Rozpis pískání, 4. liga, skupina B

Felix club

Po 29.4. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 29.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 14.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 14.5. 19:30 Zárubova ZARUB
Čt 6.6. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 6.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB

Rychlí hroši APK

Po 6.5. 19:00 Pražačka P3
Po 6.5. 20:15 Pražačka P3
St 15.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 15.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
Po 10.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 10.6. 18:15 Hanspaulka HANSP

Slamník I.USP

Po 8.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 8.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 8.4. 20:30 Štěrboholy STER3
St 1.5. 18:15 Mikulova MIKU3
St 1.5. 19:30 Mikulova MIKU3
St 1.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Steve

Po 1.4. 09:45 Běchovice 2 BECH
Po 1.4. 11:00 Běchovice 2 BECH
Po 1.4. 12:15 Běchovice 2 BECH
Po 6.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 6.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 6.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

VŠSK MFF UK A

Po 13.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 13.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Po 20.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 20.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 12.6. 18:00 Štěrboholy STER3
St 12.6. 19:15 Štěrboholy STER3

Výtržník HFC

Po 15.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 15.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 27.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 27.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 24.6. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 24.6. 19:45 Hrabákova HRAB2

Banana Chiquíta

Po 25.3. 19:30 Aritma ARIT
Po 25.3. 20:45 Aritma ARIT
St 15.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 15.5. 20:45 Mikulova MIKU2
St 22.5. 17:00 Děkanka DEKAN
St 22.5. 18:15 Děkanka DEKAN

GoHosp PK

St 3.4. 17:00 Zárubova ZARUB
St 3.4. 18:15 Zárubova ZARUB
St 24.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 24.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 13.5. 17:00 Aritma ARIT
Po 13.5. 18:15 Aritma ARIT

TBC Lachtan A

St 10.4. 17:00 Zárubova ZARUB
St 10.4. 18:15 Zárubova ZARUB
St 24.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 24.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 27.5. 17:00 Aritma ARIT
Po 27.5. 18:15 Aritma ARIT

Kožich II.FC

Út 2.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 2.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 2.4. 20:45 Mikulova MIKU3
St 29.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 29.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 29.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Notorkros FK

Čt 18.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 18.4. 20:15 Pražačka P3
Čt 25.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 25.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 3.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 3.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Skif

Pa 5.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 5.4. 20:45 Děkanka DEKAN
St 22.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 22.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 4.6. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 4.6. 19:45 Hrabákova HRAB2