Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Hertha ZMZ

Čt 26.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 26.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 26.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 24.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 24.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 24.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Inter Ohradní

Po 7.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 7.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 3.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 3.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Po 11.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 11.11. 18:15 Hanspaulka HANSP

Martini BC

Čt 10.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 10.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Ne 10.11. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 10.11. 15:00 Děkanka DEKAN
Po 18.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 18.11. 19:30 Mikulova MIKU3

SquashArena

St 9.10. 19:00 Pražačka P2
St 9.10. 20:15 Pražačka P2
Ne 10.11. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 10.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Po 18.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 18.11. 19:30 Mikulova MIKU4

Petrohradská BFK A

Po 30.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 30.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 30.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 14.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 14.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 14.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Santa Tranta PC C

Út 17.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 17.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 17.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 24.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 24.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 24.9. 20:45 Mikulova MIKU1

Vokra VV

Út 22.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 22.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 22.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 5.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 5.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 5.11. 20:45 Mikulova MIKU1

PAVAPA Motl

Po 2.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 2.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Po 23.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 23.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 12.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 12.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Kumpáni

St 4.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 4.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 4.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 4.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 4.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 4.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Úderka Žižkov junioři

Ne 15.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 15.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 22.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 22.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 3.11. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 3.11. 18:45 Zákostelní ZAK

Tatra 04

Pa 13.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 13.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 13.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 12.11. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 12.11. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 12.11. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Restaurace U Pecků B

Pa 27.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 27.9. 19:15 Pražačka P1
Po 7.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 7.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 26.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 26.11. 20:15 Motorlet MOTO2