Po 23.9.13 18:00 STER3 Zodyhyd P.N.P. Sporčestr City FC   (HL8B)
Po 23.9.13 19:15 STER3 Blaženka spiders Kerata Chíjos   (HL7B)
Po 23.9.13 20:30 STER3 Chroustova lokomotiva RAF Jinonice   (HL6A)
St 6.11.13 18:15 MIKU3 M - Bubo A Borcibalona FC B   (HL5D)
St 6.11.13 19:30 MIKU3 Demínka B Rarach FC   (HL8G)
St 6.11.13 20:45 MIKU3 Tazmánští čertíci Omlékované Sojky   (HL8G)

26. 11. 13 20:15 P1 Steve GoHosp PK 11. 3:2 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém zvítězil zkušenější tým. O výhře rozhodl famózním gólem hráč domácích Kosek. Asi by byla spravedlivější remíza. Procházka M.
Steve GoHosp PK
Jozef Ščury – Petr Exner, Vincent Sylvain Guilmart, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Rostislav Kosek, Slavomír Trepera vs Daniel Doležal – Rudolf Král, Milan Kubín, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
16. Filip Hrbek
32. Petr Exner
47. Rostislav Kosek
58 Přemysl Hanák 18. Rudolf Král
20. Vladimír Vaněk
18. Rudolf Král
12. 11. 13 18:15 ARIT GoHosp PK Slamník I.USP 10. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších domácích.
GoHosp PK Slamník I.USP
Daniel Doležal – Milan Kubín, Ondřej Kupec, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs Jaroslav Kostříž – Petr Casanova, Ivo Dudek, Zbyněk Mleziva, Lukáš Truxa, Jan Věžník
11. Maroš Škvara
12., 55. Milan Kubín
40. Ivo Dudek
5. 11. 13 20:15 MOTO1 Skif GoHosp PK 9. 4:4 (3:2)
Utkání skončilo zaslouženou remízou. Více ze hry měl domácí tým, ale soupeř nebezpečně útočil z brejků. Michal Krčmář, Martin Cuhra
Skif GoHosp PK
Mykola Shokodko – Andrey Abroskin, Iurii Ignat, Roman Kuryk, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu vs Maroš Škvara – Milan Kubín, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Vladimír Vaněk
7. Anatolie Rusu
10., 20., 51. Mykhaylo Pukhal
6., 29. Michal Mlčoch
34., 44. Vladimír Vaněk
29. 10. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK Rychlí hroši APK 8. 2:3 (1:1)
Pěkný fotbal s šancemi na obou stranách. Rozhodnutí přišlo čtyři minuty před koncem z kopaček hostů. Husák
GoHosp PK Rychlí hroši APK
Daniel Doležal – Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk, Ondřej Vank vs Luboš Prosecký – Roman Balcárek, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Ondřej Vaňura
13. Vladimír Vaněk
36. Martin Oubram
10. Pavel Hofrichter
44. Jan Miláček
56. Jan Guzman
22. 10. 13 19:30 MIKU2 Notorkros FK GoHosp PK 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Notorkros FK GoHosp PK
Pavel Mirvald – Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Martin Kosek, Josef Kostka, Jaroslav Novák, Tomáš Sába, Ondřej Vildman, Ladislav Vizvári, Jan Zlatník vs
15. 10. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK Kožich II.FC 6. 0:6 (1:3)
Vyhrocený zápas, domácí na protest proti vyloučení svého hráče nenastoupili do druhého poločasu. Plucar
GoHosp PK Kožich II.FC
Jan Houska – Rudolf Král, Ondřej Kupec, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Juraj Kuka, Jan Nekvapil, Jiří Novák, Jan Pavlík, Petr Šťástka, Jakub Švec, Lukáš Tumpach, Jan Zita
6. Vladimír Vaněk 12 Rudolf Král
28 Rudolf Král
2., 10. Lukáš Tumpach
28. Jan Zita
21. Jan Nekvapil
8. 10. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK Výtržník HFC 5. 2:3 (1:1)
Tomáš Vitásek, Pavel Kubiš
GoHosp PK Výtržník HFC
Daniel Doležal – Jan Houska, Rudolf Král, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs Jan Macháček – Jan Bohata, Michal Floch, Jan Jakší, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukas Tománek, Lukáš Vala
26., 42. Michal Mlčoch 21. Jiří Kubát
50. Lukáš Vala
55. Filip Šmídek
1. 10. 13 19:30 SLIVE Felix club GoHosp PK 4. 4:5 (3:1)
Vynikající utkání v podání obou týmů, ve kterém vyhrál šťastnější tým hostů. Husák
Felix club GoHosp PK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Daniel Doležal – Alexander Bobák, Jan Houska, Rudolf Král, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
47. Vladimír Vaněk
24. 9. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK Banana Chiquíta 3. 0:2 (0:1)
Zápas se hrál nahoru dolů. Hostující tým měl i přesto navrch. Dokázal svého soupeře přehrát v obou poločasech a v obou vstřelit branku. Symon
GoHosp PK Banana Chiquíta
Daniel Doležal – Alexander Bobák, Jan Houska, Ondřej Kupec, Vilém Řehák, Maroš Škvara vs František Kouba – Jakub Erber, Karel Kejval, Jiří Mlčkovský, Ondřej Petrželka, Viktor Povýšil, Tomáš Rieger, Jan Zelenka
29. Viktor Povýšil
41. Jan Zelenka
17. 9. 13 19:30 SLIVE VSK MFF UK Praha A GoHosp PK 2. 2:6 (0:1)
Hosté byli jednoznačně lepší a zaslouženě vyhráli.
VSK MFF UK Praha A GoHosp PK
Šimon Srp – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek vs Daniel Doležal – Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
42. Vratislav Fabián
47. Tomáš Marek
26., 34., 35. Michal Mlčoch
37. Maroš Škvara
41. Ondřej Kupec
54. Vladimír Vaněk
10. 9. 13 19:30 SLIVE GoHosp PK TBC Lachtan A 1. 4:7 (2:1)
Jako na pomyslné houpačce byl průběh zápasu, kdy domácí vedli, ve 2.pol. dokonce 4:2 ve 37.minutě, ale hosté dokázali srovnat skóre a nakonec ještě 3 další góly přidat v jinak pěkném utkání. Husák, Kiršner
GoHosp PK TBC Lachtan A
Daniel Doležal – Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk, Ondřej Vank vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Michal Krystín, Antonín Příkaský, Jan Suchý, Jan Vejmelka