Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Bakera

Út 1.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 1.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 1.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 20.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 20.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 20.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Ferri FC

Po 23.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 23.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 23.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 24.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 24.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 24.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Gepard AFC

Po 7.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 7.10. 20:15 Meteor 8 METE1
St 6.11. 19:00 Pražačka P3
St 6.11. 20:15 Pražačka P3
Út 3.12. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 3.12. 20:15 Meteor 8 METE2

Real TIDE XXL

Po 14.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 14.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 21.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 21.11. 20:15 Pražačka P3

Sedm zbabělých B

Po 14.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 14.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 17.11. 17:30 Aritma ARIT
Ne 17.11. 18:45 Aritma ARIT
Út 3.12. 17:45 Běchovice 2 BECH
Út 3.12. 19:00 Běchovice 2 BECH

Bar Krušovice

Po 23.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 23.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 24.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 24.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 18.11. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 18.11. 20:15 Motorlet MOTO1

Gumídci Méďové FC

Čt 5.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 5.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 5.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 4.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 4.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 4.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Ústavan 01 KK

Po 9.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 9.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 9.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 5.11. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 5.11. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 5.11. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Tramway FC

Pa 27.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 27.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 30.9. 19:00 Pražačka P3
Po 30.9. 20:15 Pražačka P3
Út 26.11. 19:00 Pražačka P3
Út 26.11. 20:15 Pražačka P3

Scarface AC

Út 17.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 17.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 17.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 12.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 12.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 12.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Břewnow boys KMK

Čt 19.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 19.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 19.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 20.11. 18:00 Zákostelní ZAK
St 20.11. 19:15 Zákostelní ZAK
St 20.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Celtic Prague FC

Po 30.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 30.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 21.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 21.10. 18:15 Aritma ARIT
Po 2.12. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 2.12. 20:15 Meteor 8 METE1