Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
1.FC Žižkov modro-bílá
Domácí potřeby A žlutá, zelená
Don Giovanni modrá, světle modrá
Tatran Válec oranžová
Kings FC žlutá
Sebranka FC A modro-žlutá
Kbelské vosy A žluto-černá
Mystique Dynamo CF červená, bílá
Tlakové galoše rudá, růžová
Vládci Prahy bílá, červená
BongoBongo AC bílá, bílo-černá
Havri Havri bílá, černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy ASebranka FC A Po 2.9. 17:00 KBELY
Don GiovanniTatran Válec Po 2.9. 18:15 BECH
Domácí potřeby ATlakové galoše Po 2.9. 19:30 NOVOB
1.FC ŽižkovVládci Prahy Po 2.9. 20:15 METE2
Kings FCMystique Dynamo CF St 4.9. 20:15 P3
Havri HavriBongoBongo AC Čt 5.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Vládci PrahyMystique Dynamo CF Po 9.9. 17:45 HRAB1
BongoBongo ACKbelské vosy A Po 9.9. 18:00 STER3
1.FC ŽižkovDomácí potřeby A Po 9.9. 18:15 NOVOB
Tatran VálecHavri Havri Po 9.9. 18:15 BECH
Tlakové galošeDon Giovanni Po 9.9. 19:00 HRAB1
Sebranka FC AKings FC Po 9.9. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kings FCBongoBongo AC Po 16.9. 17:45 HRAB1
Kbelské vosy ATatran Válec Po 16.9. 18:15 BECH
Don Giovanni1.FC Žižkov Po 16.9. 18:15 NOVOB
Havri HavriTlakové galoše Po 16.9. 19:00 HRAB1
Domácí potřeby AVládci Prahy Po 16.9. 19:30 NOVOB
Mystique Dynamo CFSebranka FC A Po 16.9. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovHavri Havri Po 23.9. 18:15 NOVOB
Tlakové galošeKbelské vosy A Po 23.9. 19:00 HRAB3
Tatran VálecKings FC Po 23.9. 19:30 BECH
Domácí potřeby ADon Giovanni Po 23.9. 19:30 NOVOB
BongoBongo ACMystique Dynamo CF Po 23.9. 20:15 MOTO1
Vládci PrahySebranka FC A Po 23.9. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy A1.FC Žižkov Po 30.9. 18:15 NOVOB
Mystique Dynamo CFTatran Válec Po 30.9. 18:15 BECH
Kings FCTlakové galoše Po 30.9. 19:00 HRAB3
Don GiovanniVládci Prahy Po 30.9. 19:15 STER3
Havri HavriDomácí potřeby A Po 30.9. 19:30 NOVOB
Sebranka FC ABongoBongo AC Po 30.9. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Don GiovanniHavri Havri Po 7.10. 18:00 STER2
1.FC ŽižkovKings FC Po 7.10. 18:15 NOVOB
Tatran VálecSebranka FC A Po 7.10. 18:15 BECH
Vládci PrahyBongoBongo AC Po 7.10. 18:15 DEKAN
Tlakové galošeMystique Dynamo CF Po 7.10. 19:00 HRAB2
Domácí potřeby AKbelské vosy A Po 7.10. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo ACTatran Válec Po 14.10. 18:15 BECH
Mystique Dynamo CF1.FC Žižkov Po 14.10. 18:15 NOVOB
Kbelské vosy ADon Giovanni Po 14.10. 19:00 METE2
Havri HavriVládci Prahy Po 14.10. 19:00 HRAB1
Kings FCDomácí potřeby A Po 14.10. 19:30 NOVOB
Sebranka FC ATlakové galoše Po 14.10. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovSebranka FC A Po 21.10. 18:15 NOVOB
Vládci PrahyTatran Válec Po 21.10. 18:15 BECH
Tlakové galošeBongoBongo AC Po 21.10. 19:00 HRAB2
Domácí potřeby AMystique Dynamo CF Po 21.10. 19:30 NOVOB
Don GiovanniKings FC Po 21.10. 20:45 NOVOB
Havri HavriKbelské vosy A Po 21.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo AC1.FC Žižkov Po 4.11. 18:15 NOVOB
Tatran VálecTlakové galoše Po 4.11. 18:15 BECH
Kings FCHavri Havri Po 4.11. 19:30 MIKU4
Kbelské vosy AVládci Prahy Po 4.11. 19:30 NOVOB
Sebranka FC ADomácí potřeby A Po 4.11. 20:30 STER1
Mystique Dynamo CFDon Giovanni Po 4.11. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vládci PrahyTlakové galoše Po 11.11. 17:45 HRAB1
1.FC ŽižkovTatran Válec Po 11.11. 18:15 NOVOB
Havri HavriMystique Dynamo CF Po 11.11. 19:15 DOLME
Domácí potřeby ABongoBongo AC Po 11.11. 19:30 NOVOB
Kbelské vosy AKings FC Po 11.11. 20:30 SCBEC
Don GiovanniSebranka FC A Po 11.11. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecDomácí potřeby A Po 25.11. 19:00 ZABEH
Tlakové galoše1.FC Žižkov Po 25.11. 19:30 MIKU1
Sebranka FC AHavri Havri Po 25.11. 19:30 HOSTI
BongoBongo ACDon Giovanni Po 25.11. 19:30 MIKU4
Mystique Dynamo CFKbelské vosy A Po 25.11. 19:30 MIKU3
Kings FCVládci Prahy Po 25.11. 19:30 MIKU2