Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Těžká demence bílá, černá
Torpedo Ohrobec SKA bílo-oranžová, oranžová
Stará garda černo-bílá
PAPE Dejvice červená, světle modrá
Libčice FC bílo-modrá
Homogen 1.FC B modrá, červená
Hodkovičky United FC světle modrá, žlutá
Guatemalské ještěrky zelená, žlutá
Hell´s boys oranžová, černá
Démoni zelená
1.FP Praha bílá, modrá
Sklenářka FC červená, vínová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
1.FP PrahaStará garda Po 2.9. 19:15 STER2
Hodkovičky United FCHomogen 1.FC B Pa 6.9. 17:45 TEMPO
Hell´s boysLibčice FC Pa 6.9. 18:00 ZAK
DémoniPAPE Dejvice Pa 6.9. 19:30 HANSP
Sklenářka FCTorpedo Ohrobec SKA Pa 6.9. 19:30 BECH
Guatemalské ještěrkyTěžká demence Pa 11.10. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCHodkovičky United FC Pa 13.9. 17:45 TEMPO
Stará gardaDémoni Pa 13.9. 18:00 P2
Těžká demenceHell´s boys Pa 13.9. 18:00 ZAK
Torpedo Ohrobec SKAHomogen 1.FC B Pa 13.9. 18:00 P1
Sklenářka FC1.FP Praha Pa 13.9. 19:30 BECH
PAPE DejviceGuatemalské ještěrky Pa 13.9. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FP PrahaTorpedo Ohrobec SKA Po 16.9. 20:45 MIKU4
Hodkovičky United FCTěžká demence Pa 20.9. 17:45 TEMPO
Hell´s boysPAPE Dejvice Pa 20.9. 18:00 ZAK
Homogen 1.FC BLibčice FC Pa 20.9. 19:15 P3
Guatemalské ještěrkyStará garda Pa 20.9. 19:15 P1
DémoniSklenářka FC Pa 20.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo Ohrobec SKALibčice FC Po 23.9. 19:00 MOTO1
Stará gardaHell´s boys Pa 27.9. 18:00 ZAK
Těžká demenceHomogen 1.FC B Pa 27.9. 18:00 P3
1.FP PrahaDémoni Pa 27.9. 19:00 TEMPO
Sklenářka FCGuatemalské ještěrky Pa 27.9. 19:30 BECH
PAPE DejviceHodkovičky United FC Pa 27.9. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
DémoniTorpedo Ohrobec SKA St 2.10. 19:15 STER2
Hodkovičky United FCStará garda Pa 4.10. 17:45 TEMPO
Hell´s boysSklenářka FC Pa 4.10. 18:00 ZAK
Libčice FCTěžká demence Pa 4.10. 19:15 P2
Guatemalské ještěrky1.FP Praha Pa 4.10. 19:15 P1
Homogen 1.FC BPAPE Dejvice Pa 4.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FP PrahaHell´s boys Pa 18.10. 18:00 ZAK
Torpedo Ohrobec SKATěžká demence Pa 18.10. 18:00 P2
Stará gardaHomogen 1.FC B Pa 18.10. 19:00 ZABEH
DémoniGuatemalské ještěrky Pa 18.10. 19:15 P1
Sklenářka FCHodkovičky United FC Pa 18.10. 19:30 BECH
PAPE DejviceLibčice FC Pa 18.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCStará garda Po 21.10. 19:30 ARIT
Hodkovičky United FC1.FP Praha Pa 25.10. 17:45 TEMPO
Hell´s boysDémoni Pa 25.10. 18:00 ZAK
Guatemalské ještěrkyTorpedo Ohrobec SKA Pa 25.10. 19:15 P1
Homogen 1.FC BSklenářka FC Pa 25.10. 19:30 BECH
Těžká demencePAPE Dejvice Pa 25.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará gardaTěžká demence Pa 1.11. 18:00 P1
DémoniHodkovičky United FC Pa 1.11. 18:15 DEKAN
1.FP PrahaHomogen 1.FC B Pa 1.11. 19:00 ZABEH
Guatemalské ještěrkyHell´s boys Pa 1.11. 19:15 P1
Sklenářka FCLibčice FC Pa 1.11. 19:30 BECH
Torpedo Ohrobec SKAPAPE Dejvice Pa 1.11. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FC1.FP Praha Po 4.11. 20:15 MOTO2
Hell´s boysTorpedo Ohrobec SKA Pa 8.11. 18:00 ZAK
Homogen 1.FC BDémoni Pa 8.11. 19:15 P3
Hodkovičky United FCGuatemalské ještěrky Pa 8.11. 19:15 P1
PAPE DejviceStará garda Pa 8.11. 19:30 HANSP
Těžká demenceSklenářka FC Pa 8.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo Ohrobec SKAStará garda Po 11.11. 19:15 STER3
Hell´s boysHodkovičky United FC Pa 15.11. 18:00 ZAK
DémoniLibčice FC Pa 15.11. 18:00 P3
Guatemalské ještěrkyHomogen 1.FC B Pa 15.11. 19:15 P1
Sklenářka FCPAPE Dejvice Pa 15.11. 19:30 BECH
1.FP PrahaTěžká demence Pa 15.11. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Hodkovičky United FCTorpedo Ohrobec SKA Pa 29.11. 19:00 ZABEH
Homogen 1.FC BHell´s boys Pa 29.11. 19:15 ZAK
PAPE Dejvice1.FP Praha Pa 29.11. 19:30 HANSP
Stará gardaSklenářka FC Pa 29.11. 19:30 P3
Libčice FCGuatemalské ještěrky Pa 29.11. 19:30 P1
Těžká demenceDémoni Pa 29.11. 19:30 P2