Rozpis pískání, 8. liga, skupina R

Gangbeng

So 30.3. 11:15 Záběhlice ZABEH
So 30.3. 12:30 Záběhlice ZABEH
So 18.5. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 18.5. 10:00 Hostivař SK HOSTI

Stříbrný hroch C

Pa 12.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 12.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Pa 12.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 26.5. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 26.5. 15:00 Děkanka DEKAN

Vixens

Čt 9.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 9.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 9.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Ne 16.6. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 16.6. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 16.6. 18:45 Mikulova MIKU3

Praetorians FC

Ne 7.4. 16:15 Pražačka P3
Ne 7.4. 17:30 Pražačka P3
So 11.5. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 11.5. 12:30 Hanspaulka HANSP

Airconquest F.F.C.

Ne 7.4. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 7.4. 16:15 Tempo FC TEMPO
So 11.5. 11:15 Pražačka P1
So 11.5. 12:30 Pražačka P1

Vyvolený béčka

Ne 7.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 7.4. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 28.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.4. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 16.6. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 16.6. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Sanitka AS

Ne 7.4. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 7.4. 11:15 Zákostelní ZAK
So 15.6. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 15.6. 10:00 Hostivař SK HOSTI

Sexnejensex

Ne 7.4. 10:00 Pražačka P3
Ne 7.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 7.4. 12:30 Pražačka P3
Ne 16.6. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 16.6. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 16.6. 18:45 Mikulova MIKU4

Texas N.Strašecí FC

Út 2.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 2.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 2.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 17.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 17.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 17.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Masokombinát

Ne 5.5. 11:15 Pražačka P2
Ne 5.5. 12:30 Pražačka P2
So 25.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 25.5. 13:45 Tempo FC TEMPO

Skleňák AC

Ne 7.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 7.4. 15:00 Pražačka P3
Ne 28.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 28.4. 17:30 Pražačka P1
Ne 16.6. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 16.6. 17:30 Záběhlice ZABEH

Real Motion SG

Ne 7.4. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 7.4. 19:45 Hostivař SK HOSTI
So 15.6. 08:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 15.6. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB