Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.13 | 20:15 | MOTO1 | Porter CF B Druháci AFK | 11. | 9:5 |
Po 11.11.13 | 20:45 | MIKU3 | Deko Porter CF B | 10. | 2:0 |
Út 5.11.13 | 19:30 | MIKU3 | Porter CF B Bedna 98 FC | 9. | 4:1 |
Po 21.10.13 | 20:15 | P1 | 4 TD Ala Bundy A Porter CF B | 8. | 1:2 |
Út 15.10.13 | 19:30 | zzNOVOB | Porter CF B UTS Vršovice | 7. | 2:1 |
Po 7.10.13 | 20:30 | SCBEC | Stará dáma Porter CF B | 6. | 2:4 |
Út 1.10.13 | 19:30 | MIKU3 | Porter CF B MVS Vršovice A | 5. | 3:5 |
Po 23.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy Porter CF B | 4. | 1:4 |
Po 16.9.13 | 20:15 | MOTO2 | Nova LFC A Porter CF B | 3. | 2:11 |
Po 9.9.13 | 19:30 | MIKU3 | Porter CF B Holosmetky FC A | 2. | 2:1 |
Po 2.9.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Porter CF B | 1. | 2:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC A | 11 | 9 | 1 | 1 | 39:15 | 19 |
2. | Porter CF B | 11 | 9 | 0 | 2 | 47:23 | 18 |
3. | UTS Vršovice | 11 | 6 | 3 | 2 | 40:21 | 15 |
4. | Deko | 11 | 7 | 0 | 4 | 42:23 | 14 |
5. | Vojenské lesy | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:21 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 0 | 6 | 23:21 | 10 |
7. | Druháci AFK | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:43 | 9 |
8. | MVS Vršovice A | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:36 | 8 |
9. | Nova LFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:43 | 8 |
10. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:43 | 7 |
11. | Bedna 98 FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:43 | 7 |
12. | Stará dáma | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:50 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 11.10.13 | 18:00 | P1 | Gumídci Méďové FC Sedm zbabělých B (HL3C) |
Pá 11.10.13 | 19:15 | P1 | Žlutá křídla Pradox 1.FC (HL6G) |
Ne 17.11.13 | 16:00 | HOSTI | Kopanda team FC Protector 1320 FC (HL8R) |
Ne 17.11.13 | 17:15 | HOSTI | Pfefrs FC Parukářka FC (HL8R) |
St 20.11.13 | 18:15 | HOSTI | Beercelona FC Dynamo R.U.M. B (HL8E) |
St 20.11.13 | 19:30 | HOSTI | Kapr tým SUP Radouč FC A (SVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bálek Vladimír | 4 | 2 |
Boček Jan | 3 | 0 |
Cibulka Lukáš | 9 | 0 |
Císař Petr | 7 | 5 |
Dubský Tomáš | 9 | 4 |
Pokorný Martin | 7 | 2 |
Říha Radek | 3 | 1 |
Špringr Petr | 9 | 7 |
Stejskal Jindřich | 10 | 16 |
Trinkmoc Miloš | 10 | 3 |
Winkler Pavel | 9 | 3 |
Zachariáš Milan | 3 | 4 |