Rozpis pískání, 5. liga, skupina B

Farkáň 92 1.FC

Po 16.9. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 16.9. 20:15 Motorlet MOTO2
Út 22.10. 17:30 Hrabákova HRAB3
Út 22.10. 18:45 Hrabákova HRAB3
Po 18.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 18.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Oratoř Kobylisy

Út 24.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 24.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 22.10. 19:00 Pražačka P2
Út 22.10. 20:15 Pražačka P2
Út 19.11. 17:30 Hrabákova HRAB1
Út 19.11. 18:45 Hrabákova HRAB1

Orgasmico L.S.D.

Út 17.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 17.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 17.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 11.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 11.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 11.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Holešovice 1.FC

St 18.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 18.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 18.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 14.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Pivojs s.r.o.1.FC

St 18.9. 18:15 Mikulova MIKU2
St 18.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 18.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 14.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 14.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 14.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Šachta UK

Pa 4.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 4.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
St 23.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 23.10. 18:15 Děkanka DEKAN
St 4.12. 17:45 Hrabákova HRAB3
St 4.12. 19:00 Hrabákova HRAB3

Pražská legie 2000

Út 3.9. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 3.9. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 20.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 20.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 20.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Milenium Praha FC

Út 3.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 3.9. 20:45 Děkanka DEKAN
St 4.9. 18:15 Mikulova MIKU3
St 4.9. 19:30 Mikulova MIKU3
St 4.9. 20:45 Mikulova MIKU3

Litrpůl FC

St 4.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
St 4.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
St 16.10. 19:00 Pražačka P2
St 16.10. 20:15 Pražačka P2
Po 28.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
Po 28.10. 20:00 Hanspaulka HANSP

STS Chvojkovice - Brod

Út 3.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 29.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 29.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 29.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Banditi z Palmovky

Út 10.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 10.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 10.9. 20:45 Aritma ARIT
Po 25.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 25.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 25.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Na zdraví p.Macháčka

St 11.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 11.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 11.9. 20:45 Mikulova MIKU4
St 4.12. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 4.12. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 4.12. 20:15 Záběhlice ZABEH