8. Úterní hosté Ski FC A 11 3 2 6 47:50 8

Ne 29.9.13 18:45 MIKU1 Améby AFC B Atlanta Žižkov FC   (HL6J)
Ne 29.9.13 20:00 MIKU1 Karcinogenní Řežem to United   (HL3D)
Ne 17.11.13 13:45 P2 Basta fidli B Horsis heads   (HL7I)
Ne 17.11.13 15:00 P2 Vodka team FC Velká Bučina FK   (HL8Q)
Út 26.11.13 18:15 ARIT Modrá vopice TJ Juventus Pivus   (HL7D)
Út 26.11.13 19:30 ARIT Játro TJ Ekonom WT VET   (VL1A)

2. 12. 13 20:45 MIKU3 Akta - rez Boston HS 11. 2:2 (2:2)
Hosté zaspali začátek utkání, poté se rozehráli k dobrému výkonu, který nestačil na víc než remízu díky skvělému výkonu domácího gólmana. Otomar Sláma, Milan Cibík
Akta - rez Boston HS
Jan Stareček – Jiří Hanáček, Martin Jíša, Jiří Kleisl, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Martin Bartoš – Petr Bošnakov, Michal Hajný, Josef Hrodek, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
1., 2. Martin Jíša 4., 22. Michal Hajný
18. 11. 13 19:30 MIKU4 Restaurace U Pecků A Akta - rez 10. 9:3 (3:3)
Jednoznačné vítězství domácího týmu. Kučera,Dufek
Restaurace U Pecků A Akta - rez
Karel Tureček – Jiří Allram, Ivan Faitl, František Jakubec, Petr Kovařík, Karel Kristen, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko vs Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Jan Švarc, Martin Toupal
29. Jakub Mrhal
15. 11. 13 19:00 ZABEH Akta - rez Borcibalona FC A 9. 6:0 (2:0)
I když to tak nevypadá, tak utkání bylo celkem vyrovnané, ale gólman domácích byl prostě famózní. Klail
Akta - rez Borcibalona FC A
Martin Prokeš – Petr Farář, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Ondřej Pospíšil – Pavel Dražďák, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Leon Petrů, Michal Slavík, Martin Snopek
2. Jiří Kleisl
19., 57. Jan Švarc
33. Petr Farář
45. Jakub Mrhal
51. Petr Michal
10. 11. 13 20:00 MIKU1 Erko Kbely Akta - rez 8. 1:1 (2:2)
Za neustálého deště se hrálo pohledné utkání. O dělbě bodů rozhodl vlastní gól. Trnka
Erko Kbely Akta - rez
Kamil Kyral – Tomáš Chlumecký, Adam Kučera, Jakub Kučera, Michael Leibl, Jan Leibl st., Radek Petráň vs Jan Stareček – Petr Farář, Jiří Hanáček, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jan Švarc, Martin Toupal
11., 32. Michael Leibl
13. Tomáš Chlumecký
18. Martin Jíša
19. Jiří Hanáček
55. OG
28. 10. 13 20:00 MIKU1 Audi United FC Akta - rez 7. 2:6 (1:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších hostů.
Audi United FC Akta - rez
Michal Drápela – Roman Alba, Marek Baubín, Petr Cipra, František Douděra, František Furch, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Martin Šimek vs Jan Stareček – Petr Farář, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Jan Švarc
19. Zdeněk Kouba
55. Stanislav Hřebeček
2., 37. Martin Jíša
8. Petr Michal
15., 35. Jakub Slezáček
57. Tomáš Michal
15. 10. 13 19:30 MIKU4 Akta - rez Saens 1.FC A 6. 6:0 k.
13. 10. 13 20:00 MIKU1 Rowdies HFC Akta - rez 5. 4:7 (2:3)
Ruslan Murzakanov, David Ambartsumyan
Rowdies HFC Akta - rez
Tomáš Židlický – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Václav Socher, Radek Zlatník vs Jan Stareček – Petr Farář, Jiří Hanáček, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Jan Švarc
49. OG
30. 9. 13 19:00 ZABEH Akta - rez Úterní hosté Ski FC A 4. 3:2 (0:2)
V prvním poločase hostující tým jednoznačně lepší a zaslouženě vedl o 2góly. V poločasové pauze se něco muselo stát, protože hosté nastoupili do 2.pol. jako vyměnění. Místo aby předváděli krásný fotbal jako v 1.pol., tak začali komentovat veškeré dění na hřišti a místo na hru se soustředili na komunikaci s rozhodčím. Akta působila odhodlaně a skvělou defenzivou zápas otočila a slaví cennou výhru nad zcela nedisciplinovaným soupeřem(za 2.pol.).
Akta - rez Úterní hosté Ski FC A
Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Martin Jíša, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Ivo Doležal – Petr Bartejs, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Petr Seidel
35. Petr Michal
41. Martin Jíša
43. Jakub Klír
24. Petr Seidel
26. Jakub Hejret
38. Petr Bartejs
23. 9. 13 20:45 MIKU4 Trops 1.SK Akta - rez 3. 7:4 (2:2)
Trops od začátku utkání byli jistější a proměnili svojí zkušenost v zasloužené vítězství. Martin Bednář
Trops 1.SK Akta - rez
Filip Bartek – Jan Bezděk, Vasil Boev, Dominik Jánoš, Ondřej Kolísek, Josef Marc, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský vs Marek Valášek – Petr Farář, Jiří Hanáček, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Jan Švarc
4. Filip Bartek
7., 43. Vasil Boev
33. Petr Pecinovský
35., 49., 55. Josef Marc
15., 28., 47., 59. Jakub Slezáček
15. 9. 13 18:45 MIKU1 Akta - rez Santa Dominica 2. 5:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas vyhrál bojovnější tým. Pavel Řezáč, Michael Zelenka
Akta - rez Santa Dominica
Marek Valášek – Petr Farář, Jiří Hanáček, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Alexander Károlyi – Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal