Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

Autobazar Duo A

St 24.4. 17:30 Aritma ARIT
St 24.4. 18:45 Aritma ARIT
St 24.4. 20:00 Aritma ARIT
St 5.6. 18:00 Štěrboholy STER3
St 5.6. 19:15 Štěrboholy STER3
St 5.6. 20:30 Štěrboholy STER3

Borussia Bubeneč

Po 25.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 25.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 25.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 24.4. 18:00 Štěrboholy STER3
St 24.4. 19:15 Štěrboholy STER3
St 24.4. 20:30 Štěrboholy STER3

Dvorce SK MPI

St 10.4. 18:15 Mikulova MIKU1
St 10.4. 19:30 Mikulova MIKU1
St 10.4. 20:45 Mikulova MIKU1
St 5.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 5.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 5.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Ekonom WT

Čt 28.3. 17:00 Aritma ARIT
Čt 28.3. 18:15 Aritma ARIT
Čt 28.3. 19:30 Aritma ARIT
Út 14.5. 18:15 Aritma ARIT
Út 14.5. 19:30 Aritma ARIT
Út 14.5. 20:45 Aritma ARIT

Limita

Út 23.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 23.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 23.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 4.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 4.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 4.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Samson Bonella A

Út 30.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 30.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 30.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 14.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 14.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 14.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Ujde to 1980 SK

Út 7.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 7.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 7.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 29.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 29.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 29.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Útlum

Po 13.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 13.5. 20:45 Hanspaulka HANSP
Út 11.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 11.6. 20:45 Mikulova MIKU1
St 12.6. 18:00 Štěrboholy STER1
St 12.6. 19:15 Štěrboholy STER1

Berlínští lvi

Čt 28.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 28.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 11.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 11.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 22.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Po 22.4. 18:15 Zárubova ZARUB

Orange Predators A

Út 2.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 2.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 2.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 30.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 30.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 30.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Pajzovna FC

Čt 11.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 11.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 11.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 17.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 17.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Pa 17.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Celtic THK

St 3.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 3.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 10.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 10.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 17.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 17.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI