Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.13 | 20:45 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Kumpáni | 11. | 8:0 |
St 13.11.13 | 20:45 | MIKU4 | Inter Ohradní Santa Tranta PC C | 10. | 1:5 |
St 6.11.13 | 20:45 | MIKU4 | Santa Tranta PC C Hertha ZMZ | 9. | 1:1 |
St 30.10.13 | 20:45 | MIKU2 | Tatra 04 Santa Tranta PC C | 8. | 4:4 |
St 23.10.13 | 20:45 | MIKU2 | Santa Tranta PC C SquashArena | 7. | 2:4 |
St 16.10.13 | 20:45 | MIKU2 | Úderka Žižkov junioři Santa Tranta PC C | 6. | 5:3 |
St 2.10.13 | 20:45 | MIKU1 | Restaurace U Pecků B Santa Tranta PC C | 5. | 2:7 |
St 25.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Petrohradská BFK A | 4. | 6:2 |
St 18.9.13 | 20:45 | MIKU2 | PAVAPA Motl Santa Tranta PC C | 3. | 2:9 |
St 11.9.13 | 20:45 | MIKU2 | Santa Tranta PC C Vokra VV | 2. | 3:2 |
St 4.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Martini BC Santa Tranta PC C | 1. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 11 | 0 | 0 | 62:20 | 22 |
2. | Santa Tranta PC C | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:23 | 16 |
3. | SquashArena | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:21 | 14 |
4. | Inter Ohradní | 11 | 5 | 4 | 2 | 38:26 | 14 |
5. | Tatra 04 | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:28 | 13 |
6. | Petrohradská BFK A | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:36 | 9 |
7. | Hertha ZMZ | 11 | 4 | 3 | 4 | 29:45 | 9 |
8. | Kumpáni | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:47 | 9 |
9. | Martini BC | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:29 | 7 |
10. | Restaurace U Pecků B | 11 | 1 | 4 | 6 | 15:37 | 6 |
11. | PAVAPA Motl | 11 | 2 | 2 | 7 | 17:42 | 6 |
12. | Vokra VV | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:37 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 17.9.13 | 18:15 | MIKU1 | J paví Ř Albuquerque tuplaks (HL6C) |
Út 17.9.13 | 19:30 | MIKU1 | Damned CF Klokan club Perón V (VL1A) |
Út 17.9.13 | 20:45 | MIKU1 | D.G.Team A.G.Č.V. (HL5C) |
Út 24.9.13 | 18:15 | MIKU1 | Albuquerque tuplaks Pavana AK A (HL6C) |
Út 24.9.13 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Defect (VL1A) |
Út 24.9.13 | 20:45 | MIKU1 | A.G.Č.V. Koberce Trend ARG (HL5C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čejka David | 11 | 18 |
Hnátek Karel | 4 | 1 |
Hulín Miroslav | 9 | 0 |
Krajči Lukáš | 11 | 13 |
Král Tomáš | 11 | 8 |
Kubík Petr | 10 | 3 |
Musel Ladislav | 8 | 1 |
Nepšinský Miroslav | 5 | 0 |
Petráš Michal | 10 | 0 |
Platil Tomáš | 10 | 3 |
Svačina Ondřej | 11 | 0 |
Tomšej David | 10 | 3 |