Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Tramway FC bílá, modrá
Sedm zbabělých B modro-oranžová, oranžovo-černá
Ústavan 01 KK oranžová, zelená
Scarface AC černá, bílá
Gumídci Méďové FC vínová, zeleno-bílá
Real TIDE XXL červeno-černá, bílá
Gepard AFC bílá, modro-žlutá
Ferri FC modro-černá, zelená
Celtic Prague FC zelená, žlutá
Břewnow boys KMK modro-červená, zeleno-bílá
Bakera zelená
Bar Krušovice modrá, zelená

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Ferri FCReal TIDE XXL Po 2.9. 18:15 DEKAN
BakeraTramway FC Po 2.9. 20:15 P2
Celtic Prague FCScarface AC St 4.9. 19:30 MIKU4
Gepard AFCGumídci Méďové FC St 4.9. 20:15 P2
Břewnow boys KMKSedm zbabělých B Čt 5.9. 18:15 MIKU2
Bar KrušoviceÚstavan 01 KK Pa 6.9. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TIDE XXLGepard AFC Čt 12.9. 19:30 DEKAN
BakeraBar Krušovice Čt 12.9. 20:15 STOD
Sedm zbabělých BCeltic Prague FC Čt 12.9. 20:15 ZABEH
Ústavan 01 KKBřewnow boys KMK Čt 12.9. 20:45 BECH
Scarface ACFerri FC Pa 13.9. 19:15 P3
Tramway FCGumídci Méďové FC Pa 13.9. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKBakera Út 17.9. 19:30 NOVOB
Gepard AFCScarface AC St 18.9. 20:15 P2
Gumídci Méďové FCReal TIDE XXL Čt 19.9. 19:30 DEKAN
Celtic Prague FCÚstavan 01 KK Čt 19.9. 20:15 ZABEH
Ferri FCSedm zbabělých B Pa 20.9. 18:00 P1
Bar KrušoviceTramway FC Pa 20.9. 19:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Tramway FCReal TIDE XXL St 25.9. 19:30 DEKAN
Bar KrušoviceBřewnow boys KMK Čt 26.9. 20:15 STOD
BakeraCeltic Prague FC Čt 26.9. 20:15 ZABEH
Sedm zbabělých BGepard AFC Pa 27.9. 18:00 P1
Ústavan 01 KKFerri FC Pa 27.9. 19:15 P3
Scarface ACGumídci Méďové FC Pa 27.9. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ferri FCBakera Po 7.10. 19:30 DEKAN
Břewnow boys KMKTramway FC Út 8.10. 19:15 SCBEC
Real TIDE XXLScarface AC St 9.10. 17:00 DEKAN
Gepard AFCÚstavan 01 KK St 9.10. 20:15 P1
Celtic Prague FCBar Krušovice Čt 10.10. 20:15 ZABEH
Gumídci Méďové FCSedm zbabělých B Pa 11.10. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
BakeraGepard AFC St 16.10. 20:15 P1
Sedm zbabělých BReal TIDE XXL Čt 17.10. 19:30 DEKAN
Břewnow boys KMKCeltic Prague FC Čt 17.10. 20:15 ZABEH
Ústavan 01 KKGumídci Méďové FC Pa 18.10. 18:00 P1
Bar KrušoviceFerri FC Pa 18.10. 19:00 STOD
Tramway FCScarface AC Pa 18.10. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCBakera St 23.10. 19:00 HRAB2
Celtic Prague FCTramway FC St 23.10. 20:15 P2
Real TIDE XXLÚstavan 01 KK Čt 24.10. 19:30 DEKAN
Scarface ACSedm zbabělých B Pa 25.10. 18:00 P1
Gepard AFCBar Krušovice Pa 25.10. 19:30 PRKOP
Ferri FCBřewnow boys KMK Po 28.10. 10:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Celtic Prague FCFerri FC St 30.10. 17:45 ZABEH
Břewnow boys KMKGepard AFC Čt 31.10. 19:15 SCBEC
BakeraReal TIDE XXL Čt 31.10. 19:30 DEKAN
Bar KrušoviceGumídci Méďové FC Pa 1.11. 19:00 STOD
Ústavan 01 KKScarface AC Pa 1.11. 19:15 P3
Tramway FCSedm zbabělých B Po 4.11. 18:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Scarface ACBakera Po 4.11. 19:00 P3
Real TIDE XXLBar Krušovice Čt 7.11. 19:30 DEKAN
Gumídci Méďové FCBřewnow boys KMK Čt 7.11. 19:30 ARIT
Gepard AFCCeltic Prague FC Čt 7.11. 20:15 ZABEH
Sedm zbabělých BÚstavan 01 KK Pa 8.11. 18:00 P1
Ferri FCTramway FC Pa 8.11. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
BakeraSedm zbabělých B Po 11.11. 19:00 P3
Břewnow boys KMKReal TIDE XXL Čt 14.11. 19:30 DEKAN
Celtic Prague FCGumídci Méďové FC Čt 14.11. 20:15 ZABEH
Ferri FCGepard AFC Pa 15.11. 18:00 P2
Bar KrušoviceScarface AC Pa 15.11. 19:00 STOD
Tramway FCÚstavan 01 KK Pa 15.11. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých BBar Krušovice Čt 28.11. 19:00 STOD
Real TIDE XXLCeltic Prague FC Čt 28.11. 19:00 ZABEH
Ústavan 01 KKBakera Čt 28.11. 19:30 P3
Scarface ACBřewnow boys KMK Čt 28.11. 19:30 ARIT
Gumídci Méďové FCFerri FC Čt 28.11. 19:30 P2
Gepard AFCTramway FC Čt 28.11. 19:30 P1