Seznam týmů, 8. liga, skupina R

Tým Barvy dresů
Vyvolený béčka modro-černá
Vixens zelená, červená
Texas N.Strašecí FC modro-žlutá, žluto-černá
Stříbrný hroch C červeno-bílá
Skleňák AC fialová, černá
Sexnejensex černá, bílá
Sanitka AS červená
Real Motion SG zelená, žlutá
Masokombinát bílá
Praetorians FC vínová
Gangbeng černá, bílá
Airconquest F.F.C. bílo-modrá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina R

Utkání Datum Čas Hřiště
Real Motion SGSkleňák AC So 30.3. 12:30 HANSP
Sanitka ASSexnejensex Po 1.4. 13:45 HANSP
GangbengVixens Po 1.4. 15:00 HANSP
Airconquest F.F.C.Vyvolený béčka Po 1.4. 16:15 HANSP
Praetorians FCTexas N.Strašecí FC Po 1.4. 17:30 ARIT
MasokombinátStříbrný hroch C Po 1.4. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
VixensPraetorians FC Ne 14.4. 15:00 HANSP
Airconquest F.F.C.Gangbeng Ne 14.4. 15:30 HABR
Stříbrný hroch CReal Motion SG Ne 14.4. 16:15 ZARUB
Texas N.Strašecí FCMasokombinát Ne 14.4. 18:45 ARIT
Skleňák ACSanitka AS Ne 14.4. 20:00 MIKU4
Vyvolený béčkaSexnejensex Ne 14.4. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
SexnejensexSkleňák AC Ne 21.4. 13:45 ZARUB
Sanitka ASStříbrný hroch C Ne 21.4. 15:00 HANSP
Praetorians FCAirconquest F.F.C. Ne 21.4. 17:30 ARIT
GangbengVyvolený béčka Ne 21.4. 17:30 HANSP
MasokombinátVixens Ne 21.4. 18:45 ARIT
Real Motion SGTexas N.Strašecí FC Ne 21.4. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyvolený béčkaSkleňák AC So 27.4. 13:45 HANSP
GangbengPraetorians FC Ne 28.4. 12:30 HANSP
VixensReal Motion SG Ne 28.4. 15:00 HANSP
Stříbrný hroch CSexnejensex Ne 28.4. 16:15 HANSP
Texas N.Strašecí FCSanitka AS Ne 28.4. 17:30 ARIT
Airconquest F.F.C.Masokombinát Ne 28.4. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
MasokombinátGangbeng Ne 7.4. 18:45 ARIT
Sanitka ASVixens Ne 5.5. 15:00 HANSP
SexnejensexTexas N.Strašecí FC Ne 5.5. 16:15 ZARUB
Real Motion SGAirconquest F.F.C. Ne 5.5. 17:30 ZARUB
Praetorians FCVyvolený béčka Ne 5.5. 17:30 ARIT
Skleňák ACStříbrný hroch C Ne 5.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
VixensSexnejensex Ne 12.5. 15:00 HANSP
Airconquest F.F.C.Sanitka AS Ne 12.5. 16:15 ZARUB
Texas N.Strašecí FCSkleňák AC Ne 12.5. 16:15 MIKU4
Praetorians FCMasokombinát Ne 12.5. 18:45 ARIT
GangbengReal Motion SG Ne 12.5. 20:00 MIKU2
Vyvolený béčkaStříbrný hroch C Ne 12.5. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Skleňák ACVixens Ne 19.5. 15:00 HANSP
Sanitka ASGangbeng Ne 19.5. 16:45 HABR
Real Motion SGPraetorians FC Ne 19.5. 17:30 ARIT
MasokombinátVyvolený béčka Ne 19.5. 18:45 ARIT
Stříbrný hroch CTexas N.Strašecí FC Ne 19.5. 20:00 MIKU4
SexnejensexAirconquest F.F.C. Ne 19.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
VixensStříbrný hroch C Ne 7.4. 12:30 HANSP
Praetorians FCSanitka AS Ne 26.5. 13:45 HANSP
GangbengSexnejensex Ne 26.5. 15:00 HANSP
Airconquest F.F.C.Skleňák AC Ne 26.5. 17:30 ARIT
Vyvolený béčkaTexas N.Strašecí FC Ne 26.5. 17:30 HANSP
MasokombinátReal Motion SG Ne 26.5. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Texas N.Strašecí FCVixens Ne 2.6. 15:00 HANSP
Stříbrný hroch CAirconquest F.F.C. Ne 2.6. 15:00 MIKU4
Skleňák ACGangbeng Ne 2.6. 15:00 MIKU3
SexnejensexPraetorians FC Ne 2.6. 15:00 MIKU2
Real Motion SGVyvolený béčka Ne 2.6. 16:15 ZARUB
Sanitka ASMasokombinát Ne 2.6. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Motion SGSanitka AS Ne 9.6. 13:45 P2
Airconquest F.F.C.Texas N.Strašecí FC Ne 9.6. 13:45 HANSP
Vyvolený béčkaVixens Ne 9.6. 15:00 HANSP
GangbengStříbrný hroch C Ne 9.6. 16:15 DEKAN
Praetorians FCSkleňák AC Ne 9.6. 17:30 ZARUB
MasokombinátSexnejensex Ne 9.6. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
VixensAirconquest F.F.C. Ne 23.6. 18:45 HANSP
Texas N.Strašecí FCGangbeng Ne 23.6. 18:45 ZAK
Stříbrný hroch CPraetorians FC Ne 23.6. 18:45 TEMPO
Skleňák ACMasokombinát Ne 23.6. 18:45 ARIT
SexnejensexReal Motion SG Ne 23.6. 18:45 DEKAN
Sanitka ASVyvolený béčka Ne 23.6. 18:45 P3