Rozpis pískání, 8. liga, skupina R

Gangbeng

St 4.9. 17:45 Hrabákova HRAB2
St 4.9. 19:00 Hrabákova HRAB2
Po 9.9. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 9.9. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 4.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 4.11. 20:45 Hanspaulka HANSP

Stříbrný hroch C

So 19.10. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 19.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 19.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 10.11. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 10.11. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 10.11. 12:30 Zákostelní ZAK

Vixens

So 14.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 14.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 10.11. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 10.11. 17:30 Mikulova MIKU2

Praetorians FC

So 19.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 19.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 19.10. 13:45 Kbely Spartak KBELY
Ne 10.11. 14:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 10.11. 15:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 10.11. 16:45 zzHamr Braník zzHABR

Airconquest F.F.C.

So 28.9. 12:30 Novoborská CVČ NOVOB
So 28.9. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 5.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 5.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Sanitka AS

Ne 10.11. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 10.11. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 1.12. 16:15 Pražačka P2
Ne 1.12. 17:30 Pražačka P2

Sexnejensex

Ne 13.10. 10:00 Pražačka P3
Ne 13.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 13.10. 12:30 Pražačka P3
Ne 17.11. 14:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 17.11. 15:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 17.11. 16:45 zzHamr Braník zzHABR

Texas N.Strašecí FC

St 4.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 4.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 4.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 11.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 11.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 11.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

Masokombinát

Ne 10.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 10.11. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 1.12. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 1.12. 17:30 Mikulova MIKU1

Skleňák AC

Ne 15.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 15.9. 20:00 Pražačka P2
Ne 20.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 20.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 10.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 10.11. 17:30 Mikulova MIKU3

Real Motion SG

Ne 13.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 13.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 13.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 20.10. 10:00 Pražačka P3
Ne 20.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 20.10. 12:30 Pražačka P3