Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Bedna 98 FC

Po 23.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 23.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Po 14.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 14.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Po 4.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 4.11. 20:00 Tempo FC TEMPO

Holosmetky FC A

Út 8.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 8.10. 20:45 Děkanka DEKAN
St 13.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 13.11. 20:45 Děkanka DEKAN

MVS Vršovice A

Po 30.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 30.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 30.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 7.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 7.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 7.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Nova LFC A

Út 1.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 1.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 1.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 8.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 8.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 8.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Porter CF B

Pa 11.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 11.10. 19:15 Pražačka P1
Ne 17.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 17.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI
St 20.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 20.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

UTS Vršovice

Po 7.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 7.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 7.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 28.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 28.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 28.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Vojenské lesy

St 9.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 9.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 25.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 25.10. 19:15 Pražačka P1
Ne 3.11. 17:30 Aritma ARIT
Ne 3.11. 18:45 Aritma ARIT

Deko

St 4.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 4.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 4.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 31.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 31.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 31.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Stará dáma

St 25.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 25.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 2.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 2.10. 20:45 Děkanka DEKAN
St 20.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 20.11. 20:45 Děkanka DEKAN

G.I.C La Plate de Cünde

St 11.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 11.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 11.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 6.11. 18:15 Mikulova MIKU4
St 6.11. 19:30 Mikulova MIKU4
St 6.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Druháci AFK

St 25.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 25.9. 20:15 Meteor 8 METE1
St 9.10. 19:00 Pražačka P3
St 9.10. 20:15 Pražačka P3
Út 26.11. 19:00 Pražačka P1
Út 26.11. 20:15 Pražačka P1

4 TD Ala Bundy A

St 18.9. 18:00 Štěrboholy STER2
St 18.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 18.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 14.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 14.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 14.11. 20:45 Mikulova MIKU2