Seznam týmů, 3. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
United clans bílo-zelená, oranžová
Šrot FC bílá
La Oliva FC zelená, oranžová
Karcinogenní bílo-černá
Kapr tým 86 A modrá
Řežem to United bílá, zelená
K.T.S. FC oranžová, zelená
Jednota Košík žlutá, červená
Internazionale AC B černo-červená
Dejvický expres modrá, bílá
Botič FC zeleno-bílá
Alej FK A červená, modro-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AUnited clans Ne 8.9. 08:45 HANSP
Jednota KošíkKapr tým 86 A Ne 8.9. 16:00 BECH
Dejvický expresLa Oliva FC Ne 8.9. 17:30 HANSP
Botič FCŠrot FC Ne 8.9. 18:45 P1
Internazionale AC BKarcinogenní Ne 8.9. 20:00 P3
K.T.S. FCŘežem to United Po 28.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
La Oliva FCInternazionale AC B So 14.9. 12:30 HANSP
Alej FK ABotič FC Ne 15.9. 08:45 HANSP
KarcinogenníJednota Košík Ne 15.9. 16:00 BECH
Kapr tým 86 AK.T.S. FC Ne 15.9. 17:30 NOVOB
Šrot FCDejvický expres Ne 15.9. 18:45 P1
United clansŘežem to United Ne 15.9. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Jednota KošíkLa Oliva FC Ne 22.9. 16:00 BECH
K.T.S. FCKarcinogenní Ne 22.9. 16:15 TEMPO
Dejvický expresAlej FK A Ne 22.9. 17:30 HANSP
Internazionale AC BŠrot FC Ne 22.9. 18:45 P1
Řežem to UnitedKapr tým 86 A Ne 22.9. 20:00 MIKU1
Botič FCUnited clans Ne 22.9. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
La Oliva FCK.T.S. FC Ne 29.9. 13:45 TEMPO
Botič FCDejvický expres Ne 29.9. 17:30 HANSP
United clansKapr tým 86 A Ne 29.9. 17:30 NOVOB
Šrot FCJednota Košík Ne 29.9. 18:45 P1
KarcinogenníŘežem to United Ne 29.9. 20:00 MIKU1
Alej FK AInternazionale AC B Po 28.10. 12:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Jednota KošíkAlej FK A Ne 6.10. 16:00 BECH
Kapr tým 86 AKarcinogenní Ne 6.10. 17:30 NOVOB
Dejvický expresUnited clans Ne 6.10. 17:30 HANSP
K.T.S. FCŠrot FC Ne 6.10. 18:45 P1
Řežem to UnitedLa Oliva FC Ne 6.10. 20:00 MIKU2
Internazionale AC BBotič FC Ne 6.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AK.T.S. FC Ne 13.10. 08:45 HANSP
Dejvický expresInternazionale AC B Ne 13.10. 17:30 HANSP
La Oliva FCKapr tým 86 A Ne 13.10. 17:30 NOVOB
Šrot FCŘežem to United Ne 13.10. 18:45 P1
United clansKarcinogenní Ne 13.10. 18:45 TEMPO
Botič FCJednota Košík Ne 13.10. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Jednota KošíkDejvický expres Ne 20.10. 16:00 BECH
KarcinogenníLa Oliva FC Ne 20.10. 17:30 ZABEH
Kapr tým 86 AŠrot FC Ne 20.10. 17:30 NOVOB
K.T.S. FCBotič FC Ne 20.10. 17:30 TEMPO
Řežem to UnitedAlej FK A Ne 20.10. 20:00 MIKU1
Internazionale AC BUnited clans Ne 20.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AKapr tým 86 A Ne 3.11. 08:45 HANSP
Internazionale AC BJednota Košík Ne 3.11. 16:00 BECH
Dejvický expresK.T.S. FC Ne 3.11. 17:30 HANSP
Šrot FCKarcinogenní Ne 3.11. 18:45 P1
United clansLa Oliva FC Ne 3.11. 18:45 ZABEH
Botič FCŘežem to United Ne 3.11. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
KarcinogenníAlej FK A Ne 10.11. 08:45 HANSP
Jednota KošíkUnited clans Ne 10.11. 16:00 BECH
Kapr tým 86 ABotič FC Ne 10.11. 17:30 NOVOB
La Oliva FCŠrot FC Ne 10.11. 18:45 P1
K.T.S. FCInternazionale AC B Ne 10.11. 18:45 P2
Řežem to UnitedDejvický expres Ne 10.11. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK ALa Oliva FC Ne 17.11. 08:45 HANSP
Botič FCKarcinogenní Ne 17.11. 13:45 TEMPO
Jednota KošíkK.T.S. FC Ne 17.11. 16:00 BECH
Dejvický expresKapr tým 86 A Ne 17.11. 17:30 HANSP
United clansŠrot FC Ne 17.11. 18:45 P1
Internazionale AC BŘežem to United Ne 17.11. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCAlej FK A Ne 1.12. 20:00 P1
La Oliva FCBotič FC Ne 1.12. 20:00 MIKU4
KarcinogenníDejvický expres Ne 1.12. 20:00 HANSP
Kapr tým 86 AInternazionale AC B Ne 1.12. 20:00 MIKU3
Řežem to UnitedJednota Košík Ne 1.12. 20:00 MIKU1
K.T.S. FCUnited clans Ne 1.12. 20:00 MIKU2