Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

1.FC Žižkov

Čt 11.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 11.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 28.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 28.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Domácí potřeby A

Út 30.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 30.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 2.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 2.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 7.5. 19:00 Pražačka P2
Út 7.5. 20:15 Pražačka P2

Don Giovanni

Čt 2.5. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Čt 2.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Pa 3.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 3.5. 19:15 Pražačka P2
St 8.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 8.5. 19:15 Štěrboholy STER3

Tatran Válec

Út 23.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 23.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 23.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 4.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 4.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 4.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Kings FC

Po 6.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 6.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 8.5. 18:45 Aritma ARIT
St 8.5. 20:00 Aritma ARIT
Út 28.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 28.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Sebranka FC A

St 27.3. 18:00 Štěrboholy STER3
St 27.3. 19:15 Štěrboholy STER3
St 27.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 30.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 30.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 30.4. 20:45 Aritma ARIT

Kbelské vosy A

Čt 28.3. 19:00 Pražačka P1
Čt 28.3. 20:15 Pražačka P1
Út 2.4. 19:00 Pražačka P1
Út 2.4. 20:15 Pražačka P1
Út 23.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 23.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Mystique Dynamo CF

Po 8.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 8.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 8.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 2.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 2.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 2.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Tlakové galoše

St 24.4. 17:00 Zárubova ZARUB
St 24.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 30.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 30.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 3.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 3.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Vládci Prahy

St 3.4. 17:30 Aritma ARIT
St 3.4. 18:45 Aritma ARIT
St 3.4. 20:00 Aritma ARIT
St 29.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 29.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 29.5. 20:30 Štěrboholy STER1

BongoBongo AC

St 3.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 3.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 20.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 20.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Čt 6.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 6.6. 20:15 Pražačka P2

Havri Havri

Čt 4.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 4.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 22.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
St 22.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
St 12.6. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 12.6. 19:45 Hrabákova HRAB2