Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Betl K.F.K. B

Po 14.10. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 14.10. 19:00 Hrabákova HRAB3
Út 22.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 22.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 3.12. 18:15 Aritma ARIT
Út 3.12. 19:30 Aritma ARIT

Fugas CF A

St 11.9. 19:00 Pražačka P2
St 11.9. 19:00 Pražačka P1
St 11.9. 19:00 Pražačka P3
St 11.9. 20:15 Pražačka P1
St 11.9. 20:15 Pražačka P2
St 11.9. 20:15 Pražačka P3

GFC Regent A

Út 17.9. 19:00 Pražačka P3
Út 17.9. 20:15 Pražačka P3
St 25.9. 19:00 Pražačka P2
St 25.9. 19:00 Pražačka P3
St 25.9. 20:15 Pražačka P2
St 25.9. 20:15 Pražačka P3

J.R.Club A

Út 8.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 8.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 11.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 11.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 11.11. 17:00 Aritma ARIT
Po 11.11. 18:15 Aritma ARIT

Kehar Club FC

Pa 11.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 11.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 14.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 14.11. 20:15 Pražačka P3
Út 19.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 19.11. 19:30 Mikulova MIKU4

Strašnická šlechta

Po 9.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 9.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 24.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 24.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 15.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 15.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Ramutant CF

Čt 12.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 12.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 24.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 24.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 14.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 14.11. 19:30 Aritma ARIT

Borussia Dortšpunt B

Út 10.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 10.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 10.9. 20:45 Mikulova MIKU3
St 25.9. 18:00 Štěrboholy STER2
St 25.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 25.9. 20:30 Štěrboholy STER2

Kříženeček

Út 17.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 17.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 17.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 30.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 30.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 30.9. 20:45 Mikulova MIKU2

Sean team A

Čt 19.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 19.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 19.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 14.10. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 14.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 14.10. 20:30 Štěrboholy STER2

Medvídkova tlapička

Po 30.9. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 30.9. 19:00 Hrabákova HRAB3
Po 21.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 21.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 29.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 29.11. 19:15 Zákostelní ZAK

Pozdní sběr II

Po 23.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 23.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 23.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 28.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 28.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 28.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD