Seznam týmů, 4. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Výtržník HFC červená, světle modrá
VŠSK MFF UK A červená, modro-žlutá
Skif červeno-černá, žluto-modrá
Slamník I.USP červená, modrá
Steve modrá
Kožich II.FC zelená, žlutá
TBC Lachtan A červená, bílá
Rychlí hroši APK zeleno-černá
Notorkros FK bílá, tmavě modrá
GoHosp PK oranžová, žlutá
Felix club modrá, červená
Banana Chiquíta žlutá, červená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kožich II.FCSteve Út 10.9. 19:00 P1
Notorkros FKSlamník I.USP Út 10.9. 19:30 MIKU2
GoHosp PKTBC Lachtan A Út 10.9. 19:30 SLIVE
Felix clubVŠSK MFF UK A Út 10.9. 19:30 MIKU4
Banana ChiquítaVýtržník HFC Út 10.9. 20:15 P2
Rychlí hroši APKSkif St 11.9. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPRychlí hroši APK Út 17.9. 18:15 HANSP
Banana ChiquítaFelix club Út 17.9. 19:00 P3
SteveNotorkros FK Út 17.9. 19:00 P1
VŠSK MFF UK AGoHosp PK Út 17.9. 19:30 SLIVE
TBC Lachtan AKožich II.FC St 18.9. 18:15 MIKU3
Výtržník HFCSkif St 18.9. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
SkifSlamník I.USP Út 24.9. 18:15 HANSP
Rychlí hroši APKSteve Út 24.9. 19:00 P1
Kožich II.FCVŠSK MFF UK A Út 24.9. 19:30 MIKU3
Notorkros FKTBC Lachtan A Út 24.9. 19:30 MIKU2
GoHosp PKBanana Chiquíta Út 24.9. 19:30 SLIVE
Felix clubVýtržník HFC St 25.9. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Výtržník HFCSlamník I.USP Út 1.10. 17:00 HANSP
SteveSkif Út 1.10. 19:00 P1
Felix clubGoHosp PK Út 1.10. 19:30 SLIVE
Banana ChiquítaKožich II.FC Út 1.10. 19:30 MIKU4
VŠSK MFF UK ANotorkros FK Út 1.10. 19:30 MIKU1
TBC Lachtan ARychlí hroši APK St 2.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPSteve Út 8.10. 18:15 HANSP
Kožich II.FCFelix club Út 8.10. 18:15 MIKU4
Notorkros FKBanana Chiquíta Út 8.10. 19:30 MIKU2
GoHosp PKVýtržník HFC Út 8.10. 19:30 SLIVE
Rychlí hroši APKVŠSK MFF UK A Út 8.10. 20:15 P2
SkifTBC Lachtan A St 9.10. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan ASlamník I.USP Út 15.10. 18:15 HANSP
Výtržník HFCSteve Út 15.10. 19:00 P1
VŠSK MFF UK ASkif Út 15.10. 19:15 STRE
GoHosp PKKožich II.FC Út 15.10. 19:30 SLIVE
Felix clubNotorkros FK Út 15.10. 19:30 MIKU1
Banana ChiquítaRychlí hroši APK Út 15.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPVŠSK MFF UK A Út 22.10. 18:15 HANSP
SteveTBC Lachtan A Út 22.10. 19:00 P1
SkifBanana Chiquíta Út 22.10. 19:30 HANSP
Notorkros FKGoHosp PK Út 22.10. 19:30 MIKU2
Kožich II.FCVýtržník HFC St 23.10. 17:45 HRAB2
Rychlí hroši APKFelix club St 23.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Banana ChiquítaSlamník I.USP Út 29.10. 18:15 HANSP
VŠSK MFF UK ASteve Út 29.10. 19:00 P1
GoHosp PKRychlí hroši APK Út 29.10. 19:30 SLIVE
Kožich II.FCNotorkros FK Út 29.10. 19:30 MIKU4
Felix clubSkif St 30.10. 19:30 MIKU2
Výtržník HFCTBC Lachtan A St 30.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPFelix club Út 5.11. 18:15 HANSP
SteveBanana Chiquíta Út 5.11. 19:00 P1
TBC Lachtan AVŠSK MFF UK A Út 5.11. 19:30 MIKU4
Notorkros FKVýtržník HFC Út 5.11. 19:30 MIKU2
SkifGoHosp PK Út 5.11. 20:15 MOTO1
Rychlí hroši APKKožich II.FC St 6.11. 18:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
GoHosp PKSlamník I.USP Út 12.11. 18:15 ARIT
Felix clubSteve Út 12.11. 19:00 P1
Notorkros FKRychlí hroši APK Út 12.11. 19:30 MIKU2
Výtržník HFCVŠSK MFF UK A Út 12.11. 20:15 P2
Banana ChiquítaTBC Lachtan A Út 12.11. 20:45 MIKU2
Kožich II.FCSkif St 13.11. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
SteveGoHosp PK Út 26.11. 20:15 P1
VŠSK MFF UK ABanana Chiquíta Út 26.11. 20:15 MOTO3
Slamník I.USPKožich II.FC Út 26.11. 20:15 MOTO2
Rychlí hroši APKVýtržník HFC Út 26.11. 20:15 MOTO1
SkifNotorkros FK Út 26.11. 20:15 P3
TBC Lachtan AFelix club Út 26.11. 20:30 SCBEC