Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.13 | 20:15 | STOD | SquashArena Inter Ohradní | 11. | 0:2 |
Čt 14.11.13 | 19:30 | HOSTI | Hertha ZMZ SquashArena | 10. | 1:14 |
St 6.11.13 | 19:00 | HRAB2 | SquashArena Tatra 04 | 9. | 1:1 |
St 30.10.13 | 20:15 | P1 | Úderka Žižkov junioři SquashArena | 8. | 5:1 |
St 23.10.13 | 20:45 | MIKU2 | Santa Tranta PC C SquashArena | 7. | 2:4 |
St 16.10.13 | 20:30 | STER3 | SquashArena Restaurace U Pecků B | 6. | 1:2 |
St 2.10.13 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A SquashArena | 5. | 2:4 |
Čt 26.9.13 | 19:00 | ZABEH | SquashArena PAVAPA Motl | 4. | 3:0 |
St 18.9.13 | 19:30 | MIKU4 | Vokra VV SquashArena | 3. | 2:2 |
St 11.9.13 | 19:30 | MIKU3 | SquashArena Martini BC | 2. | 4:3 |
Út 3.9.13 | 20:15 | MOTO3 | Kumpáni SquashArena | 1. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 11 | 0 | 0 | 62:20 | 22 |
2. | Santa Tranta PC C | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:23 | 16 |
3. | SquashArena | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:21 | 14 |
4. | Inter Ohradní | 11 | 5 | 4 | 2 | 38:26 | 14 |
5. | Tatra 04 | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:28 | 13 |
6. | Petrohradská BFK A | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:36 | 9 |
7. | Hertha ZMZ | 11 | 4 | 3 | 4 | 29:45 | 9 |
8. | Kumpáni | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:47 | 9 |
9. | Martini BC | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:29 | 7 |
10. | Restaurace U Pecků B | 11 | 1 | 4 | 6 | 15:37 | 6 |
11. | PAVAPA Motl | 11 | 2 | 2 | 7 | 17:42 | 6 |
12. | Vokra VV | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:37 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 9.10.13 | 19:00 | P2 | SuperNova L.F.C. Úderka Žižkov SUP (SVL3A) |
St 9.10.13 | 20:15 | P2 | Po Útlumu 06 Tycho de Brahe VET (VL3C) |
Ne 10.11.13 | 16:15 | MIKU4 | Los Niňos M.B. Poštmistři B (HL8Q) |
Ne 10.11.13 | 17:30 | MIKU4 | Opatovští kanonýři FC Atletico de Toranja (HL8N) |
Po 18.11.13 | 18:15 | MIKU4 | Lisako B Miminka AC VET (VL4A) |
Po 18.11.13 | 19:30 | MIKU4 | Restaurace U Pecků A Akta - rez (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abraham Michal | 10 | 8 |
Bajtler Michal | 7 | 0 |
Beneš Jiří | 6 | 7 |
Hervert Jiří | 3 | 1 |
Košalko Radoslav | 7 | 8 |
Krejsa Pavel | 6 | 3 |
Leško Luboslav | 3 | 1 |
Lorenc Martin | 10 | 0 |
Nicholas Karel | 2 | 2 |
Nitsche Petr | 2 | 0 |
Piskorík Martin | 10 | 4 |
Pořízka Jan | 10 | 4 |
Pospíšil Zdeněk | 6 | 0 |
Valenčík Jan | 6 | 2 |