Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
SquashArena modrá, žlutá
Tatra 04 zeleno-zlatá, bílá
Úderka Žižkov junioři modrá, červená
Santa Tranta PC C žlutá, bílo-modrá
Restaurace U Pecků B fialová, modrá
Petrohradská BFK A oranžová, modrá
PAVAPA Motl modrá, zelená
Vokra VV červená, modrá
Martini BC stříbrno-oranžová, zeleno-černá
Kumpáni oranžovo-bílá, červená
Inter Ohradní červená, bílá
Hertha ZMZ bílo-modrá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
KumpániSquashArena Út 3.9. 20:15 MOTO3
Vokra VVRestaurace U Pecků B St 4.9. 18:15 ZARUB
PAVAPA MotlPetrohradská BFK A St 4.9. 19:00 P1
Hertha ZMZÚderka Žižkov junioři St 4.9. 20:15 P1
Martini BCSanta Tranta PC C St 4.9. 20:45 MIKU1
Inter OhradníTatra 04 St 9.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov juniořiPetrohradská BFK A St 11.9. 19:00 P3
SquashArenaMartini BC St 11.9. 19:30 MIKU3
Tatra 04Kumpáni St 11.9. 20:15 P3
Santa Tranta PC CVokra VV St 11.9. 20:45 MIKU2
Hertha ZMZInter Ohradní Čt 12.9. 19:30 MIKU3
Restaurace U Pecků BPAVAPA Motl Čt 12.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK ARestaurace U Pecků B St 18.9. 19:00 P1
KumpániHertha ZMZ St 18.9. 19:15 SCBEC
Vokra VVSquashArena St 18.9. 19:30 MIKU4
Martini BCTatra 04 St 18.9. 19:30 MIKU3
Inter OhradníÚderka Žižkov junioři St 18.9. 20:15 P1
PAVAPA MotlSanta Tranta PC C St 18.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter OhradníKumpáni St 25.9. 19:15 ZAK
Hertha ZMZMartini BC St 25.9. 19:30 HOSTI
Tatra 04Vokra VV St 25.9. 19:30 MIKU3
Úderka Žižkov juniořiRestaurace U Pecků B St 25.9. 20:15 P1
Santa Tranta PC CPetrohradská BFK A St 25.9. 20:45 MIKU1
SquashArenaPAVAPA Motl Čt 26.9. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Martini BCInter Ohradní St 2.10. 18:15 MIKU2
Petrohradská BFK ASquashArena St 2.10. 19:00 P1
PAVAPA MotlTatra 04 St 2.10. 19:00 P3
Vokra VVHertha ZMZ St 2.10. 19:15 DOLME
KumpániÚderka Žižkov junioři St 2.10. 20:15 P1
Restaurace U Pecků BSanta Tranta PC C St 2.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
KumpániMartini BC St 16.10. 19:00 P3
Tatra 04Petrohradská BFK A St 16.10. 19:00 P1
Inter OhradníVokra VV St 16.10. 19:30 MIKU3
SquashArenaRestaurace U Pecků B St 16.10. 20:30 STER3
Úderka Žižkov juniořiSanta Tranta PC C St 16.10. 20:45 MIKU2
Hertha ZMZPAVAPA Motl Čt 17.10. 18:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK AHertha ZMZ St 23.10. 19:00 P1
Vokra VVKumpáni St 23.10. 19:15 SCBEC
Restaurace U Pecků BTatra 04 St 23.10. 19:30 MIKU4
Martini BCÚderka Žižkov junioři St 23.10. 20:15 P1
Santa Tranta PC CSquashArena St 23.10. 20:45 MIKU2
PAVAPA MotlInter Ohradní Čt 24.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Martini BCVokra VV St 9.10. 19:30 BECH
Inter OhradníPetrohradská BFK A St 30.10. 19:00 P1
Úderka Žižkov juniořiSquashArena St 30.10. 20:15 P1
Tatra 04Santa Tranta PC C St 30.10. 20:45 MIKU2
Hertha ZMZRestaurace U Pecků B Čt 31.10. 18:00 ZAK
KumpániPAVAPA Motl Čt 31.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
SquashArenaTatra 04 St 6.11. 19:00 HRAB2
Petrohradská BFK AKumpáni St 6.11. 19:00 P1
PAVAPA MotlMartini BC St 6.11. 19:15 STER2
Vokra VVÚderka Žižkov junioři St 6.11. 20:15 P1
Santa Tranta PC CHertha ZMZ St 6.11. 20:45 MIKU4
Restaurace U Pecků BInter Ohradní Čt 7.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Martini BCPetrohradská BFK A St 13.11. 19:00 P1
Vokra VVPAVAPA Motl St 13.11. 19:15 DOLME
KumpániRestaurace U Pecků B St 13.11. 20:15 P2
Inter OhradníSanta Tranta PC C St 13.11. 20:45 MIKU4
Hertha ZMZSquashArena Čt 14.11. 19:30 HOSTI
Úderka Žižkov juniořiTatra 04 Ne 17.11. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatra 04Hertha ZMZ St 27.11. 20:15 ZABEH
SquashArenaInter Ohradní St 27.11. 20:15 STOD
Restaurace U Pecků BMartini BC St 27.11. 20:30 ZAK
Santa Tranta PC CKumpáni St 27.11. 20:45 MIKU1
Petrohradská BFK AVokra VV St 27.11. 20:45 P1
PAVAPA MotlÚderka Žižkov junioři St 27.11. 20:45 P2