Út 1.10.13 17:00 HANSP Výtržník HFC Slamník I.USP   (HL4B)
Út 1.10.13 18:15 HANSP AGČV UVL Kotlářka CAHA UVL   (UVL1A)
Út 1.10.13 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Spajta 1905   (HL5C)
St 30.10.13 18:15 MIKU4 Dejnámbůra FC Chroustova lokomotiva   (HL6A)
St 30.10.13 19:30 MIKU4 Blesk VK VET A Přezletice SG   (VL3C)
St 30.10.13 20:45 MIKU4 Alibi South Stars   (HL6E)

25. 11. 13 18:15 MIKU2 Limita Ekonom WT 11. 1:10 (1:3)
Jednoznačné vítězství Ekonomu, který svou převahu i gólově vyjádřil. Hošek, Smetana
Limita Ekonom WT
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Pavel Krayzel – Ladislav Adamec, Igor Bogár, Daniel Filip, Lukáš Hrabák, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Martin Vidman, Tomáš Zahradníček
8. Petr Žižka 9., 31., 33. Igor Bogár
23., 27., 41. Lukáš Hrabák
47. Martin Vidman
57. Daniel Filip
58., 60. Tomáš Zahradníček
11. 11. 13 19:30 MIKU1 Dvorce SK MPI Limita 10. 0:6 (4:1)
Utkání bylo ve 36. minutě předčasně ukončeno po zranění dvou hráčů Dvorců. Tomáš Voldán, Roman Zloch
Dvorce SK MPI Limita
Lukáš Soukup – Marco Christov, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Jan Zima vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka
5. Matyáš Olmr
19. Jan Zima
26. Petr Pařízek
29. Marco Christov
24. Alan Fiedler
4. 11. 13 18:00 SCBEC Limita Borussia Bubeneč 9. 2:1 (1:1)
Klidné a vyrovnané utkání s málo góly. Jiří Javůrek, Michal Javůrek
Limita Borussia Bubeneč
Radek Matoušek – Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý vs Ladislav Raichl – Petr Klouček, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Michal Preisler, Pavel Putík, Roman Venc, Petr Vlček
13. Martin Prokop
52. Jiří Vepřek
7. Pavel Putík
29. 10. 13 19:00 METE1 Celtic THK Limita 1. 4:2 (2:0)
O výsledku rozhodl menší počet hráčů Limity na střídání. Libor Viták, Jan Spěvák
Celtic THK Limita
Petr Soukup – Petr Brejcha, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jaroslav Píšek, Pavel Řehák, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Petr Žižka
10. Tomáš Jiříček
18., 50. Jaroslav Vacek
58. Jaroslav Hlinka
45., 48. Ladislav Kovács
21. 10. 13 20:15 DABLI Berlínští lvi Limita 8. 5:4 (3:3)
Utkání by více slušela remíza, ale domácí byli o 1 gól šťastnější a slaví 2 body. Dufek, Ptáček
Berlínští lvi Limita
Václav Najman – Lukáš Krátký, Petr Nekola, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Zdeněk Vosmík vs Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý
10. Lukáš Krátký
22. Ondřej Novák
30., 41., 48. Petr Nekola
16., 46. Václav Jelínek
27. Ladislav Kovács
30. Jan Veselý
14. 10. 13 19:15 zzDOLME Limita Autobazar Duo A 7. 0:2 (0:0)
Kvalitní utkání, které od začátku vypadalo spíše na utkání vet., ale s přibývajícím časem se oba týmy rozjeli k velmi kvalitnímu výkonu. Zlom nastal ve chvíli, kdy Limita nedala šanci z protiútoku 4 na 1. Hosté gólovou šancí nepohrdli a proto vyhráli zaslouženě. Karel Hrubeš, Petr Bělohlav
Limita Autobazar Duo A
Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý vs Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Oldřich Kerlický, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Martin Šorm
45. Štěpán Mucha
51. Petr Jurák
7. 10. 13 19:30 MIKU4 Samson Bonella A Limita 6. 8:4 (4:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Kovařík
Samson Bonella A Limita
Jan Slabý – Jan Augustin, Petr Čermák, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Václav Kural, Josef Masner, Petr Novák vs Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý
54. Ladislav Kovács
30. 9. 13 20:15 STOD Limita Pajzovna FC 5. 4:3 (0:1)
Zápas rozhodla jednoznačně větší vůle po vítězství na straně Limity, která za posledních 10 minut otočila zápas z 1:3 na 4:3.Pajzovna i přes svůj hráčský potenciál nedokázala za celý zápas přepnout na vyšší rychlost a posledních 15.minut pouze přihlížela kombinační hře Limity.
Limita Pajzovna FC
Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Martin Kamarýt, Václav Klán, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
36. Martin Prokop
50. Petr Žižka
55. Ladislav Kovács
58. Jan Veselý
10., 45. Marek Jelínek
42. Václav Klán
23. 9. 13 18:00 SCBEC Útlum Limita 4. 5:2 (2:0)
Pěkný zápas, který se rozhodl kolem poločasové přestávky. Páral ml. pěkným únikem po křídle a potrestáním chyby při rozehrávce zajistil náskok, který tým Útlumu navýšil hned po rozehrání druhé půle. Limita snížila, ale k remíze už nedokonvergovala. Jakub Šťasta, Jan Líkař
Útlum Limita
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Petr Šichor, Jindřich Týč vs Radek Matoušek – Lukáš Havlíček, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jan Veselý, Petr Žižka
25., 30. Karel Páral
31. Jakub Bodlák
35., 58. Karel Páral
43. Martin Prokop
51. Jan Veselý
16. 9. 13 19:30 MIKU4 Limita Orange Predators A 3. 1:4 (0:4)
O výsledku zápasu rozhodla první půle. Domácí vůbec nestíhali a hosté své šance bezpečně proměňovali. Po změně stran se domácí zvedli, docílili i čest svého úspěchu, ale hosté si výsledek pohlídali. Klail, Napoleaová
Limita Orange Predators A
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Jakub Perník – David Franc, Miloš Hrachovec, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika
58. Jan Veselý 8., 28. Viktor Smejtek
9. Michal Zika
24. David Franc
9. 9. 13 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Limita 2. 1:1 (0:1)
Kvalitní zápas se spoustou šancí na obou stranách. Vyznamenali se hlavně brankáři a oba týmy si tak spravedlivě rozdělily body. Jaroslav Macek
Ujde to 1980 SK Limita
Jan Pospíšil – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka