
26. 5. 13 20:00 MIKU3 Potíže Godotovi čekatelé 9. 2:3 (2:1)
Málokdo čekal, že domácí ztratí dvoubrankové vedení. Po čtvrthodině vedli o dvě branky, hosté ale ještě do poločasu snížili a ve druhé půli otočili vývoj utkání. Trousil
Potíže Godotovi čekatelé
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Tomáš Pivoňka, Jakub Sluka vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Michal Machurka, Josef Münzberger, David Šmehlík, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
7. Jaroslav Dolejší
13. Tomáš Pivoňka
18., 39. Josef Münzberger
59. Dan Souček
19. 5. 13 16:15 zzZARUB Forejt FC Potíže 8. 0:1 (0:0)
Strašný zápas. David Jahoda, Richard Matouš
Forejt FC Potíže
Lukáš Werner – Pavel Hrubý, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Zdeněk Pekař, Lubomír Ryšan, Tonny Smith Kiganda, Václav Špirek vs Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Jakub Sluka
50. Jaroslav Dolejší
12. 5. 13 17:30 ARIT Potíže La Famiglia 7. 2:3 (1:2)
Utkání vyhrál o něco lepší tým hostů. Filip Kolár, Milan Mařík
Potíže La Famiglia
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Tomáš Pivoňka, Filip Skrčený, Jakub Sluka, Jiří Táborský vs Petr Dvořák – Patrik Bečvář, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna
2. Martin Bálek
45. Jiří Táborský
5. Patrik Bečvář
23. Jakub Sochor
43. Michal Sochor
5. 5. 13 20:00 DEKAN Buzuluk Úvaly FC Potíže 6. 2:4 (0:4)
Vyrovnané utkání. Domácím utekl první poločas, ve druhém už to nedohnali. Marek Smetana, Tomáš Erben
Buzuluk Úvaly FC Potíže
Karol Blicha – Milan Cibulec, Jan Drastil, Michael Heres, Matěj Krček, Marco Moles, Michael Řezáč, Jan Stříž, Ján Urban, Jakub Votápek vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Filip Skrčený, Jakub Sluka, Jiří Táborský
32. Jan Stříž
50. Jakub Votápek
4. Jiří Táborský
8. Jaroslav Dolejší
17., 21. Filip Skrčený
28. 4. 13 14:15 zzHABR Potíže Pragsterdamn 5. 0:1 (0:1)
První gól rozhodl, Potíže nevyužili nadějné protiútoky. David Sládek, Tomáš Koutský
Potíže Pragsterdamn
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Tomáš Pivoňka, Jakub Sluka, Jiří Táborský vs Jakub Chylík – Matěj Adamík, Kryštof Bohuslav, Petr Lupínek, Arnošt Mertlík, Petr Morávek, Alex Poledník, Adam Trojan, Václav Vorlíček
20. Petr Lupínek
21. 4. 13 18:45 MIKU3 South Prague FC Potíže 4. 3:2 (0:0)
Sice těsná, ale naprosto zasloužená výhra domácích, kteří dopláceli na to, že měli až moc hráčů na střídání.
South Prague FC Potíže
Daniel Jahoda – Vladimír Beneš, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Marek Kodr, Vladimír Kosek, Filip Machota, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Jan Veverka vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Filip Skrčený, Jakub Sluka, Jiří Táborský
35., 47. Jakub Kodr
53. Josef Omcirk
56 Marek Roušal 31. Jiří Táborský
45. Martin Bálek
14. 4. 13 20:00 DEKAN Potíže Pražská hnědka DK 3. 3:1 (2:0)
Domácí měli v závěru problémy, když se soupeř přiblížil na rozdíl jediné branky. Smetana
Potíže Pražská hnědka DK
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Tomáš Pivoňka, Jakub Sluka, Jiří Táborský vs Lukáš Hála – Petr Blažej, Richard Holas, Jaroslav Kraus, Ondřej Kulhánek, Vít Martinec, Pavel Nádraský, Jan Tůma, Jan Válek
24. Jiří Táborský
55. Tomáš Pivoňka
54. Jaroslav Kraus
7. 4. 13 20:00 MIKU3 Red Leads Potíže 2. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas v duchu fair play s šťastnou výhrou hostů. Pavel Velkov, Pavol Buck
Red Leads Potíže
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Vojtěch Kadlec, Martin Kettner, Jan Petrůj, Richard Stránský, Jonathan Ton, Tomáš Vondráček, Jiří Vorel vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Ondřej Nykodým, Tomáš Pivoňka, Jakub Sluka, Jiří Táborský
13. Jiří Vorel 18. Tomáš Pivoňka
59. Jiří Táborský
1. 4. 13 18:45 DEKAN Potíže Marná snaha 1. 1:6 (1:3)
Utkání začalo ve vysokém tempu a během prvních 4 minut padly 3 góly. Marná snaha byla ovšem po celý zápas lepší a zaslouženě vyhrála. Jan Vážný, Lukáš Janovský
Potíže Marná snaha
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Hloušek, Ondřej Nykodým, Filip Skrčený, Jakub Sluka, Jiří Táborský vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Tomáš Pavlok, Jan Posejpal, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Jiří Sládek, Radek Strnad, Kryštof Volf