8. Úterní hosté Ski FC A 11 3 2 6 47:50 8

Ne 22.9.13 17:30 ARIT Pfefrs FC Sanitka AS   (HL8R)
Ne 22.9.13 18:45 ARIT Masokombinát Stříbrný hroch C   (HL8R)
St 9.10.13 19:00 P1 Křídla Ďáblic VET A Šrot FC VET   (VL2B)
St 9.10.13 20:15 P1 Gepard AFC Ústavan 01 KK   (HL3C)
Pá 25.10.13 17:45 TEMPO Hodkovičky United FC 1.FP Praha   (HL4D)
Pá 25.10.13 19:00 TEMPO Sparta Košíře B Keckafogo KK VET   (VL3B)

2. 12. 13 20:45 MIKU4 Úterní hosté Ski FC A Erko Kbely 11. 6:2 (2:0)
V první půli vyrovnané utkání, Hosty uklidnila proměněná penalta těsně před pauzou a po drtivém nástupu do druhého dějství už pouze kontrolovali vývoj zápasu. Klail
Úterní hosté Ski FC A Erko Kbely
Ivo Doležal – Petr Bartejs, Marek Chrobák, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jakub Hejret, Jan Jílek, Tomáš Kučera, Michal Voldřich vs Jiří Kaiser – Adam Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel, Radek Petráň, Samuel Valenta
52. Radek Petráň
18. 11. 13 19:00 ZABEH Trops 1.SK Úterní hosté Ski FC A 10. 4:4 (3:1)
1.pol. patřil domácím, ve 2. nastoupil soupeř s mnohem větším zaujetím a dokázal srovnat skóre. Husák, Napoleová
Trops 1.SK Úterní hosté Ski FC A
Filip Bartek – David Bartek, Ondřej Kolísek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Filip Umanec vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jakub Hejret, Jan Jílek
54. Petr Bartejs
11. 11. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica 9. 4:6 (2:5)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Trnka
Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica
Roman Slavík – Petr Bartejs, Tomáš Čapek, Robert Čížek, Jakub Hejret, Petr Pícha, Petr Pícha ml., Michal Rada, Michal Voldřich vs Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Filip Žák, Michal Zukal
20. Petr Pícha ml.
21., 38., 60. Jakub Hejret
11., 12., 25. Stanislav Mařík
15. Michal Uhlíř
30. OG
37. Martin Tryml
4. 11. 13 20:00 TEMPO Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A 8. 11:4 (4:2)
Domácí byli po celé utkání lepším mužstvem a zaslouženě vysoko zvítězili. Kovařík
Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A
Petr DedekTomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Petr Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Michal Rada
37. Petr Bartejs
21. 10. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Boston HS 7. 4:6 (1:3)
Domácí než se rozkoukali prohrávali o 3 góly. Na zvrat utkání potřebovali domácí lepší účast. Bez střídání sice dotáhli skóre na 4:4, ale ke konci jim došly síly. František Hubr, Radek Komárek
Úterní hosté Ski FC A Boston HS
Roman Slavík – Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Michal Rada, Michal Voldřich vs Daniel Hnízdil – Aleš Deré, Jan Jelínek, Petr Jurčovský, Václav Kudrna, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
50. Petr Jurčovský
14. 10. 13 19:00 ZABEH Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A 6. 4:2 (2:1)
Svižné utkání. Domácí hráli ze zabezpečené obrany podpořeni brankářem, hosté tlačili ale branky dávali domácí a do poslední minuty to neměli jisté. Martin Beránek, Milan Énok
Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A
Jakub Horejš – Jiří Allram, Ivan Faitl, David Frič, Jan Kahuda, Petr Kovařík, Michal Parys, Jan Petržílka, Michal Votava vs Martin Šméral – Petr Bartejs, Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Petr Seidel
6. Michal Votava
17., 44. Ivan Faitl
31. Jiří Allram
21., 54. Petr Bartejs
7. 10. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Borcibalona FC A 5. 4:1 (0:1)
Domácí po celý zápas nebezpečnější, ale na dobře bránící hráče soupeře nemohli najít dlouho recept. Klíč našli během 2.pol. a urvali výhru 4:1. Pavel Dufek, Jiří Ptáček
Úterní hosté Ski FC A Borcibalona FC A
Ivo Doležal – Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Michal Rada, Petr Seidel vs Václav Šinkmajer – Pavel Dražďák, Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Matěj Kracman, Leon Petrů, Jakub Pospíšil, Michal Slavík, Martin Snopek, David Volf
38. Robert Čížek
45. Tomáš Drbal
50. Jakub Hejret
56. Petr Čížek
24. Jakub Pospíšil
30. 9. 13 19:00 ZABEH Akta - rez Úterní hosté Ski FC A 4. 3:2 (0:2)
V prvním poločase hostující tým jednoznačně lepší a zaslouženě vedl o 2góly. V poločasové pauze se něco muselo stát, protože hosté nastoupili do 2.pol. jako vyměnění. Místo aby předváděli krásný fotbal jako v 1.pol., tak začali komentovat veškeré dění na hřišti a místo na hru se soustředili na komunikaci s rozhodčím. Akta působila odhodlaně a skvělou defenzivou zápas otočila a slaví cennou výhru nad zcela nedisciplinovaným soupeřem(za 2.pol.).
Akta - rez Úterní hosté Ski FC A
Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Martin Jíša, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Ivo Doležal – Petr Bartejs, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Petr Seidel
35. Petr Michal
41. Martin Jíša
43. Jakub Klír
24. Petr Seidel
26. Jakub Hejret
38. Petr Bartejs
23. 9. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Audi United FC 3. 5:6 (3:3)
Velmi vyrovnané utkání, pěkný a tvrdý fotbal. Serhyi Pundor, Vasyl Fedoriv
Úterní hosté Ski FC A Audi United FC
Roman Slavík – Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Mikeš, Michal Voldřich vs Michal Drápela – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek
21. Ondřej Penc
11. 9. 13 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Úterní hosté Ski FC A 2. 3:8 (0:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Kovařík
Saens 1.FC A Úterní hosté Ski FC A
Antonín Jandus – František Bureš, Jan Chaloupka, Martin Chaloupka, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Jakub Křehla, Jan Kropáček, Miroslav Weiner vs Roman Slavík – Petr Bartejs, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Jílek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Michal Voldřich
44. Petr Bartejs
2. 9. 13 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Rowdies HFC 1. 4:4 (2:1)
Velmi kvalitní utkání, které domácí rozehrávali ve velkém stylu, když už v 6.min. po krásných akcích vedli 2:0. Hostům se do poločasu podařilo po pěkné akci snížit. 2.pol. byl už z větší části v režii hostů, kteří skóre otočili ve svůj prospěch, domácí z ojedinělé akce vyrovnali na 3:3. Rowdies pokračovali v nátlakové hře a v 54´se ujali vedení 3:4, když už se zdálo, že to udrží, takv 59´Drbal po krásné individuální akci vyrovnal na konečných 4:4. Remíza spravedlivá. Martin Suchý, Michal Rychtera
Úterní hosté Ski FC A Rowdies HFC
Ivo Doležal – Petr Bartejs, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Jan Mikeš, Petr Seidel, Michal Voldřich vs Tomáš Židlický – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Jan Horáček, Tomáš Sluka, Pavel Stejskal