Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Gente - Yeti FC

So 30.3. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 30.3. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 30.3. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 2.6. 10:00 Pražačka P1
Ne 2.6. 11:15 Pražačka P1
Ne 2.6. 12:30 Pražačka P1

S.N.F. A

Ne 28.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 28.4. 20:00 Pražačka P3
So 1.6. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 1.6. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 1.6. 11:15 Tempo FC TEMPO

MTPCH

Ne 28.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 28.4. 17:30 Zákostelní ZAK
So 18.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 18.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
So 18.5. 15:00 Hanspaulka HANSP

Kliďas FC

So 15.6. 08:45 Stodůlky Sokol STOD
So 15.6. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
So 15.6. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
So 22.6. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 22.6. 11:15 Tempo FC TEMPO

Hustec

Ne 28.4. 16:15 Pražačka P3
Ne 28.4. 17:30 Pražačka P3
Ne 5.5. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 5.5. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 26.5. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 26.5. 17:30 Děkanka DEKAN

Přezletice SK RSC

Ne 7.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 7.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.4. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 2.6. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 2.6. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 2.6. 15:00 Hanspaulka HANSP

Devils of Zderaz

Ne 5.5. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 5.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 12.5. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 12.5. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 26.5. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 26.5. 16:15 Tempo FC TEMPO

SAS fans

Ne 14.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 12.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 12.5. 20:00 Mikulova MIKU4

Ross Crock

Ne 21.4. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 21.4. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.5. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 5.5. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 20:00 Mikulova MIKU3

Hosthunters

Ne 28.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 5.5. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 12.5. 17:30 Aritma ARIT
Ne 12.5. 18:45 Aritma ARIT

Dynamo UK

Ne 21.4. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 21.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 5.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 5.5. 17:30 Pražačka P3
Ne 26.5. 18:45 Pražačka P1
Ne 26.5. 20:00 Pražačka P1

Normální Chlapi

So 20.4. 11:15 Pražačka P1
So 20.4. 12:30 Pražačka P1
So 11.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
So 11.5. 15:00 Hanspaulka HANSP