Pá 27.9.13 18:00 P2 Oblouci 81 AFC SUP Úderka Žižkov SUP   (SVL3A)
Pá 27.9.13 19:15 P2 Scarface AC Gumídci Méďové FC   (HL3C)
Čt 17.10.13 19:00 P3 Estudiantes UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
Čt 17.10.13 20:15 P3 Tuscarora 03 Horoušany FC   (HL7E)
Út 26.11.13 19:00 MOTO3 TIP IZOL - Homidlo KK Beercelona FC   (HL8E)
Út 26.11.13 20:15 MOTO3 VSK MFF UK Praha A Banana Chiquíta   (HL4B)

25. 11. 13 18:00 ZAK Pajzovna FC Berlínští lvi 11. 3:7 (2:3)
Hosté začínali utkání pouze 4+1, rychle prohrávali 0:2, ale pak dorazili dva hráči a utkání zcela otočili. Výsledek je pro Pajzovnu ještě milosrdný. Utkání proběhlo tak jak má, bez zákeřností, urážek a protestů. Dufek
Pajzovna FC Berlínští lvi
Petr Vosmík – Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Tomáš Vodsloň vs Petr Nekola – Lukáš Krátký, Václav Najman, Michal Piskáček, Michal Poláček, Karel Toman, Zdeněk Vosmík
5., 11., 57. Jan Jirec 16., 36. Michal Piskáček
21., 27. Michal Poláček
45. Zdeněk Vosmík
46., 54. Petr Nekola
11. 11. 13 20:15 STOD Autobazar Duo A Pajzovna FC 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
4. 11. 13 20:15 STOD Pajzovna FC Samson Bonella A 9. 1:4 (1:2)
Velmi rychlé utkání se zbytečnou tvrdostí na obou stranách. Vyhrál tým s přesnější koncovkou. Jan Syrovátka, Petr Kubín
Pajzovna FC Samson Bonella A
Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Václav Klán, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Jan Slabý – Jan Augustin, Petr Čermák, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Václav Kural, Josef Masner, Petr Novák, Filip Turek
50. Václav Kural
21. 10. 13 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Pajzovna FC 8. 4:7 (1:3)
V 1.pol. jasná převaha hostů, v druhém střelecký koncert hráče Malypetra, který utkání zdramatizoval. V závěru však opět převzali iniciativu hosté a utkání dotáhli do vítězného konce. Roman Hlinák, Miroslav Matlas
Ujde to 1980 SK Pajzovna FC
Jan Pospíšil – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
26., 37., 45., 46. Jan Malypetr 8. Martin Kamarýt
9. David Světlík
21. Jan Jirec
31. Tomáš Vodsloň
52. Roman Graf
54., 59. Martin Blažek
14. 10. 13 18:00 SCBEC Útlum Pajzovna FC 7. 3:5 (1:4)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Hošek
Útlum Pajzovna FC
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Michal Krupička, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor vs Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Patrik Zmeškal
24. Jakub Bodlák
36. Tomáš Peška
40. Karel Páral
6. David Světlík
12., 15. Martin Blažek
30., 47. Marek Jelínek
7. 10. 13 20:15 STOD Pajzovna FC Orange Predators A 6. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání v rychlém tempu rozhodlo pár minut ve 2.pol.. Aleš Musil, Martin Vaněček
Pajzovna FC Orange Predators A
Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Martin Kamarýt, Václav Klán, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal vs Jakub Perník – David Franc, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
45. Martin Blažek
50. David Světlík
30. 9. 13 20:15 STOD Limita Pajzovna FC 5. 4:3 (0:1)
Zápas rozhodla jednoznačně větší vůle po vítězství na straně Limity, která za posledních 10 minut otočila zápas z 1:3 na 4:3.Pajzovna i přes svůj hráčský potenciál nedokázala za celý zápas přepnout na vyšší rychlost a posledních 15.minut pouze přihlížela kombinační hře Limity.
Limita Pajzovna FC
Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Jan Veselý, Petr Žižka vs Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Martin Kamarýt, Václav Klán, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
36. Martin Prokop
50. Petr Žižka
55. Ladislav Kovács
58. Jan Veselý
10., 45. Marek Jelínek
42. Václav Klán
23. 9. 13 20:15 STOD Pajzovna FC Celtic THK 4. 1:1 (1:1)
Celtic vycházel ze zajištěné obrany a vyrážel do protiútoků. Pajzovna z tlaku v druhé půli nedokázala vstřelit vítězný gól.
Pajzovna FC Celtic THK
Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal vs Zdeněk Blažek – Petr Brejcha, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jaroslav Píšek, Pavel Řehák, Jan Suchan
29. Martin Blažek 22. Tomáš Burda
16. 9. 13 19:30 ARIT Ekonom WT Pajzovna FC 3. 1:0 (0:0)
Defenzivně vedené ale pohledné utkání v tempu se zaslouženou výhrou domácích. Husák
Ekonom WT Pajzovna FC
Michal Juna – Zdeněk Fiala, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Václav Starosta, Tomáš Zahradníček, Tomáš Zvěřina vs Marek Kouba – Roman Graf, Jan Jirec, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal
44. OG
9. 9. 13 20:15 STOD Pajzovna FC Dvorce SK MPI 2. 0:3 (0:1)
Utkání vysoké kvality, velmi nadprůměrný výkon obou týmů. Domácí neproměnili své šance a tak Soukup z Dvorců trestal hattrickem. Horák, Dušek
Pajzovna FC Dvorce SK MPI
Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Václav Klán, Martin Nytra, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Patrik Zmeškal vs Lukáš Soukup – Marco Christov, Jakub Frydrych, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Roman Soukup, Jan Zima
17., 42., 47. Roman Soukup
2. 9. 13 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Pajzovna FC 1. 3:8 (1:3)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Mužstvo hostů využilo zbytečných chyb domácích. Výsledek je pro domácí krutý.
Borussia Bubeneč Pajzovna FC
Robert Kubín – Marek Mach, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Patrik Prchal, Michal Preisler, Pavel Putík, Ladislav Raichl, Roman Venc, Petr Vlček vs Martin Blažek – Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal