10. G.I.C La Plate de Cünde 11 3 1 7 29:43 7

St 18.9.13 18:00 STER2 Prosím, nesmějte se Tak dort jo   (HL8B)
St 18.9.13 19:15 STER2 Defect Úderka Žižkov   (VL1A)
St 18.9.13 20:30 STER2 Hervis sport 1.FC Atlético Cerveza   (HL7F)
Čt 14.11.13 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Domácí potřeby VET   (VL2B)
Čt 14.11.13 19:30 MIKU2 Sokol Picasso A VŠSK MFF UK B   (HL5E)
Čt 14.11.13 20:45 MIKU2 Druhá fáze CFG Suchdol   (HL8I)

25. 11. 13 20:15 ZABEH UTS Vršovice 4 TD Ala Bundy A 11. 4:2 (1:1)
Z vyrovnaného utkání v poli rozhodla lepší střelba domácích. Pohledné utkání z obou stran. Kohout
UTS Vršovice 4 TD Ala Bundy A
Jiří Sušický – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Michal Kamas, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Filip Šmahel, Petr Střelka vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Marek Štefan, Václav Svoboda
17. Petr Střelka
31., 54. Filip Šmahel
57. Pavel Čírtek
28 Michal Kamas 27. Michal Palkoska
58. Jiří Šebesta
11. 11. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Stará dáma 10. 1:2 (0:0)
Remízové utkání, které rozhodl hostující Matura 2 góly. Dufek, Přibrský
4 TD Ala Bundy A Stará dáma
Jan Chadt – Peter Brťka, Dančo Jašev, Jan Ptáček, Marek Štefan, Martin Štefan, Tomáš Vobořil, Pavel Votánek vs Milan Hanák – Ondřej Brusch, Michal Hořínek, Vladimír Křelina, Pavel Kvapil, Petr Matura, Jan Vosátka
43. Dančo Jašev 40., 45. Petr Matura
4. 11. 13 20:15 P1 MVS Vršovice A 4 TD Ala Bundy A 9. 3:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších domácích.
MVS Vršovice A 4 TD Ala Bundy A
Leoš Knap – Petr Dušek, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Ondřej Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Martin Štefan, Pavel Votánek
21. Ondřej Šulc
31., 59. Petr Veselý
21. 10. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Porter CF B 8. 1:2 (1:0)
V prvním pol. zbytečně nervózní utkání s překvapivým vedením Bundy. Druhý pol. již mnohem fotbalovější a spravedlivé vítězství hostů. Roman Hlinák, Miroslav Matlas
4 TD Ala Bundy A Porter CF B
Jiří ŠebestaPeter Brťka, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Václav Svoboda, Pavel Votánek vs Lukáš Cibulka – Vladimír Bálek, Petr Císař, Martin Pokorný, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler
20. Pavel Votánek 34. Jindřich Stejskal
46. Vladimír Bálek
14. 10. 13 20:15 P1 Nova LFC A 4 TD Ala Bundy A 7. 3:1 (3:0)
Hezký zápas. Množství šancí. 1.půle lepší domácí, druhou hosté. Peter Kováč
Nova LFC A 4 TD Ala Bundy A
Zdeněk Trmal – Jiří Landa, Milan Macela, Jiří Maláček, Jiří Mošna, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Michal Šmíd, Jindřich Štencl, Štěpán Urban vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Martin Štefan, Tomáš Vobořil, Pavel Votánek
25., 28. Jiří Mošna
27. Josef Pokorný
57. Dančo Jašev
7. 10. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Holosmetky FC A 6. 1:2 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Tomáš Trnka, Jan Prošvic
4 TD Ala Bundy A Holosmetky FC A
Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Marek Štefan, Martin Štefan, Václav Svoboda, Tomáš Vobořil vs Jaroslav Bellada – Jakub Čihák, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Patrik Laibl, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
27. Petr Hösl 52. Jindřich Eisenreich
56. Štěpán Vošta
30. 9. 13 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde 4 TD Ala Bundy A 5. 0:1 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
G.I.C La Plate de Cünde 4 TD Ala Bundy A
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Marek Štefan, Martin Štefan, Václav Svoboda, Tomáš Vobořil
58 Jan Strouhal 30. Marek Štefan 52. Marek Štefan
23. 9. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Druháci AFK 4. 6:0 k.
16. 9. 13 20:15 P1 Deko 4 TD Ala Bundy A 3. 4:5 (0:4)
Velmi vzrušující zápas, který ještě trochu hrotili někteří hráči Deka svými nervózními projevy. 4TD se dostali do luxusního náskoku v poločase, když jim vyšly téměř všechny útoky. Deko ve 2.půli přidalo a povedlo se mu v 57.minutě vyrovnat. Protiútok soupeře v další minutě ale znamenal trochu krutou porážku pro Deko. Tomáš Mládek, Luboš Navrátil
Deko 4 TD Ala Bundy A
Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Marek Štefan, Václav Svoboda, Tomáš Vobořil, Pavel Votánek
25. Tomáš Vobořil
9. 9. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Bedna 98 FC 2. 4:1 (2:1)
Velice kvalitně hrané utkání z obou stran. V první půli byli hosté lepší, ale ve druhé půli domácí zabrali a utkání jednoznačně opanovali. Jaroslav Macek
4 TD Ala Bundy A Bedna 98 FC
Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Marek Štefan, Martin Štefan, Václav Svoboda, Tomáš Vobořil vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jiří Lukáš, Robert Nykl, Robert Nykl, Martin Vacek
13., 54. Marek Štefan
17. OG
59. Tomáš Vobořil
21 Dančo Jašev 8. Karel Antonín 45. Dženau Gadžun
2. 9. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Vojenské lesy 1. 1:0 (0:0)
Kvalitní zápas dvou fotbalových mužstev rozhodl jediný gól, přestože šancí bylo dostatek na obou stranách. Michal Cihelka, Daniel Boubín