Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Autobazar Duo A modrá, žluto-zelená
Borussia Bubeneč žlutá, oranžová
Dvorce SK MPI žlutá, červeno-bílá
Ekonom WT žluto-modrá, červeno-bílá
Limita modro-bílá, červená
Samson Bonella A zelená
Ujde to 1980 SK růžovo-černá, červeno-bílá
Útlum modro-černá, červená
Berlínští lvi modro-bílá, černá
Orange Predators A oranžová, modrá
Pajzovna FC černá, žlutá
Celtic THK zeleno-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečPajzovna FC Po 2.9. 18:00 SCBEC
Autobazar Duo AUjde to 1980 SK Po 2.9. 19:00 P1
Ekonom WTOrange Predators A Po 2.9. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIÚtlum Po 2.9. 19:30 MIKU1
Berlínští lviSamson Bonella A Po 2.9. 20:15 METE1
Celtic THKLimita Út 29.10. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella ABorussia Bubeneč Po 9.9. 18:00 SCBEC
Orange Predators ACeltic THK Po 9.9. 19:00 METE1
Ujde to 1980 SKLimita Po 9.9. 19:00 P1
ÚtlumEkonom WT Po 9.9. 19:30 ARIT
Pajzovna FCDvorce SK MPI Po 9.9. 20:15 STOD
Autobazar Duo ABerlínští lvi St 30.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečAutobazar Duo A Po 16.9. 18:00 SCBEC
Celtic THKÚtlum Po 16.9. 19:00 METE1
LimitaOrange Predators A Po 16.9. 19:30 MIKU4
Ekonom WTPajzovna FC Po 16.9. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPISamson Bonella A Po 16.9. 19:30 MIKU1
Berlínští lviUjde to 1980 SK Po 16.9. 20:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
ÚtlumLimita Po 23.9. 18:00 SCBEC
Ujde to 1980 SKOrange Predators A Po 23.9. 19:00 P1
Autobazar Duo ADvorce SK MPI Po 23.9. 19:30 MIKU1
Berlínští lviBorussia Bubeneč Po 23.9. 20:15 DABLI
Pajzovna FCCeltic THK Po 23.9. 20:15 STOD
Samson Bonella AEkonom WT St 30.10. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečUjde to 1980 SK Po 30.9. 18:00 SCBEC
Celtic THKSamson Bonella A Po 30.9. 19:00 METE1
Ekonom WTAutobazar Duo A Po 30.9. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIBerlínští lvi Po 30.9. 19:30 MIKU1
Orange Predators AÚtlum Po 30.9. 20:15 DABLI
LimitaPajzovna FC Po 30.9. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečDvorce SK MPI Po 7.10. 18:00 SCBEC
Autobazar Duo ACeltic THK Po 7.10. 19:00 METE1
Ujde to 1980 SKÚtlum Po 7.10. 19:00 P1
Samson Bonella ALimita Po 7.10. 19:30 MIKU4
Berlínští lviEkonom WT Po 7.10. 20:15 DABLI
Pajzovna FCOrange Predators A Po 7.10. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
ÚtlumPajzovna FC Po 14.10. 18:00 SCBEC
Orange Predators ASamson Bonella A Po 14.10. 18:15 MIKU4
Celtic THKBerlínští lvi Po 14.10. 19:00 METE1
LimitaAutobazar Duo A Po 14.10. 19:15 DOLME
Ekonom WTBorussia Bubeneč Po 14.10. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIUjde to 1980 SK Po 14.10. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečCeltic THK Po 21.10. 19:00 METE2
Ujde to 1980 SKPajzovna FC Po 21.10. 19:00 P1
Dvorce SK MPIEkonom WT Po 21.10. 19:30 MIKU1
Autobazar Duo AOrange Predators A Po 21.10. 19:30 DEKAN
Berlínští lviLimita Po 21.10. 20:15 DABLI
Samson Bonella AÚtlum Po 21.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
LimitaBorussia Bubeneč Po 4.11. 18:00 SCBEC
Celtic THKDvorce SK MPI Po 4.11. 19:00 METE1
ÚtlumAutobazar Duo A Po 4.11. 19:15 SCBEC
Ekonom WTUjde to 1980 SK Po 4.11. 19:30 ARIT
Pajzovna FCSamson Bonella A Po 4.11. 20:15 STOD
Orange Predators ABerlínští lvi Po 4.11. 20:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečOrange Predators A Po 11.11. 18:00 SCBEC
Ujde to 1980 SKSamson Bonella A Po 11.11. 19:00 P1
Ekonom WTCeltic THK Po 11.11. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPILimita Po 11.11. 19:30 MIKU1
Berlínští lviÚtlum Po 11.11. 20:15 DABLI
Autobazar Duo APajzovna FC Po 11.11. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Pajzovna FCBerlínští lvi Po 25.11. 18:00 ZAK
ÚtlumBorussia Bubeneč Po 25.11. 18:00 SCBEC
Samson Bonella AAutobazar Duo A Po 25.11. 18:15 MIKU4
Orange Predators ADvorce SK MPI Po 25.11. 18:15 MIKU3
LimitaEkonom WT Po 25.11. 18:15 MIKU2
Celtic THKUjde to 1980 SK Po 25.11. 18:15 MIKU1