Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Inter Lotyšák A

Po 30.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 30.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 30.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 28.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Po 28.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Po 28.10. 15:00 Hanspaulka HANSP

Městská policie

Po 7.10. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 7.10. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 3.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 3.11. 20:00 Pražačka P3
Po 11.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 11.11. 20:00 Tempo FC TEMPO

Klokan Perón club A

St 2.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 2.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 2.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 7.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 7.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 7.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Lucián FC A

Po 9.9. 19:00 Pražačka P1
Po 9.9. 20:15 Pražačka P1
Po 23.9. 19:00 Pražačka P1
Po 23.9. 20:15 Pražačka P1
Po 7.10. 19:00 Pražačka P1
Po 7.10. 20:15 Pražačka P1

The Penguins 6:5 B

So 21.9. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 21.9. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 21.9. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 3.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 3.11. 17:30 Mikulova MIKU3

Queens Park Club

Po 14.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 14.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 12.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 12.11. 20:15 Motorlet MOTO2
Čt 21.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 21.11. 20:15 Pražačka P2

Sparta Pankrác

Po 7.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 7.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 7.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 27.11. 18:15 Pražačka P2
St 27.11. 19:30 Pražačka P2
St 27.11. 20:45 Pražačka P2

Traktor humus A

Ne 13.10. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 13.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 3.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 3.11. 17:30 Záběhlice ZABEH
Út 3.12. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 3.12. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Tuscarora A

Pa 4.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 4.10. 19:15 Pražačka P1
Ne 20.10. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 20.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 17.11. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 17.11. 15:00 Zákostelní ZAK

4077 DUCKS

Ne 15.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 15.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 29.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 29.9. 17:30 Pražačka P3
Ne 20.10. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 20.10. 16:00 Běchovice 2 BECH

Noční dravci

St 18.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 18.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 18.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 18.11. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 18.11. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 18.11. 20:30 Štěrboholy STER2

Internazionale AC A

Ne 6.10. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 6.10. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 13.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 13.10. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 17.11. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 17.11. 18:45 Tempo FC TEMPO