Út 1.10.13 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Santa Tranta VET   (VL1A)
Út 1.10.13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Enzian   (SVL3B)
Út 1.10.13 20:15 ZABEH Rosengart FC Modrá vopice TJ   (HL7D)
St 20.11.13 18:00 SCBEC PFC Kodymka Pralinky F.C.K.   (VL4C)
St 20.11.13 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Tuscarora VET   (VL4C)
St 20.11.13 20:30 SCBEC Čechie 12° Přezletice SG   (VL3C)

28. 11. 13 19:30 P3 Ústavan 01 KK Bakera 11. 5:0 (4:0)
Kdyby Ústavan hrál celou sezonu jako tento zápas, určitě by nehrál o záchranu do posledního kola. Bakera zápas odchodila.
Ústavan 01 KK Bakera
Ondřej Mates – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Martin Mates, David Straka vs Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Radim Matysík, Jakub Ondráček, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Martin Ullík, Jakub Urban
11. David Straka
19. Jakub Marianovský
22., 30. Michal Hanuš
50. Michal Bočan
11. 11. 13 19:00 P3 Bakera Sedm zbabělých B 10. 5:2 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších domácích.
Bakera Sedm zbabělých B
Václav Kohout – Jiří Kuděj, Radim Matysík, Jakub Ondráček, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Luboš Řeháček vs Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Michal Kašpar, Martin Kuča, Jakub Neburka, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
21., 44. Jiří Kuděj
38. Luboš Řeháček
49., 60. Radim Matysík
22. Jakub Neburka
28. Michal Kašpar
4. 11. 13 19:00 P3 Scarface AC Bakera 9. 4:2 (1:2)
V první půli měli více ze hry domácí a hosté z rychlých brejků vstřelili 2 branky. Po poločase se situace kompletně obrátila, akorát z brejků padly 4 góly. Kratochvíl, Bouzid
Scarface AC Bakera
Marek Grůša – Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Karel Němeček, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek vs Václav Kohout – Jiří Kuděj, Jakub Ondráček, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Libor Šafránek, Martin Ullík, Jakub Urban
27. Štěpán Gregor
35. Richard Valoušek
41., 54. Jan Samec
5. Jiří Kuděj
11. Martin Ullík
31. 10. 13 19:30 DEKAN Bakera Real TIDE XXL 8. 10:7 (5:3)
Obrovská gólová přestřelka, která v tomto zápase proběhla není vidět ani v NHL. Oba celky byly vyrovnanými soupeři. Bohužel pro hostující tým měli domácí přesnější mušku a zápas vyhráli s náskokem 3 gólů.
Bakera Real TIDE XXL
Marián Pašiak – Karel Chejn, Jiří Kuděj, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Martin Ullík, Jakub Urban vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka
38. OG
23. 10. 13 19:00 HRAB2 Gumídci Méďové FC Bakera 7. 3:5 (1:2)
Pohledné fotbalové utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších hostů. Husák
Gumídci Méďové FC Bakera
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Filip Fiala, Jiří Kročák, Martin Matyáš, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Marián Pašiak – Karel Chejn, Radim Matysík, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Martin Ullík
4., 60. Matěj Cihelka
41. Milan Tichý
19., 20. Karel Chejn
40. Radim Matysík
50., 60. Martin Ullík
16. 10. 13 20:15 P1 Bakera Gepard AFC 6. 3:1 (1:1)
Utkání s vysokým nasazením, v první půli více šancí měli hosté, ale domácí podržel brankář. Druhou půli se hra vyrovnala, ale přibylo více faulů. Bakera hrozila svými úniky a to se jí vyplatilo. Pavel Hašek, Adam Kraus
Bakera Gepard AFC
Martin Ullík – Karel Chejn, Jiří Kuděj, Radim Matysík, Jakub Ondráček, Marián Pašiak, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Luboš Řeháček vs Jaroslav Hájek – Michal Chaloupka, Tomáš Hýř, Eugen Klíma, Václav Kobes, Adam Krmela, Karel Kukla, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
3., 50. Martin Ullík
55. Radim Matysík
27. Karel Kukla
7. 10. 13 19:30 DEKAN Ferri FC Bakera 5. 4:3 (2:0)
Pohledné slušně hrané utkání se zaslouženou výhrou domácích. Čestmír Pavlásek
Ferri FC Bakera
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Radim Matysík, Jakub Ondráček, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Martin Ullík, Jakub Urban
18. Radek Hanzák
24., 31. Jan Mádr
42. Miroslav Vavroušek
52. Jiří Kuděj
53., 57. Radim Matysík
26. 9. 13 20:15 ZABEH Bakera Celtic Prague FC 4. 6:3 (3:1)
Pěkné utkání, bez faulů, v duchu fair-play. Vyhrál produktivnější tým s lepším brankářem. Petr Nemynář, Václav Jůza
Bakera Celtic Prague FC
Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Jakub Ondráček, Pavel Poláček, Martin Ullík, Jakub Urban vs Petr Maňák – David Grafnetr, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař
2., 7., 13., 36., 52. Martin Ullík
54. Jiří Kuděj
5., 37., 42. Filip Mazánek
17. 9. 13 19:30 zzNOVOB Břewnow boys KMK Bakera 3. 3:5 (0:3)
Rozhodčí se nedostavil. V pohodě hrané utkání ve vysokém tempu. Domácí doplatili na neproměňování šancí.
Břewnow boys KMK Bakera
Roberto Terragni – Michal Ander, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Radim Matysík, Jakub Ondráček, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Martin Ullík, Jakub Urban
35. Michal Šiškun
50. Karel Kahovec
59. Martin Zalužanský
8., 18., 48. Martin Ullík
28. Radim Matysík
42. OG
12. 9. 13 20:15 STOD Bakera Bar Krušovice 2. 0:3 (0:0)
Bakera měla trochu smůlu při zakončení a tak nedala ani gól, čehož dokázal kvalitnější soupeř využít ke svému vítězství. Hošek
Bakera Bar Krušovice
Marián Pašiak – Karel Chejn, Jiří Kuděj, Jakub Ondráček, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Martin Ullík, Jakub Urban vs Karel Třesohlavý – Robert Káža, Petr Mikeš, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Ladislav Rech, Jan Sekanina, Ondřej Tůma
34. Michal Novák
52. Jiří Porada
60. Ladislav Rech
2. 9. 13 20:15 P2 Bakera Tramway FC 1. 2:3 (1:1)
Kvalitní utkání se svižným tempem, kdy vyhrál tým s lepší koncovkou. Samuel Kuchař
Bakera Tramway FC
Marián Pašiak – Karel Chejn, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Martin Ullík, Jakub Urban vs Tomáš Hubáček – Michal Balík, Marek Dlouhý, Tomáš Fiala, Jan Kaše, Marcel Petrášek, Marek Štefan, Tomáš Urban, Jiří Vejr