12. Internazionale AC B 11 1 1 9 15:55 3

So 12.10.13 08:45 P1 Internazionale AC Tuscarora A   (HL2B)
So 12.10.13 10:00 P1 Kalich club Žižkov Profesoři   (HL7H)
So 12.10.13 11:15 P1 Fk.JTS Praha Náhradníci   (HL8L)
Ne 24.11.13 16:15 ZABEH Samson Bonella B A.Č.A.B. FC   (HL6J)
Ne 24.11.13 17:30 ZABEH s.Oliver A Paraguay   (HL5I)
Ne 24.11.13 18:45 ZABEH 4077 DUCKS Traktor humus A   (HL2B)

1. 12. 13 20:00 MIKU3 Kapr tým 86 A Internazionale AC B 11. 6:4 (3:2)
Ač se hosté bez střídání snažili a bojovali sebevíce, tak na početnějšího a zkušenějšího soupeře neměli. Rosenberger
Kapr tým 86 A Internazionale AC B
Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Lukáš Kulhánek, Jakub Pavlík, Ruslan Skopal vs Andrii Iakymenko – Valentin Aksenov, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Timur Sadykbekov
51. Nikita Baranovsky
17. 11. 13 17:30 HANSP Dejvický expres Kapr tým 86 A 10. 2:1 (0:0)
Bojovné utkáni, zápas rozhodla střela z přímého kopu. Jan Tlusťák, Jiří Šíp
Dejvický expres Kapr tým 86 A
David Málek – Petr Brejcha, Ondřej Miček, Tomáš Mück, Radek Neveršil, Martin Savčenko, Martin Švančárek, Marek Tkáč, Radomil Žďárský vs Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Lukáš Kulhánek, Jakub Pavlík, Ruslan Skopal
38. Tomáš Mück
48. Radek Neveršil
33. Tomáš Jurčík
10. 11. 13 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Botič FC 9. 7:0 (2:0)
Průměrné utkání se zaslouženou výhrou lepších domácích. Soupeř byl už ke konci velmi odevzdaný. Hráno na těžkém povrchu a za stálého deště. Rosenberger
Kapr tým 86 A Botič FC
Ondřej Vlasák – Radek Benda, Radomír Jungbauer, Lukáš Kulhánek, Jakub Pavlík, Ruslan Skopal, Milan Vošta vs Jan Soušek – Jiří Hladík, Jaromír Horníček, Václav Plecitý, Jan Škramlík, Jakub Štochl, Michal Stratil, Jan Tyrpekl, Tomáš Voděsil
7., 32., 56. Milan Vošta
12. Lukáš Kulhánek
45., 48. Radomír Jungbauer
59. Jakub Pavlík
3. 11. 13 08:45 HANSP Alej FK A Kapr tým 86 A 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Kombinační hra, poklidné utkání, dobré výkony brankářů. Tomáš Říha, Petr Panocha
Alej FK A Kapr tým 86 A
Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Ondřej Vlasák – Radek Benda, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Michal Klimeš, Lukáš Kulhánek, Jakub Pavlík, Ruslan Skopal, Milan Vošta
59. Petr Beneš 53. Jakub Pavlík
20. 10. 13 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Šrot FC 7. 1:4 (0:1)
Ze začátku zápasu měli převahu hosté, při které dali 1 branku a v 2.pol. si pojistili vedení.
Kapr tým 86 A Šrot FC
Ondřej Vlasák – Radomír Jungbauer, Michal Klimeš, Lukáš Kulhánek, Tomáš Mihal, Jakub Pavlík, Ruslan Skopal, Milan Vošta vs Pavel Virt – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Dominik Dlugoš, Josef Hudeček, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Jan Tichý, Martin Tomis
32. Michal Klimeš 4., 32., 48., 57. Dominik Dlugoš
13. 10. 13 17:30 zzNOVOB La Oliva FC Kapr tým 86 A 6. 5:2 (1:1)
Ze začátku vyrovnané utkání, postupem času se misky vah přesunuly na stranu domácích. Adam Přadka, Václav Tejml
La Oliva FC Kapr tým 86 A
Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Ismet Demiri, Miroslav Kopecký, Quang Tuan Le, Leonard Marku, Rajmond Marku, Daniel Ptáčník, Eduard Shiroka vs Ondřej Vlasák – Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Michal Klimeš, Jakub Pavlík, Ruslan Skopal
3., 40. Luidj Dedaj
33., 55. Leonard Marku
53. Rajmond Marku
29. Michal Klimeš
45. Daniel Čermák
6. 10. 13 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Karcinogenní 5. 0:6 (0:2)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 46. minutě pro napadení rozhodčího hráčem Kapr týmu.
Kapr tým 86 A Karcinogenní
Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Lukáš Kulhánek, Tomáš Mihal, Ruslan Skopal vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl
46 Radek Benda 7. Martin Beránek
11. Pavel Beneš
35. Jakub Virl
29. 9. 13 17:30 zzNOVOB United clans Kapr tým 86 A 4. 4:1 (0:1)
Hosté zřejmě nestačili ve druhém poločase se silami a tak soupeř opanoval utkání. Hošek
United clans Kapr tým 86 A
Tomáš PokornýRobin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Michal Klimeš, Lukáš Kulhánek, Ruslan Skopal
32., 41., 56. Robin Bárta
52. Martin Zdeněk
24. Lukáš Kulhánek
22. 9. 13 20:00 MIKU1 Řežem to United Kapr tým 86 A 3. 6:1 (3:0)
Mezi oběma týmy nebyl po technické stránce výrazný rozdíl, domácí však dominovali pohybem a rychlostí. Voldán
Řežem to United Kapr tým 86 A
Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Adam Linek, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc vs Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Michal Klimeš, Lukáš Kulhánek, Ruslan Skopal
9. Adam Linek
16., 25., 33. Michal Novák
50. Jiří Hrubý
59. Michael Ernest
56. Radomír Jungbauer
15. 9. 13 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A K.T.S. FC 2. 1:0 (1:0)
První poločas v režii Kapru, po přestávce zas tlačili hosté, jenže ti gól dát nedokázali. František Fiala, Richard Bandžak
Kapr tým 86 A K.T.S. FC
Ondřej VlasákRadek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Lukáš Kulhánek, Ruslan Skopal vs Pavel ŠvejdaRoman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda
4. Lukáš Kulhánek
8. 9. 13 16:00 BECH Jednota Košík Kapr tým 86 A 1. 6:0 (2:0)
V 10.minutě se hostům zranil hráč Benda a tudíž musel být zápas předčasně ukončen z důvodu nedostatečného počtu hráčů hostí. Jan Koreš, Vitaliy Shobey