12. Internazionale AC B 11 1 1 9 15:55 3

Pá 1.11.13 18:00 SCBEC Blesk VK A Klátiči WH   (HL8K)
Pá 1.11.13 19:15 SCBEC Co je? Černý koně TMK   (HL8K)
So 9.11.13 10:00 zzNOVOB Kapr tým 86 B Balbín FC   (HL5G)
So 9.11.13 11:15 zzNOVOB Hosthunters Devils of Zderaz   (HL4E)

1. 12. 13 20:00 HANSP Karcinogenní Dejvický expres 11. 3:3 (0:2)
Domácí byli většinu zápasu lepším a nebezpečnějším týmem, spalovali ale jednu tutovku za druhou. Ve druhém poločase ale třemi góly v rozmezí deseti minut dokázali srovnat krok. Kyjak
Karcinogenní Dejvický expres
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Michal Mundl, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Martin Švančárek – Martin Briestenský, Jan Macek, Karel Mesároš, Ondřej Miček, Tomáš Mück, Radek Neveršil, Kamil Veselý, Radomil Žďárský
42. Pavel Beneš
49., 51. Michal Mundl
18. Martin Švančárek
30., 47. Radek Neveršil
58. Radek Neveršil
59. Radek Neveršil
17. 11. 13 13:45 TEMPO Botič FC Karcinogenní 10. 1:5 (0:3)
Pohledné utkání  bez faulů se zaslouženou výhrou produktivnějších a běhavějších hostů. Jiří Tomášek, Petr Vítek
Botič FC Karcinogenní
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Jan Škramlík, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Michal Stratil, Tomáš Voděsil vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl
48. Jan Špatenka 11., 42. Pavel Beneš
17., 38. Michal Mundl
20. Jakub Virl
10. 11. 13 08:45 HANSP Karcinogenní Alej FK A 9. 8:1 (2:0)
Hezký zápas, převaha domácích byla vyjádřena jasným rozdílem ve skóre.
Karcinogenní Alej FK A
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Jakub Virl vs Petr Beneš – Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Tomáš Holeček, Bedřich Horák, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Josef Zeman
3. OG
6., 49. Jaroslav Rychlý
33., 36., 53. Martin Beránek
55. Michal Mundl
58. Jakub Mikéska
39. Josef Zeman
3. 11. 13 18:45 P1 Šrot FC Karcinogenní 8. 2:4 (1:2)
Hosté byli lepším týmem což zužitkovali ve výsledku.
Šrot FC Karcinogenní
Pavel Virt – Zbyněk Adamec, Josef Hudeček, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Stanislav Netolický, Karel Petřina, Jan Tichý, Martin Tomis, Josef Vitovič vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Tomáš Hájek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Jakub Virl
15. Zbyněk Adamec
59. Robert Lamáček
12., 16., 58. Jaroslav Rychlý
48. Jakub Virl
20. 10. 13 17:30 ZABEH Karcinogenní La Oliva FC 7. 9:5 (6:1)
Pohledný zápas bohatý na branky. Střelci se činili, přestože se utkání hrálo za vydatného deště. Celý druhý poločas vydatně pršelo. Na bojovnosti obou týmů to však neubralo. Výborný zápas. Zdeněk Klíma
Karcinogenní La Oliva FC
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl vs Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Ismet Demiri, Miroslav Kopecký, Quang Tuan Le, Leonard Marku, Rajmond Marku, Daniel Ptáčník, Eduard Shiroka
59. Leonard Marku
13. 10. 13 18:45 TEMPO United clans Karcinogenní 6. 4:4 (4:0)
Dva poločasy jako den a noc. Janča
United clans Karcinogenní
Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Patrik Kolen, Martin Soudný vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Tomáš Hájek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl
47. Martin Tousek
6. 10. 13 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Karcinogenní 5. 0:6 (0:2)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 46. minutě pro napadení rozhodčího hráčem Kapr týmu.
Kapr tým 86 A Karcinogenní
Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Lukáš Kulhánek, Tomáš Mihal, Ruslan Skopal vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl
46 Radek Benda 7. Martin Beránek
11. Pavel Beneš
35. Jakub Virl
29. 9. 13 20:00 MIKU1 Karcinogenní Řežem to United 4. 1:1 (1:0)
Hosté měli většinu utkání herní převahu, ale naráželi na nepřesnost v koncovce nebo připraveného gólmana Karcinogenní. Ta hrála na brejky a hned zkraje se dostala do vedení, které dlouho držela. Sedm minut před koncem domácí trestuhodně zaváhali před prázdnou brankou a hosté následně po závaru dokázali vyrovnat. Víc se jim už ale ze závěrečného tlaku vytěžit nepodařilo. Jakub Mrhal, Martin Votřel
Karcinogenní Řežem to United
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Tomáš Hájek, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Jakub Virl vs Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Adam Linek, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Pavel Sulek
6. Tomáš Hájek 53. Michael Ernest
22. 9. 13 16:15 TEMPO K.T.S. FC Karcinogenní 3. 2:1 (2:1)
Vyrovnané bojovné utkání odpovídající 3. lize. Trnka
K.T.S. FC Karcinogenní
Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Martin Šíla, Jan Svoboda vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Jakub Mikéska, Jaroslav Rychlý, Jakub Virl
23. Jan Svoboda
30. Tomáš Miko
5. Martin Beránek 19. Jakub Mikéska
15. 9. 13 16:00 BECH Karcinogenní Jednota Košík 2. 2:1 (2:0)
Domácí se více věnovali fotbalu a připsali si vítězství. Šišák, Pavlík
Karcinogenní Jednota Košík
Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Martin Tousek, Jakub Virl vs Miloš Pína – Tomáš Erben, Bronislav Hagovský, Milan Jenčo, Otakar Mráz, Petr Nosálek, Marek Smetana, František Stegmüller   , Jiří Tecl
1. Jaroslav Rychlý
25. Jakub Mikéska
45. Tomáš Erben
8. 9. 13 20:00 P3 Internazionale AC B Karcinogenní 1. 0:3 (0:2)
Hráči hostů nastoupili k zápasu bez střídání, ale místo šetření na svého soupeře vlétli a díky brankám Vosky a Šmákala vedli již v 9. minutě 2:0. Ve třetí minutě 2. poločasu se Šmákal bez cizího přičinění zranil a zápas pro něj skončil. Aby toho nebylo málo, zranil se i střelec první branky, který však zbytek utkání odkulhal a alespoň trochu svým spoluhráčům pomohl. I přesto soupeře k ničemu nepustili a v podstatě ve třech hráčích dotáhli zápas k zasloužené výhře 3:0. Kohout
Internazionale AC B Karcinogenní
Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Artem Okhritskyi, Timur Sadykbekov, Vladimir Timanov vs Adam Brtna – Martin Beránek, Vladimír Šmákal, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska