Seznam týmů, 4. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Devils of Zderaz modrá
Hustec bílá, červená
Normální Chlapi růžová, žlutá
Dynamo UK žlutá, bílá
Přezletice SK RSC žlutá
Gente - Yeti FC modrá, oranžová
Kliďas FC bílá, modrá
MTPCH žlutá, oranžová
Hosthunters oranžová, modro-černá
Ross Crock oranžová, šedá
SAS fans světle modrá, bílá
S.N.F. A modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCMTPCH So 7.9. 11:15 KBELY
HustecSAS fans Ne 8.9. 10:00 P1
Gente - Yeti FCKliďas FC Ne 8.9. 18:45 P3
Normální ChlapiRoss Crock Ne 8.9. 20:00 MIKU3
Dynamo UKHosthunters Po 28.10. 16:15 ZAK
Devils of ZderazS.N.F. A Po 28.10. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersPřezletice SK RSC So 14.9. 10:00 KBELY
SAS fansNormální Chlapi Ne 15.9. 16:15 P2
MTPCHGente - Yeti FC Ne 15.9. 17:30 P3
Ross CrockDynamo UK Ne 15.9. 20:00 ZAK
S.N.F. AKliďas FC Ne 15.9. 20:00 P3
Devils of ZderazHustec So 23.11. 11:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCRoss Crock So 21.9. 10:00 KBELY
HustecS.N.F. A Ne 22.9. 10:00 P1
Kliďas FCMTPCH Ne 22.9. 16:15 P3
Gente - Yeti FCHosthunters Ne 22.9. 16:15 P2
Dynamo UKSAS fans Ne 22.9. 17:30 P3
Normální ChlapiDevils of Zderaz Ne 22.9. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
SAS fansPřezletice SK RSC So 28.9. 10:00 KBELY
Devils of ZderazDynamo UK So 28.9. 11:15 NOVOB
HosthuntersKliďas FC So 28.9. 12:30 P1
HustecNormální Chlapi Ne 29.9. 15:00 MIKU4
Ross CrockGente - Yeti FC Ne 29.9. 20:00 P3
S.N.F. AMTPCH Ne 29.9. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
MTPCHHosthunters So 5.10. 08:45 P2
Přezletice SK RSCDevils of Zderaz So 5.10. 10:00 KBELY
Kliďas FCRoss Crock So 5.10. 12:30 P1
Dynamo UKHustec Ne 6.10. 16:15 ZABEH
Gente - Yeti FCSAS fans Ne 6.10. 18:45 P3
Normální ChlapiS.N.F. A Ne 6.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ross CrockMTPCH So 12.10. 08:45 P2
Devils of ZderazGente - Yeti FC So 12.10. 11:15 NOVOB
SAS fansKliďas FC So 12.10. 12:30 KBELY
HustecPřezletice SK RSC Ne 13.10. 10:00 P1
Normální ChlapiDynamo UK Ne 13.10. 16:15 P2
S.N.F. AHosthunters Ne 13.10. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersRoss Crock So 19.10. 08:45 P2
MTPCHSAS fans So 19.10. 12:30 HANSP
Kliďas FCDevils of Zderaz So 19.10. 12:30 NOVOB
Gente - Yeti FCHustec Ne 20.10. 10:00 P1
Přezletice SK RSCNormální Chlapi Ne 20.10. 10:00 KBELY
Dynamo UKS.N.F. A Ne 20.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
SAS fansHosthunters So 2.11. 08:45 P2
Dynamo UKPřezletice SK RSC So 2.11. 10:00 KBELY
Devils of ZderazMTPCH So 2.11. 11:15 NOVOB
HustecKliďas FC Ne 3.11. 10:00 P1
Normální ChlapiGente - Yeti FC Ne 3.11. 18:45 P3
S.N.F. ARoss Crock Ne 3.11. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ross CrockSAS fans So 9.11. 08:45 P2
HosthuntersDevils of Zderaz So 9.11. 11:15 NOVOB
MTPCHHustec Ne 10.11. 10:00 P1
Přezletice SK RSCS.N.F. A Ne 10.11. 10:00 KBELY
Kliďas FCNormální Chlapi Ne 10.11. 17:30 P3
Gente - Yeti FCDynamo UK Ne 10.11. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCGente - Yeti FC So 16.11. 10:00 KBELY
Devils of ZderazRoss Crock So 16.11. 11:15 NOVOB
HustecHosthunters Ne 17.11. 10:00 ZAK
Normální ChlapiMTPCH Ne 17.11. 17:30 P3
S.N.F. ASAS fans Ne 17.11. 18:45 P3
Dynamo UKKliďas FC Ne 24.11. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Kliďas FCPřezletice SK RSC Ne 1.12. 12:15 BECH
Ross CrockHustec Ne 1.12. 12:30 P1
Gente - Yeti FCS.N.F. A Ne 1.12. 12:30 P2
SAS fansDevils of Zderaz Ne 1.12. 12:30 ZAK
HosthuntersNormální Chlapi Ne 1.12. 12:30 P3
MTPCHDynamo UK Ne 1.12. 12:30 TEMPO