Rozpis pískání, 5. liga, skupina A

F.C.K.

St 15.5. 17:30 Aritma ARIT
St 15.5. 18:45 Aritma ARIT
St 15.5. 20:00 Aritma ARIT
Út 28.5. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 28.5. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 28.5. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Lucián FC B

Út 7.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 7.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 21.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 21.5. 19:30 Zárubova ZARUB
Út 4.6. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 4.6. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Cvrčci FC

Pa 19.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 19.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 19.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 13.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 13.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 13.5. 20:45 Mikulova MIKU4

England United FC

Út 26.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 26.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 2.4. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 2.4. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Čt 2.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Erectico TBC

Čt 28.3. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 28.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 17.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 17.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 28.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 28.5. 19:45 Hrabákova HRAB3

Nikdo nikde

Út 9.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 9.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 9.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 15.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 15.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 15.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Pivní pohoda AC

St 3.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 3.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 3.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 29.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 29.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 29.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Pražští lvi

Čt 28.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 28.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 28.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 11.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 11.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 11.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Kvantanámo

Út 2.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 2.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 21.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 21.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 4.6. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 4.6. 19:45 Hrabákova HRAB1

Santovi Sobi

Út 2.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 2.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 17.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 17.5. 19:15 Pražačka P1
Čt 30.5. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 30.5. 18:15 Běchovice 2 BECH

River lejt B

Ne 19.5. 18:45 Pražačka P1
Ne 19.5. 20:00 Pražačka P1
Ne 23.6. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 23.6. 16:00 Běchovice 2 BECH

Pekárny United FC

Út 2.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 2.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 29.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 29.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 14.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 14.5. 20:45 Běchovice 2 BECH