Po 28.10.13 18:45 MIKU3 Kanálpucers PL Banzai   (HL7J)
Po 28.10.13 20:00 MIKU3 South Prague FC Trafic Kladno   (HL8P)

25. 11. 13 20:15 P1 Pivní pohoda AC Erectico TBC 11. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání. Vítěz byl šťastnější. Petr Walter, Jiří Křivský
Michal Pastorek – Mariusz Gongola, Jan Hrnčář, Ondřej Kolisko, Václav Krch, Otto Mertens, Karel Musil, Jan Rejšek, Jan Říha vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek
28. Pavel Jindra
38. Pavel Kozdera
50. Václav Fiala
11. 11. 13 19:15 ZAK Erectico TBC Pekárny United FC 10. 1:1 (1:1)
Utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou remízou díky brankářům obou mužstev. Hrálo se slušně a korektně. Svoboda
Erectico TBC Pekárny United FC
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek vs Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, Oleh Lazaryev, Michal Nešetřil, Petr Slabý, David Šturma, Petr Švanda, Jan Yousif
27. Pavel Kozdera 13. David Šturma
4. 11. 13 19:15 STER1 Nikdo nikde Erectico TBC 9. 4:2 (2:2)
Pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Martin Formánek
Nikdo nikde Erectico TBC
Miroslav Šlehofer – Václav Královec, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák, Václav Novák, Lukáš Richtrmoc, George Sarichev, Pavel Tůma, Daniel Veselý vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek
10., 17., 31. George Sarichev
45. Lukáš Richtrmoc
19. Michal Jambor
20. Pavel Jindra
21. 10. 13 19:15 ZAK Erectico TBC Lucián FC B 8. 0:5 (0:1)
Lucián rozhodl zápas ve 14. minutě, kdy vstřelil svůj první gól v zápase. Také v druhé půli Lucián nastřílel 4 góly a zápas rozhodl. Jambor
Erectico TBC Lucián FC B
Petr Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, Pavel Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek vs Pavel Slánský – Petr Čech, Jaroslav Chalaš, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Mrňa, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček
14. Pavel Hašek
44., 56. Petr Čech
47., 51. Adam Kraus
14. 10. 13 19:15 ZAK Kvantanámo Erectico TBC 7. 2:2 (1:2)
Dobrý, slušný, rychlý zápas. Zasloužená remíza. Michal Žák, René Provazník
Kvantanámo Erectico TBC
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Daniel Doubek, Jan Hořejš, Michal Hudeček, Jakub Jančí, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, František Matějka, Petr Sokolík, Ivan Soukup, Vladimír Vacek
19. Martin Bartoníček
45. Petr Čáha
26. Vladimír Vacek
28. Petr Sokolík
7. 10. 13 19:15 ZAK Erectico TBC F.C.K. 6. 3:2 (1:0)
I přes nepříznivý stav 0:3 hosté nesložili zbraně a utkání mělo náboj až do konce. Michal Javůrek, Anton Grňo
Erectico TBC F.C.K.
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Pavel Machajdík – Jaroslav Bureš, Milan Cibík, Matěj Kaplan, Pavel Monhart, Tomáš Princ, Jan Sedlář
24. Pavel Jindra
42. Pavel Kozdera
46. Ivan Soukup
51. Jan Sedlář
59. Milan Cibík
30. 9. 13 19:15 ZAK Erectico TBC Santovi Sobi 5. 3:1 (1:1)
Začátek patřil hostům, kteří byli aktivnější. Ale ve druhé patnáctiminutovce první půle přišlo vyrovnání. Oproti původní půli, kdy byli o něco lepší hosté, se v druhé půli chytili kormidla domácí, kteří přidali dvě branky a zvítězili 3:1. Symon
Erectico TBC Santovi Sobi
Pavel Sokolík – Václav Fiala, David Krňák, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Michal Nýč – Adam Houda, Karel Nejman, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl
21. OG
37. Petr Sokolík
47. Ivan Soukup
14. Martin Sekáč
23. 9. 13 19:15 ZAK England United FC Erectico TBC 4. 3:4 (1:1)
Domácí lépe a rychleji kombinovali, doplatili bohužel na slabou účast hráčů. Hosté ke konci zabojovali a nakonec zvítězili. Oldřich Vohnout, Filip Horáček
England United FC Erectico TBC
Michal Nemček – Libor Bečvář, Michal Lampír, Jakub Nikodim, Roman Staněk, Martin Vokál vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup
15. Libor Bečvář
33. Jakub Nikodim
46. Michal Lampír
4., 46. Pavel Kozdera
56. Pavel Jindra
58. Ivan Soukup
16. 9. 13 19:15 ZAK Erectico TBC Cvrčci FC 3. 3:2 (3:1)
Hosté začali hrát fotbal až po 15 minutách. Do té doby se dohadovali s rozhodčími, se soupeřem i mezi sebou navzájem. Když se věnovali hře, tak zápas rychle zdramatizovali. Vyrovnat se jim nepodařilo a pak již své ambice koncem zápasu opět utopili v nekonečných diskuzích jako na začátku.. Petr Komárek, Tomáš Bohuslávek
Erectico TBC Cvrčci FC
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Tomáš Růžička – Daniel Boťcha, Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Petr Štípl, Jiří Vecko
10., 14. Pavel Kozdera
13. Václav Fiala
16. Jan Goll
32. Marek Fojtů
20. Jan Goll
57. Jiří Vecko
9. 9. 13 19:15 ZAK River lejt B Erectico TBC 2. 4:7 (1:4)
Kdyby se v tomto utkání sešli domácí v lepší sestavě i s brankářem, mohli pomýšlet na vítězství. Byl to asi nejdůležitější faktor tohoto utkání a díky tomu Erectico prosperovalo, stejně jako nejlepší střelec utkání Soukup. Ale i přesto byla hra velmi vyrovnaná až do poslední minuty. Symon
River lejt B Erectico TBC
Jan Lőbl – Václav Bezděkovský, Jan Botlík, Tomáš Horčička, Adam Mayer, Ondřej Melena, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup
16., 41. Václav Bezděkovský
41. Tomáš Horčička
54. Libor Novák
22., 59. Pavel Kozdera
24., 26., 30., 48., 57. Ivan Soukup
2. 9. 13 19:15 ZAK Erectico TBC Pražští lvi 1. 2:3 (1:1)
Slušně hrané utkání bez závad.
Erectico TBC Pražští lvi
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Rudolf Morávek – Michal Dunkler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vít Průša, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Lukáš Urban, Zbyněk Zika