Čt 31.10.13 20:45 HOSTI Horno Porno Juventus Pivus   (HL7D)

25. 11. 13 20:45 MIKU1 MVS Vršovice A Deko 11. 3:5 (1:4)
Leoš Knap – Luboš Horáček, Pavel Korabarov, Ondřej Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek
15. Juraj Vojtíšek
29. Petr Krištůfek
58. Pavel Máj
11. 11. 13 20:45 MIKU3 Deko Porter CF B 10. 2:0 (1:0)
Utkání bylo vyrovnané z obou stran. DEKO mělo koncovku lépe seštelovanou. V 59.minutě proběhla konfrontace na vyžádání kapitána Porteru. Výsledek konfrontace byl v pořádku. Janča, Horák
Deko Porter CF B
Petr Štěpán – Daniel Černý, Václav Janoušek, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml. vs Lukáš Cibulka – Vladimír Bálek, Petr Císař, Martin Pokorný, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler
16. Daniel Černý
34. Václav Janoušek
42. Petr Císař
30. 10. 13 17:45 STOD Nova LFC A Deko 9. 1:4 (1:1)
Nádherný fotbal z obou stran. První poločas byl zcela vyrovnaný a skončil remízou. Ve druhé půli hosté proměnili své šance a zaslouženě vyhráli. Husák,Zatloukal
Nova LFC A Deko
Zdeněk Trmal – Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jindřich Štencl vs Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Václav Janoušek, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Ladislav Obermajer ml.
5. Jindřich Štencl 20., 32. Václav Janoušek
50., 60. Petr Krištůfek
21. 10. 13 19:00 P3 Deko Holosmetky FC A 8. 1:3 (1:1)
Oboustranně vynikající utkání, hráči obou týmu převáděli parádní hru se všemi prvky nejkvalitnějšího fotbalu. Utkání rozhodl fakt, že domácí hráli celé utkání bez střídání, což se v druhé půli projevilo. Michael Kyjak, Libor Petřina
Deko Holosmetky FC A
Petr Štěpán – Daniel Černý, Filip Kolman, Pavel Kozák, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jakub Čihák, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Patrik Laibl, David Minha, Jiří Tomek
26. Ladislav Obermajer ml. 24. Jakub Čihák
39. Václav Bellada
44. Jiří Tomek
14. 10. 13 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Deko 7. 0:4 (0:1)
Utkání výborné úrovně, o jehož vítězi rozhodla přesnost zakončování akcí hostů. Trnka
G.I.C La Plate de Cünde Deko
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Filip Janoušek, Jan Maxa, Daniel Novák, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Petr Štěpán – Ota Járka, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek
21. Ladislav Obermajer ml.
41., 55. Pavel Krištůfek
56. Martin Studecký
7. 10. 13 19:00 MOTO1 Deko Druháci AFK 6. 5:1 (2:0)
Pohledný fotbal se spoustou šancí. V posledních minutách Druháci vrhli vše do útoku a domácí je za to potrestali. Martin Kuba, Filip Dvořák
Deko Druháci AFK
Petr Štěpán – Tomáš Hajner, František Janoušek, Ota Járka, Filip Kolman, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Filip Fuchsa – Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Michal Maleček, Jakub Pavlis, Zdeněk Šípek, Jan Štefánek, Jan Vejražka
2., 4., 54. Ladislav Obermajer ml.
52. Filip Kolman
55. Martin Studecký
53. Michal Maleček 45. Jakub Pavlis
30. 9. 13 20:45 MIKU1 Deko Vojenské lesy 5. 3:5 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
Deko Vojenské lesy
Petr Štěpán – Václav Janoušek, Filip Kolman, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba vs Jiří Solař – Darek Buchálek, Vladimír Kargl, Libor Kopecký, Jakub Šimkovský, Jakub Sklenář, Jaromír Šmerda
15. Filip Kolman
32., 42. Václav Janoušek
9., 35., 45., 47. Jakub Sklenář
60. Jaromír Šmerda
25. 9. 13 19:00 P3 Bedna 98 FC Deko 4. 2:7 (0:4)
V poklidném fotbalově kvalitním utkání bylo kombinačně lepší Deko a po zásluze vyhrálo. Miloslav Maxa, Matouš Rous
Bedna 98 FC Deko
Miroslav Motl – Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Robert Nykl, Jan Turínek vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Tomáš Hajner, Ota Járka, Filip Kolman, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký
59. Jan Turínek 16 Robert Nykl 8., 21. Ladislav Obermajer ml.
10., 28. Tomáš Hajner
50. Pavel Máj
56. Filip Kolman
57. Daniel Černý
58. OG
16. 9. 13 20:15 P1 Deko 4 TD Ala Bundy A 3. 4:5 (0:4)
Velmi vzrušující zápas, který ještě trochu hrotili někteří hráči Deka svými nervózními projevy. 4TD se dostali do luxusního náskoku v poločase, když jim vyšly téměř všechny útoky. Deko ve 2.půli přidalo a povedlo se mu v 57.minutě vyrovnat. Protiútok soupeře v další minutě ale znamenal trochu krutou porážku pro Deko. Tomáš Mládek, Luboš Navrátil
Deko 4 TD Ala Bundy A
Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Marek Štefan, Václav Svoboda, Tomáš Vobořil, Pavel Votánek