Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Vojenské lesy červeno-černá, šedá
UTS Vršovice zeleno-černá, žlutá
Stará dáma bílá, červená
MVS Vršovice A oranžovo-černá
Porter CF B šedá
Nova LFC A žlutá, bílá
Holosmetky FC A modrá, bílá
G.I.C La Plate de Cünde světle modrá, bílá
Druháci AFK modro-bílá
Deko zeleno-bílá, tmavě modrá
Bedna 98 FC červená
4 TD Ala Bundy A bílá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ANova LFC A Po 2.9. 18:00 STER3
G.I.C La Plate de CündePorter CF B Po 2.9. 18:15 MIKU1
Druháci AFKMVS Vršovice A Po 2.9. 19:00 MOTO1
4 TD Ala Bundy AVojenské lesy Po 2.9. 20:15 P1
DekoStará dáma Po 2.9. 20:30 SCBEC
Bedna 98 FCUTS Vršovice Út 3.9. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
MVS Vršovice AG.I.C La Plate de Cünde Po 9.9. 18:15 MIKU1
UTS VršoviceDeko Po 9.9. 19:30 NOVOB
Porter CF BHolosmetky FC A Po 9.9. 19:30 MIKU3
4 TD Ala Bundy ABedna 98 FC Po 9.9. 20:15 P1
Stará dámaDruháci AFK Po 9.9. 20:30 SCBEC
Vojenské lesyNova LFC A Po 9.9. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeStará dáma Po 16.9. 18:15 MIKU1
Druháci AFKUTS Vršovice Po 16.9. 19:00 MOTO1
Nova LFC APorter CF B Po 16.9. 20:15 MOTO2
Holosmetky FC AMVS Vršovice A Po 16.9. 20:15 MOTO1
Deko4 TD Ala Bundy A Po 16.9. 20:15 P1
Bedna 98 FCVojenské lesy Po 16.9. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
MVS Vršovice ANova LFC A Po 23.9. 19:30 MIKU4
4 TD Ala Bundy ADruháci AFK Po 23.9. 20:15 P1
Stará dámaHolosmetky FC A Po 23.9. 20:30 SCBEC
Vojenské lesyPorter CF B Po 23.9. 20:45 MIKU1
UTS VršoviceG.I.C La Plate de Cünde Út 24.9. 19:30 NOVOB
Bedna 98 FCDeko St 25.9. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de Cünde4 TD Ala Bundy A Po 30.9. 18:15 MIKU1
Druháci AFKBedna 98 FC Po 30.9. 19:00 MOTO1
Nova LFC AStará dáma Po 30.9. 20:30 SCBEC
DekoVojenské lesy Po 30.9. 20:45 MIKU1
Porter CF BMVS Vršovice A Út 1.10. 19:30 MIKU3
Holosmetky FC AUTS Vršovice Út 1.10. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCG.I.C La Plate de Cünde Po 7.10. 18:15 MIKU1
DekoDruháci AFK Po 7.10. 19:00 MOTO1
4 TD Ala Bundy AHolosmetky FC A Po 7.10. 20:15 P1
Stará dámaPorter CF B Po 7.10. 20:30 SCBEC
Vojenské lesyMVS Vršovice A Po 7.10. 20:45 MIKU1
UTS VršoviceNova LFC A Út 8.10. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeDeko Po 14.10. 18:15 MIKU1
Druháci AFKVojenské lesy Po 14.10. 19:00 MOTO1
Nova LFC A4 TD Ala Bundy A Po 14.10. 20:15 P1
MVS Vršovice AStará dáma Po 14.10. 20:30 SCBEC
Porter CF BUTS Vršovice Út 15.10. 19:30 NOVOB
Holosmetky FC ABedna 98 FC Čt 17.10. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Druháci AFKG.I.C La Plate de Cünde Po 21.10. 19:00 MOTO1
DekoHolosmetky FC A Po 21.10. 19:00 P3
4 TD Ala Bundy APorter CF B Po 21.10. 20:15 P1
Vojenské lesyStará dáma Po 21.10. 20:45 MIKU1
UTS VršoviceMVS Vršovice A Út 22.10. 19:30 NOVOB
Bedna 98 FCNova LFC A St 23.10. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC ADeko St 30.10. 17:45 STOD
G.I.C La Plate de CündeVojenské lesy Po 4.11. 18:15 MIKU1
Holosmetky FC ADruháci AFK Po 4.11. 19:00 MOTO1
MVS Vršovice A4 TD Ala Bundy A Po 4.11. 20:15 P1
Stará dámaUTS Vršovice Po 4.11. 20:30 SCBEC
Porter CF BBedna 98 FC Út 5.11. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeHolosmetky FC A Po 11.11. 18:15 MIKU4
Druháci AFKNova LFC A Po 11.11. 19:00 MOTO1
4 TD Ala Bundy AStará dáma Po 11.11. 20:15 P1
DekoPorter CF B Po 11.11. 20:45 MIKU3
Vojenské lesyUTS Vršovice Po 11.11. 20:45 MIKU1
Bedna 98 FCMVS Vršovice A Út 12.11. 19:15 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
UTS Vršovice4 TD Ala Bundy A Po 25.11. 20:15 ZABEH
Porter CF BDruháci AFK Po 25.11. 20:15 MOTO1
Stará dámaBedna 98 FC Po 25.11. 20:45 BECH
MVS Vršovice ADeko Po 25.11. 20:45 MIKU1
Nova LFC AG.I.C La Plate de Cünde Po 25.11. 20:45 MIKU3
Holosmetky FC AVojenské lesy Po 25.11. 20:45 MIKU4