25. 11. 13 20:15 MOTO1 Porter CF B Druháci AFK 11. 9:5 (5:2)
Utkání bezstarostných obran, ve kterém zaslouženě zvítězili domácí. Trnka
Lukáš Cibulka – Vladimír Bálek, Petr Císař, Tomáš Dubský, Martin Pokorný, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler vs Zdeněk Šípek – Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Jakub Pavlis, Jan Štefánek, Zdeněk Volek
8., 39. Jakub Pavlis
14., 46. Zdeněk Volek
35. Tomáš Hrubý
11. 11. 13 19:00 MOTO1 Druháci AFK Nova LFC A 10. 1:5 (1:1)
Nova poctivě bránila a vyrážela do brejků, které i ve 2.části zápasu proměňovala a Druháci bez střídání se nezmohli na odpor. Martin Hošek
Druháci AFK Nova LFC A
Zdeněk Šípek – Marek Kropelnický, Jakub Pavlis, Jan Štefánek, Jan Vejražka, Zdeněk Volek vs Zdeněk Trmal – Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Štěpán Urban
14. Jan Vejražka 23. Jiří Landa
40. Jindřich Skála
52. Jakub Maláček
54. Milan Macela
56. Štěpán Urban
4. 11. 13 19:00 MOTO1 Holosmetky FC A Druháci AFK 9. 6:0 (2:0)
Pěkné, technické utkání. O vítězi rozhodla střelecká potence domácích. Utkání bylo kontumovánop ve prospěch Holosmetek pro start hráče v trestu v týmu Druháci. Tomáš Říha, Martin Budař
Holosmetky FC A Druháci AFK
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jakub Čihák, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Patrik Laibl, David Minha, Karel Protivínský, Štěpán Vošta vs Zdeněk Šípek – Marek Kropelnický, Michal Maleček, Jan Štefánek, Jan Vejražka, Zdeněk Volek
9., 44., 56. Štěpán Vošta
25. Jakub Čihák
21. 10. 13 19:00 MOTO1 Druháci AFK G.I.C La Plate de Cünde 8. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou, domácí krátkou přesilovku nevyužili. Husák
Druháci AFK G.I.C La Plate de Cünde
Filip Fuchsa – Marek Kropelnický, Michal Maleček, Zdeněk Šípek, Jan Štefánek, Jan Vejražka, Zdeněk Volek vs Dušan Melíšek – Miroslav Elman, Ondřej Holub, Filip Janoušek, Jan Maxa, Daniel Novák, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Daniel Vališ
29. Michal Maleček 43 Michal Maleček 43. Ondřej Holub 52. Daniel Novák
56. Miroslav Pecka
14. 10. 13 19:00 MOTO1 Druháci AFK Vojenské lesy 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté poctivě bránili. Když už utkání směřovalo k remíze, tak domácí Volek potrestal laxní rozehrání autového vhazování a naklonil výhru na stranu Druháků.
Druháci AFK Vojenské lesy
Zdeněk Šípek – Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Michal Maleček, Jakub Pavlis, Jan Vejražka, Zdeněk Volek vs Jiří Solař – Darek Buchálek, Petr Buchta, Ladislav Čaba, Jaroslav Jaroš, Jakub Sklenář, Jaromír Šmerda, Jaroslav Šturma, Tomáš Vlk
10. Jan Vejražka
57. Zdeněk Volek
4. Jakub Sklenář
7. 10. 13 19:00 MOTO1 Deko Druháci AFK 6. 5:1 (2:0)
Pohledný fotbal se spoustou šancí. V posledních minutách Druháci vrhli vše do útoku a domácí je za to potrestali. Martin Kuba, Filip Dvořák
Deko Druháci AFK
Petr Štěpán – Tomáš Hajner, František Janoušek, Ota Járka, Filip Kolman, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Filip Fuchsa – Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Michal Maleček, Jakub Pavlis, Zdeněk Šípek, Jan Štefánek, Jan Vejražka
2., 4., 54. Ladislav Obermajer ml.
52. Filip Kolman
55. Martin Studecký
53. Michal Maleček 45. Jakub Pavlis
30. 9. 13 19:00 MOTO1 Druháci AFK Bedna 98 FC 5. 5:3 (0:0)
Krásný fotbal v podání obou týmů. V prvním poločase se hrálo vyrovnaně a bez branky, ve druhé půli byli domácí lepší a zaslouženě vyhráli. Husák,Čapla
Druháci AFK Bedna 98 FC
Filip Fuchsa – Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Michal Maleček, Jakub Pavlis, Zdeněk Šípek, Jan Štefánek vs Miroslav Motl – Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Jan Turínek, Martin Vacek
55. Robert Nykl
23. 9. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Druháci AFK 4. 6:0 k.
16. 9. 13 19:00 MOTO1 Druháci AFK UTS Vršovice 3. 2:4 (2:2)
Bojovné utkání hrané ve vysokém tempu skončilo zaslouženým vítězstvím Vršovic, které v druhém poločase dokázaly využít chyb v obraně domácích. Kučera
Druháci AFK UTS Vršovice
Filip Fuchsa – Tomáš Hrubý, Michal Maleček, Jakub Pavlis, Zdeněk Šípek, Jan Štefánek, Zdeněk Volek vs Marian Krajč – Jan Krtil, Dalibor Mašek, Ondřej Pulkert, David Rada, David Šefara, Martin Sekan, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jiří Sušický, Peter Teniak