Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Erko Kbely modro-bílá
Borcibalona FC A modro-červená, černo-růžová
Akta - rez modrá, bílá
Audi United FC bílá, zeleno-bílá
Saens 1.FC A bílá, modrá
Rowdies HFC oranžová, modrá
Úterní hosté Ski FC A žlutá, černá
Trops 1.SK modrá
Santa Dominica rudo-bílá, rudá
Smutný potapěči světle modrá
Boston HS oranžová, černo-bílá
Restaurace U Pecků A červená, modrá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ARowdies HFC Po 2.9. 19:00 ZABEH
Santa DominicaAudi United FC Po 2.9. 19:30 MIKU4
Smutný potapěčiAkta - rez Po 2.9. 20:00 TEMPO
Boston HSBorcibalona FC A St 4.9. 19:00 ZABEH
Trops 1.SKSaens 1.FC A St 4.9. 19:30 MIKU1
Restaurace U Pecků AErko Kbely St 18.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků ABoston HS Po 9.9. 20:15 METE1
Audi United FCTrops 1.SK Út 10.9. 19:00 ZABEH
Saens 1.FC AÚterní hosté Ski FC A St 11.9. 19:30 MIKU1
Borcibalona FC ASmutný potapěči Pa 13.9. 19:00 ZABEH
Akta - rezSanta Dominica Ne 15.9. 18:45 MIKU1
Erko KbelyRowdies HFC Ne 15.9. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC AAudi United FC Po 23.9. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiRestaurace U Pecků A Po 23.9. 20:00 TEMPO
Trops 1.SKAkta - rez Po 23.9. 20:45 MIKU4
Santa DominicaBorcibalona FC A St 25.9. 17:45 ZABEH
Boston HSErko Kbely St 25.9. 18:30 BECH
Rowdies HFCSaens 1.FC A St 25.9. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Borcibalona FC ATrops 1.SK Po 30.9. 17:45 ZABEH
Restaurace U Pecků ASanta Dominica Po 30.9. 19:00 P3
Akta - rezÚterní hosté Ski FC A Po 30.9. 19:00 ZABEH
Boston HSSmutný potapěči Po 30.9. 20:00 TEMPO
Erko KbelySaens 1.FC A St 2.10. 19:30 MIKU1
Audi United FCRowdies HFC Ne 6.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ABorcibalona FC A Po 7.10. 19:00 ZABEH
Santa DominicaBoston HS Po 7.10. 19:30 MIKU3
Smutný potapěčiErko Kbely Po 7.10. 20:00 TEMPO
Trops 1.SKRestaurace U Pecků A Po 7.10. 20:15 P3
Saens 1.FC AAudi United FC Út 8.10. 19:30 MIKU4
Rowdies HFCAkta - rez Ne 13.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků AÚterní hosté Ski FC A Po 14.10. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiSanta Dominica Po 14.10. 20:00 TEMPO
Erko KbelyAudi United FC Po 14.10. 20:15 ZABEH
Boston HSTrops 1.SK Po 14.10. 20:45 MIKU4
Akta - rezSaens 1.FC A Út 15.10. 19:30 MIKU4
Borcibalona FC ARowdies HFC Čt 17.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ABoston HS Po 21.10. 19:00 ZABEH
Trops 1.SKSmutný potapěči Po 21.10. 20:00 TEMPO
Santa DominicaErko Kbely Po 21.10. 20:30 ZAK
Saens 1.FC ABorcibalona FC A St 23.10. 19:30 MIKU1
Rowdies HFCRestaurace U Pecků A Čt 24.10. 20:45 MIKU4
Audi United FCAkta - rez Po 28.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa DominicaTrops 1.SK Po 4.11. 19:00 P2
Borcibalona FC AAudi United FC Po 4.11. 19:00 ZABEH
Smutný potapěčiÚterní hosté Ski FC A Po 4.11. 20:00 TEMPO
Restaurace U Pecků ASaens 1.FC A St 6.11. 19:30 MIKU1
Boston HSRowdies HFC Čt 7.11. 20:45 MIKU4
Erko KbelyAkta - rez Ne 10.11. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úterní hosté Ski FC ASanta Dominica Po 11.11. 19:00 ZABEH
Audi United FCRestaurace U Pecků A Po 11.11. 19:30 MIKU4
Rowdies HFCSmutný potapěči Po 11.11. 20:00 TEMPO
Trops 1.SKErko Kbely St 13.11. 18:15 MIKU1
Saens 1.FC ABoston HS St 13.11. 19:30 MIKU1
Akta - rezBorcibalona FC A Pa 15.11. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKÚterní hosté Ski FC A Po 18.11. 19:00 ZABEH
Boston HSAudi United FC Po 18.11. 19:00 P2
Restaurace U Pecků AAkta - rez Po 18.11. 19:30 MIKU4
Erko KbelyBorcibalona FC A Út 19.11. 20:15 ZABEH
Smutný potapěčiSaens 1.FC A St 20.11. 19:30 MIKU3
Santa DominicaRowdies HFC Čt 21.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Borcibalona FC ARestaurace U Pecků A Po 2.12. 20:15 ZABEH
Akta - rezBoston HS Po 2.12. 20:45 MIKU3
Audi United FCSmutný potapěči Po 2.12. 20:45 TEMPO
Saens 1.FC ASanta Dominica Po 2.12. 20:45 MIKU2
Rowdies HFCTrops 1.SK Po 2.12. 20:45 MIKU1
Úterní hosté Ski FC AErko Kbely Po 2.12. 20:45 MIKU4