Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Strašnická šlechta červeno-černá, oranžová
Sean team A modro-bílá
Ramutant CF červená, žluto-zelená
Pozdní sběr II fialová, bílá
Medvídkova tlapička modrá, bílá
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
J.R.Club A modro-černá, zeleno-bílá
Kehar Club FC žlutá, černá
GFC Regent A modrá, fialová
Kříženeček červená, oranžová
Betl K.F.K. B zeleno-žlutá
Borussia Dortšpunt B bílá, červená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club APozdní sběr II St 4.9. 17:45 HRAB1
Betl K.F.K. BSean team A St 4.9. 18:00 ZAK
GFC Regent AMedvídkova tlapička St 4.9. 19:15 ZAK
KříženečekRamutant CF St 4.9. 20:45 NOVOB
Borussia Dortšpunt BStrašnická šlechta St 4.9. 20:45 MIKU2
Kehar Club FCFugas CF A Čt 5.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFJ.R.Club A St 11.9. 18:15 MIKU2
Pozdní sběr IIGFC Regent A St 11.9. 19:15 ZAK
Medvídkova tlapičkaKehar Club FC St 11.9. 19:30 MIKU2
Borussia Dortšpunt BBetl K.F.K. B St 11.9. 20:45 MIKU3
Sean team AKříženeček St 11.9. 20:45 NOVOB
Strašnická šlechtaFugas CF A Čt 12.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club ASean team A St 18.9. 18:00 DOLME
Betl K.F.K. BStrašnická šlechta St 18.9. 18:15 NOVOB
GFC Regent ARamutant CF St 18.9. 19:15 ZAK
KříženečekBorussia Dortšpunt B St 18.9. 20:45 NOVOB
Kehar Club FCPozdní sběr II Čt 19.9. 18:15 DEKAN
Fugas CF AMedvídkova tlapička Čt 19.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFKehar Club FC Út 1.10. 17:30 HRAB3
Sean team AGFC Regent A St 2.10. 19:15 ZAK
Strašnická šlechtaMedvídkova tlapička St 2.10. 19:30 MIKU2
Betl K.F.K. BKříženeček St 2.10. 20:45 NOVOB
Borussia Dortšpunt BJ.R.Club A St 2.10. 20:45 MIKU2
Pozdní sběr IIFugas CF A Čt 3.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club ABetl K.F.K. B St 9.10. 18:15 NOVOB
GFC Regent ABorussia Dortšpunt B St 9.10. 19:15 ZAK
Medvídkova tlapičkaPozdní sběr II St 9.10. 19:30 MIKU1
KříženečekStrašnická šlechta St 9.10. 20:45 NOVOB
Kehar Club FCSean team A Čt 10.10. 19:30 HOSTI
Fugas CF ARamutant CF Čt 10.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BGFC Regent A St 16.10. 19:15 ZAK
Ramutant CFMedvídkova tlapička St 16.10. 19:30 MIKU1
Strašnická šlechtaPozdní sběr II St 16.10. 20:15 P2
KříženečekJ.R.Club A St 16.10. 20:45 NOVOB
Borussia Dortšpunt BKehar Club FC St 16.10. 20:45 MIKU1
Sean team AFugas CF A Čt 17.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCBetl K.F.K. B St 23.10. 18:15 NOVOB
GFC Regent AKříženeček St 23.10. 19:15 ZAK
Medvídkova tlapičkaSean team A St 23.10. 19:30 MIKU2
Pozdní sběr IIRamutant CF St 23.10. 20:30 SCBEC
J.R.Club AStrašnická šlechta Čt 24.10. 19:30 MIKU4
Fugas CF ABorussia Dortšpunt B Čt 24.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
KříženečekKehar Club FC St 25.9. 20:45 NOVOB
Sean team APozdní sběr II St 30.10. 18:00 SCBEC
J.R.Club AGFC Regent A St 30.10. 19:15 ZAK
Strašnická šlechtaRamutant CF St 30.10. 19:15 DOLME
Borussia Dortšpunt BMedvídkova tlapička St 30.10. 20:45 MIKU3
Betl K.F.K. BFugas CF A Čt 31.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFSean team A St 6.11. 19:00 ZABEH
GFC Regent AStrašnická šlechta St 6.11. 19:15 ZAK
Medvídkova tlapičkaBetl K.F.K. B St 6.11. 19:30 MIKU2
Pozdní sběr IIBorussia Dortšpunt B St 6.11. 20:45 MIKU2
Kehar Club FCJ.R.Club A Čt 7.11. 19:30 MIKU3
Fugas CF AKříženeček Čt 7.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BPozdní sběr II St 13.11. 18:15 NOVOB
GFC Regent AKehar Club FC St 13.11. 19:15 ZAK
Borussia Dortšpunt BRamutant CF St 13.11. 20:45 MIKU2
KříženečekMedvídkova tlapička St 13.11. 20:45 NOVOB
Strašnická šlechtaSean team A Čt 14.11. 18:15 HOSTI
J.R.Club AFugas CF A Čt 14.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Fugas CF AGFC Regent A St 27.11. 19:15 ZAK
Ramutant CFBetl K.F.K. B St 27.11. 19:30 P2
Sean team ABorussia Dortšpunt B St 27.11. 19:30 MIKU2
Pozdní sběr IIKříženeček St 27.11. 19:30 P1
Kehar Club FCStrašnická šlechta St 27.11. 19:30 P3
Medvídkova tlapičkaJ.R.Club A St 27.11. 19:30 MIKU1