Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Hell´s boys

Ne 21.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 21.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 19.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 19.5. 15:00 Pražačka P2
Ne 26.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 26.5. 15:00 Pražačka P2

PAPE Dejvice

St 24.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 24.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 24.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 28.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Sklenářka FC

Po 25.3. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 25.3. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 25.3. 20:30 Štěrboholy STER3
St 1.5. 18:15 Mikulova MIKU1
St 1.5. 19:30 Mikulova MIKU1
St 1.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Stará garda

Po 6.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 6.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 8.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 8.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 11.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 11.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Torpedo Ohrobec SKA

Po 25.3. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 25.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 2.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 2.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 8.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 8.4. 18:15 Děkanka DEKAN

Guatemalské ještěrky

Ne 28.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 28.4. 17:30 Pražačka P2
Ne 19.5. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 19.5. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 26.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 26.5. 20:00 Děkanka DEKAN

Démoni

Po 25.3. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 25.3. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 25.3. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 21.4. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.4. 20:00 Běchovice SC SCBEC

1.FP Praha

Čt 4.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 4.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 4.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 9.5. 17:00 Aritma ARIT
Čt 9.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 9.5. 19:30 Aritma ARIT

Těžká demence

Ne 7.4. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 7.4. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 21.4. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 21.4. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 28.4. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 28.4. 17:30 Mikulova MIKU4

Homogen 1.FC B

St 10.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 10.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 10.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 13.5. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 13.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 13.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Hodkovičky United FC

St 10.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 10.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 10.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Ne 28.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 28.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.4. 15:00 Hanspaulka HANSP

Libčice FC

Po 8.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 8.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 8.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 5.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 5.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 5.6. 19:30 Hanspaulka HANSP