Seznam týmů, 4. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Bamboocha City modro-bílá
Améby AFC A červeno-černá, bílá
Atomovej brouk B černá
Veleslavín Viktoria modro-bílá, červeno-žlutá
Bohemia Roztyly modro-černá, žlutá
Bum bar PV B bílo-oranžová, červeno-černá
Lord Mayor Idiot červená
Tus Pelotas modrá, oranžová
Drsný šrouby oranžová, zelená
R.I.P. A černo-červená
Sokol Barča Vysočany modro-fialová, bílo-zelená
Sokol Vysočany B černá, zelená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC AVeleslavín Viktoria Ne 8.9. 17:30 ZABEH
Lord Mayor IdiotTus Pelotas Ne 8.9. 20:00 P2
Bum bar PV BDrsný šrouby Ne 8.9. 20:00 ZAK
Atomovej brouk BSokol Vysočany B Ne 8.9. 20:00 P1
Bamboocha CitySokol Barča Vysočany Ne 8.9. 20:00 NOVOB
Bohemia RoztylyR.I.P. A Po 28.10. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Barča VysočanyBohemia Roztyly Ne 15.9. 15:00 ZAK
Sokol Vysočany BBamboocha City Ne 15.9. 17:30 ZAK
Veleslavín ViktoriaTus Pelotas Ne 15.9. 17:30 ZABEH
R.I.P. ABum bar PV B Ne 15.9. 18:45 ZAK
Améby AFC AAtomovej brouk B Ne 15.9. 20:00 P1
Drsný šroubyLord Mayor Idiot Ne 15.9. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bum bar PV BSokol Barča Vysočany Ne 22.9. 15:00 ZAK
Bohemia RoztylySokol Vysočany B Ne 22.9. 18:45 TEMPO
Lord Mayor IdiotR.I.P. A Ne 22.9. 20:00 P2
Bamboocha CityAméby AFC A Ne 22.9. 20:00 NOVOB
Atomovej brouk BVeleslavín Viktoria Ne 22.9. 20:00 P1
Tus PelotasDrsný šrouby Po 28.10. 12:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Barča VysočanyLord Mayor Idiot Ne 29.9. 15:00 ZAK
Sokol Vysočany BBum bar PV B Ne 29.9. 17:30 ZAK
Veleslavín ViktoriaDrsný šrouby Ne 29.9. 17:30 ZABEH
Améby AFC ABohemia Roztyly Ne 29.9. 18:45 TEMPO
Atomovej brouk BBamboocha City Ne 29.9. 20:00 P1
R.I.P. ATus Pelotas Ne 29.9. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Tus PelotasSokol Barča Vysočany Ne 6.10. 15:00 ZAK
Bum bar PV BAméby AFC A Ne 6.10. 17:30 P3
Bohemia RoztylyAtomovej brouk B Ne 6.10. 18:45 TEMPO
Bamboocha CityVeleslavín Viktoria Ne 6.10. 20:00 NOVOB
Lord Mayor IdiotSokol Vysočany B Ne 6.10. 20:00 P1
Drsný šroubyR.I.P. A Ne 6.10. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Barča VysočanyDrsný šrouby Ne 13.10. 15:00 ZAK
Veleslavín ViktoriaR.I.P. A Ne 13.10. 17:30 ZABEH
Sokol Vysočany BTus Pelotas Ne 13.10. 17:30 ZAK
Améby AFC ALord Mayor Idiot Ne 13.10. 20:00 P2
Atomovej brouk BBum bar PV B Ne 13.10. 20:00 P1
Bamboocha CityBohemia Roztyly Ne 13.10. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
R.I.P. ASokol Barča Vysočany Ne 20.10. 15:00 ZAK
Drsný šroubySokol Vysočany B Ne 20.10. 17:30 ZAK
Tus PelotasAméby AFC A Ne 20.10. 18:45 P1
Bohemia RoztylyVeleslavín Viktoria Ne 20.10. 18:45 TEMPO
Bum bar PV BBamboocha City Ne 20.10. 18:45 NOVOB
Lord Mayor IdiotAtomovej brouk B Ne 20.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC ADrsný šrouby Ne 3.11. 17:30 P2
Sokol Vysočany BR.I.P. A Ne 3.11. 17:30 ZAK
Veleslavín ViktoriaSokol Barča Vysočany Ne 3.11. 17:30 ZABEH
Bohemia RoztylyBum bar PV B Ne 3.11. 18:45 TEMPO
Bamboocha CityLord Mayor Idiot Ne 3.11. 20:00 NOVOB
Atomovej brouk BTus Pelotas Ne 3.11. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Barča VysočanySokol Vysočany B Ne 10.11. 15:00 ZAK
R.I.P. AAméby AFC A Ne 10.11. 16:15 P2
Bum bar PV BVeleslavín Viktoria Ne 10.11. 17:30 ZABEH
Drsný šroubyAtomovej brouk B Ne 10.11. 20:00 P1
Tus PelotasBamboocha City Ne 10.11. 20:00 NOVOB
Lord Mayor IdiotBohemia Roztyly Ne 10.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC ASokol Barča Vysočany Ne 17.11. 15:00 ZAK
Veleslavín ViktoriaSokol Vysočany B Ne 17.11. 17:30 ZABEH
Bohemia RoztylyTus Pelotas Ne 17.11. 18:45 TEMPO
Atomovej brouk BR.I.P. A Ne 17.11. 20:00 P2
Bamboocha CityDrsný šrouby Ne 17.11. 20:00 NOVOB
Bum bar PV BLord Mayor Idiot Ne 17.11. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lord Mayor IdiotVeleslavín Viktoria Ne 1.12. 18:30 HOSTI
Tus PelotasBum bar PV B Ne 1.12. 18:45 P2
Drsný šroubyBohemia Roztyly Ne 1.12. 18:45 TEMPO
R.I.P. ABamboocha City Ne 1.12. 18:45 BECH
Sokol Barča VysočanyAtomovej brouk B Ne 1.12. 18:45 P1
Sokol Vysočany BAméby AFC A Ne 1.12. 18:45 ZAK