Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.13 | 20:45 | MIKU3 | Nova LFC A G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 2:8 |
Po 11.11.13 | 19:00 | MOTO1 | Druháci AFK Nova LFC A | 10. | 1:5 |
St 30.10.13 | 17:45 | STOD | Nova LFC A Deko | 9. | 1:4 |
St 23.10.13 | 19:00 | P3 | Bedna 98 FC Nova LFC A | 8. | 2:0 |
Po 14.10.13 | 20:15 | P1 | Nova LFC A 4 TD Ala Bundy A | 7. | 3:1 |
Út 8.10.13 | 19:30 | zzNOVOB | UTS Vršovice Nova LFC A | 6. | 4:2 |
Po 30.9.13 | 20:30 | SCBEC | Nova LFC A Stará dáma | 5. | 2:4 |
Po 23.9.13 | 19:30 | MIKU4 | MVS Vršovice A Nova LFC A | 4. | 1:2 |
Po 16.9.13 | 20:15 | MOTO2 | Nova LFC A Porter CF B | 3. | 2:11 |
Po 9.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy Nova LFC A | 2. | 0:3 |
Po 2.9.13 | 18:00 | STER3 | Holosmetky FC A Nova LFC A | 1. | 7:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC A | 11 | 9 | 1 | 1 | 39:15 | 19 |
2. | Porter CF B | 11 | 9 | 0 | 2 | 47:23 | 18 |
3. | UTS Vršovice | 11 | 6 | 3 | 2 | 40:21 | 15 |
4. | Deko | 11 | 7 | 0 | 4 | 42:23 | 14 |
5. | Vojenské lesy | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:21 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 0 | 6 | 23:21 | 10 |
7. | Druháci AFK | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:43 | 9 |
8. | MVS Vršovice A | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:36 | 8 |
9. | Nova LFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:43 | 8 |
10. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:43 | 7 |
11. | Bedna 98 FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:43 | 7 |
12. | Stará dáma | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:50 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 1.10.13 | 18:15 | MIKU4 | Bandidoz Chroustova lokomotiva (HL6A) |
Út 1.10.13 | 19:30 | MIKU4 | Banana Chiquíta Kožich II.FC (HL4B) |
Út 1.10.13 | 20:45 | MIKU4 | Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP (SVL1A) |
Pá 8.11.13 | 17:45 | ZABEH | PFC Kodymka SUP B Benda 1964 OFC SUP (SVL3B) |
Pá 8.11.13 | 19:00 | ZABEH | Sparta Pivaři AC Čelzí (HL7G) |
Pá 8.11.13 | 20:15 | ZABEH | Severní vítr je krutý! Beach attack 90210 (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bébr Milan | 1 | 0 |
Kvajsar Milan | 5 | 0 |
Landa Jiří | 10 | 3 |
Macela Milan | 10 | 2 |
Maláček Jakub | 5 | 2 |
Maláček Jiří | 11 | 1 |
Mošna Jiří | 7 | 6 |
Pokorný Josef | 4 | 2 |
Skála Jindřich | 9 | 3 |
Šmíd Michal | 1 | 0 |
Štencl Jindřich | 7 | 2 |
Sus Jan | 2 | 2 |
Trmal Zdeněk | 10 | 0 |
Urban Štěpán | 4 | 1 |