Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka vs Jiří Novák – David Grafnetr, Martin Inneman, Filip Kotchera, Martin Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař, Tomáš Stráský
30., 52. Vladimír Solař
42. Filip Kotchera
54. Martin Lafek
14. 11. 13 20:15 ZABEH Celtic Prague FC Gumídci Méďové FC 10. 6:2 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou jasně lepších a  produktivnějších domácích. Martin Suchý, Luděk Michalík
Celtic Prague FC Gumídci Méďové FC
Petr Maňák – David Grafnetr, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Martin Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař vs Michal ŠebekMatěj Cihelka, Filip Fiala, Michal Krušina, Martin Matyáš, Milan Tichý
25., 38., 55. Filip Mazánek
30. David Grafnetr
51. Vladimír Solař
58. Filip Kotchera
40. Filip Fiala
56. Matěj Cihelka
7. 11. 13 20:15 ZABEH Gepard AFC Celtic Prague FC 9. 2:14 (2:7)
Po vyrovnané první čtvrtině se zápas změnil v herní i střeleckou exhibici týmu Celtic. Jan Šulc, Jaroslav Špírek
Gepard AFC Celtic Prague FC
Jaroslav HájekMichal Chaloupka, Eugen Klíma, Václav Kobes, Adam Krmela, Martin Radina, Jan Zápotočný vs Petr Maňák – David Grafnetr, Jan Horák, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Martin Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař, Patrik Toman
46. Jakub Lafek
30. 10. 13 17:45 ZABEH Celtic Prague FC Ferri FC 8. 10:6 (8:5)
Pohledné utkání, které se rozhodlo již v úvodních 10ti minutách. Domácí v druhé půli udržovali svůj náskok až do konce utkání. Tomáš Indra, Simon Kolaja
Celtic Prague FC Ferri FC
Martin Lafek – David Grafnetr, Jan Horák, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Vladimír Solař vs Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Tomáš Strnad
29. Martin Bednář
23. 10. 13 20:15 P2 Celtic Prague FC Tramway FC 7. 2:5 (2:0)
Celtic vedl zásluhou Kotchery v poločase o 2 góly, ale po změně stran hrál stále dopředu a pozapomínal bránit. Tramway pak chyby trestala z brejků, vstřelila 5 branek a díky výbornému výkonu gólmana zápas dokonce otočila ve svůj prospěch. Čapla J., Čapla Š.
Celtic Prague FC Tramway FC
Petr Maňák – Daniel Fišer, David Grafnetr, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař, Viktor Žampa vs Tomáš Hubáček – Michal Balík, Marek Dlouhý, Jan Dvořák, Richard Hlavnička, Jan Kaše, Marcel Petrášek, Jaroslav Šlauf, Marek Štefan, Matěj Urban, Tomáš Urban, Jiří Vejr
16., 25. Filip Kotchera 43. Michal Balík
46. Matěj Urban
50. Marek Štefan
54. Jan Kaše
58. Jan Dvořák
17. 10. 13 20:15 ZABEH Břewnow boys KMK Celtic Prague FC 6. 9:9 (3:5)
Zápas jako křen. Po celou hrací dobu se hrálo ve vysokém tempu, šance na jedné straně střídala šanci na straně druhé. Skóre bylo neustále jako na houpačce. Začátek zápasu patřil hostům, kteří ovládli 1.dějství. V tom 2. se více prosazovali domácí, kteří už už sahali po vítězství, ale v poslední minutě 2x inkasovali. Remíza nakonec spravedlivá. Michael Kyjak
Břewnow boys KMK Celtic Prague FC
Roberto Terragni – Jaromír Bulíček, Petr Čížek, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Petr Maňák – Martin Inneman, Jakub Lafek, Martin Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař
16., 28., 40., 47., 54., 57. Karel Tůma
18., 37. Martin Zalužanský
35. Jaromír Bulíček
5., 16. Vladimír Solař
6., 10. Filip Mazánek
24., 48., 51., 60., 60. Martin Lafek
10. 10. 13 20:15 ZABEH Celtic Prague FC Bar Krušovice 5. 6:2 (1:1)
Za velkého lijáku se hrál oboustranně slušný fotbal. Rychlostně lepší domácí zaslouženě vyhráli, neboť dokázali proměnit svoje šance na rozdíl od hostů. Husák
Celtic Prague FC Bar Krušovice
Petr Maňák – David Grafnetr, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Matyáš Lafek, Vladimír Solař, Josef Světlík, Patrik Toman vs Karel Třesohlavý – Andrej Kuzený, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma
15., 39. Martin Inneman
35. Patrik Toman
43. Vladimír Solař
51. David Grafnetr
59. Filip Kotchera
13., 57. Stanislav Ptáček
26. 9. 13 20:15 ZABEH Bakera Celtic Prague FC 4. 6:3 (3:1)
Pěkné utkání, bez faulů, v duchu fair-play. Vyhrál produktivnější tým s lepším brankářem. Petr Nemynář, Václav Jůza
Bakera Celtic Prague FC
Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Jakub Ondráček, Pavel Poláček, Martin Ullík, Jakub Urban vs Petr Maňák – David Grafnetr, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař
2., 7., 13., 36., 52. Martin Ullík
54. Jiří Kuděj
5., 37., 42. Filip Mazánek
19. 9. 13 20:15 ZABEH Celtic Prague FC Ústavan 01 KK 3. 6:2 (0:1)
Ústavan vedl a měl hru plně v moci. Ve druhé půli ale přestal nepochopitelně hrát a doplatil na to. Paleček
Celtic Prague FC Ústavan 01 KK
Petr Maňák – Josef Dašek, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Filip Mazánek, Viktor Žampa vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Matěj Görner, Michal Hanuš, Michal Hudec, Jakub Marianovský, Martin Mates, David Straka
39. Viktor Žampa
43. Martin Inneman
44., 59. Filip Mazánek
55. Filip Kotchera
25. Michal Hanuš
60. Matěj Görner
12. 9. 13 20:15 ZABEH Sedm zbabělých B Celtic Prague FC 2. 3:6 (1:4)
Jednoznačný průběh utkání. Ondřej Samohýl, Filip Malý
Sedm zbabělých B Celtic Prague FC
Radek Mališ – Jakub Kadlec, Michal Kašpar, Martin Kuča, Jakub Neburka, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík vs Petr Maňák – David Grafnetr, Martin Inneman, Filip Kotchera, Jakub Lafek, Martin Lafek, Filip Mazánek, Vladimír Solař